bugün

turkcell'e göre fena halde ucuzdur.
çoğu yerde ve özellikle bizim evde asla çekmeyen operatördür.
bırakılıp da asla ve asla ve asla ve asla vodafone a geçilmemelidir. turkcell i bilemem tabi..
bok atılsada gençler tarafından boşa tercih edilmemiş olan firmadır.
faturasız hat kullanımı uygun olmakla beraber, jett diye bir teknolojisi vardır ki soyguncu olduğunun en büyük kanıtıdır. faturanız 250 tl nin altında geliyosa şanslı insanlardansınız demektir.
Sevimli gibi görünen bir başka operatör.

Olay; 25 liralık bir paket kullanicisiydim. ilk ay 60 dakikam artı, ikinci ay 85, son ay da 3O dakikam artı. Sonra bit bit konuşan bi avea görevlisi aradı. Yoğun konustugum için 50 tl ek ödemem varmış.
Artan dakikalarim aveada bu işe bulasmis herkese girsin.
iptal ettirdim hattı. Fakat ne ellisi yüz elli lira odettiler. Hepsini her aklıma geldiğinde yadediyorum.
diğer operatörlere göre daha kaliteli reklamlara sahiptir. ayrıca diğer operatörlerden daha cazip kampanyaları vardır.
son dönem ata demirer reklamlarıyla tebessüm ettiren gsm operatörü.
ilginc bir operator kendisi. mobil ogrenciyken cart diye genc aveaya, tekrar haber vermeden de mobil ogrenciye transfer yapiyor kafasina gore. dengesizlikte sinir tanimiyor sagolsun.
kendi müşterilerini sürekli mağdur eden cep telefonu operatörü. Türksel'den, vodafon'dan gelirsen şu fiyat, benim abonemsem 10-20 lira fazla fiyat.

(bkz: avea yeni nesil tarifeler)
444 1 500 çağrı numarasına sahip cep telefonu operatörüdür. fiyat olarak rakiplerine oranla uygun olmasına rağmen kalite olarak aynı şeyi söyleyemeyeceğim gsm operatörüdür.
2 çeşit sınırsız internet paketi olan operatör.
(#14915381)
(#14915384)
her 16 saatte bir çağrı merkezi çalışanı alan operatör. Bu aldıkları elemanları eğitimden geçirmeyi unutuyorlar galiba.
operatörlerin içinde en şekilsiz şemale sahip olandır.

aria dan beri bu camiada olan şahsımı yaptığı "diğer operatörlerden gelenler" ayrımcılığıyla kendinden soğutan, analara avratlara törenler düzenlememe yardımcı olan operatörümsü.
cep telefonu operatörü. geçen günler de attığım onay mesajına rağmen, abonelik işlemimi gerçekleştirmedikleri için, liralarımın bir günde sıfırlanmasına sebep olmuştur. akabinde; 2 telefon görüşmesi sonucunda, yaptıkları hatayı kabul etmiş, liralarımı geri yüklemişlerdir. hep eleştirecek değiliz ya, ilgileri için kendilerine teşekkürlerimi iletmiş bulunmaktayım. seviyorum ben aveayı..
18 liralık kullandığım tarifeye 91 lira fatura yollayan şirket.
Son zamanlarda çok iyi tarifeler çıkaran, geleceğin Turkcell'idir.
Yahu canım aveacığım. Şu frekansınız mıdır nedir 1800 mhz kullandığınızdan evin içinde çekmiyormuşsunuz. Ancak vodafone ve turkcell başka bir frekans kullandığı için böyle bir sorun olmuyormuş. Lütfen şu sorunu düzelt. Düzeltirsen senden güzeli yok. Bak hem temmuzda turkcell ile taahüttüm bitiyor sana geleceğim. Akıllı ol dikkatli ol. Hadi bakıyım öptüm.
fc barcelona'nın türkiye'deki resmi telekominikasyon iş ortağıymış.

çok güldüm...hala gülüyorum...

nedir olay? barcelona'lı bir futbolcu türkiye'ye tatile geldiğinde eline telefon mu veriyorsunuz?
faturalı abonelerine, yeni çıkan tarifelerinde diğer operatörlerden gelenlere ve faturasız tarifelerinden geçenlere sunduğu fiyatlardan +10, +15 lira ücret ödedeten, kendi faturalı abonesine "sen kimsin de sana indirim yapacağım lannn!" diyebilen gsm operatörü. Bize de yol göründü artık!
zemin katlarda çekemeyip bana çektiren hat.
beğenilir, beğenilmez, ayrı konu.

ancak, uzun zamandır bayilerine yeni şube açmayın talimatı veren turkcell, yeni yıldan itibaren bu talimatını geri çekmiştir.

anlayacağınız, zorluyor yani... dikkat edilirse gayette iyi bir operatördür, ekonomik paketleri vardır.
bide adam gibi çekse dedirten operatördür.
bimcell'e verdiği destekle kendinden soğutan operatör.
hayvan gibi faturayı yollayınca keriz gibi tahaahüt verilmiş operatördür.