bugün

Avea mı kaldı la.
kırsalda interneti boş ver iletişimi zor kuruyorum. özellikle kırsalda kapalı alanda, diğer operatör sahipleri çatır çatır konuşurken. benim telefonum servis yok diyor. o zaman niye kullanıyorsun kardeşim diyenler olabilir. şehirde çekiyor, namussuzun kampanyası da ucuz. bir de eylemsizliğim biraz kuvvetli galiba.
diğer operatörleri kullanan biri olarak avea'nın hepsine fark attığını gördüğüm erişim olanağıdır.
lanet. şehir merkezinde değilde kırsaldaysan sakın bulaşma.. taahhütüm olmasa çoktan vodafone ya da türkcell e geçmiştim... ama 1932 tl ödeyemem şu an. swh.
kırsal kesimlerde bazen problem yaşasa da bir çok sağlayıcıya göre fark atan interneti var.
gerçek anlamda hızlı ve güzel.
Hiç bir sorunu olmayan mobil internettir. bağlanamıyorum diyen yalan söyler.
Megabaytları az yiyen operatör daha ne istiyon.
hiç sorun yoktur. bağlantısı da kopmamaktadır. bende olmuyor en azından.
Çekmiyor kardeşim. Az Vodafone'a çekseymişte çekseymiş keşke. Bu nedir ya.
bokun önde gideni yaa iğrenç üstüne iğrenç işimi gördüğü zamanlar hiç olmadı.
kişiyi çileden çıkaran durumdur. Kampanyaları diğer operatörlere göre daha ucuzdur ancak çekim kalitesi diğer operatörlerden kat kat düşüktür.
Turkcellden sonra alisamadigin internettir. Turkcell her ne kadar kazik olsada hizi iyidir iyi.
Bana mı torpil geçiyolar anlamıyorum ama benimki baya hızlı. Gerçi internet çok hızlı bitiyor. Dengeliyor sanırsam.
yavaş olduğu için hemen kotası dolmayan internet.
Tek kelime ile bok.
(bkz: ne kadar ekmek o kadar köfte)
Ne interneti lan, mors alfabesi düzeyince çalışan telgraf o. Santim santim çeker.
baglantisi surekli kopan internettir.
dun aksamdan beri sove sove bitiremedigim internettir, bekle beni turkcell geliyorum.