bugün

görsel
iÇiNi iLK KEZ şuan gördüm ben dışına tav olmuştum içi daha güzelmiş evlenirim onunla siyah veya beyaz olsun please!
Tek kelimeyle harika.
Abartıldığı kadar da güzel bir arabadır. Fakirlikten dolayı bok atmanın alemi yok.
tavsiyemi baştan vereyim: alınmaz. neden alınmaz kısmına gelirsek;

bu araba 2006 yılında çıktı. yani 2006 model bir araba, 9 yıl olmuş. motor aynı, kasa aynı, hiçbir değişiklik yok. 2010'u şu anda 170-200 arası doluluk oranı ve kilometresine göre. bu paralara çıkınca çok daha yeni ve teknoloji olarak daha ileride olan araçlar var. üstelik yeni kasası çıkması da muhtemel. çıkarsa üstüne zarara girersin zira eski kasa olmuş oluyor araba.

aynı tipte başka araçlar araştırmanı öneririm.
benim beşiktaş ta var modası geçti.
adı görülür görülmez akla quaresma'yı getiren araba markası.
Aynısı kaynımda var aynısı.
Görümcemde var. Kaçmıyor. Tabii görümcemin hımbıllığı olabilir.
benim yengeoğlu q7'ye kafa atıyor.
benim halaoğlunun ehliyeti yok.
Benim dayıoğlunda da var felaket araba.
Kullanan bir arkadasin vergi, bakim, kullanim vb. Konularda kutumu yesillendirmesini acil bekledigim oyuncak.
güncel anahtar teslim fiyatı 333.784 tl olan "bir şey". böyle bir fiyat çekilen bu şeye, araç/otomobil demeye gönlüm el vermedi. bmw x5 bile 299.947 tl lan! bugün 2013 modelini alsanız, yıllık 4.799,00 TL vergi ödemeniz gerekiyor.
gaza bastığınızda motorundan gelen sesle orgazm eden hayvanımsı.

ışıklarda durduğunuzda otomatik olarak stop ederek tasarruf eden yaratık.
quaresmaya ilk geldiğinde hediye edilen ağudi modeli.
bundan bir tane var bende***.
yolda görüldüğünde güzelliği hazmedilemeyip, sahibine sövülen araçtır.
hemen hemen aynı paraya ferrari f355 yada ferrari 360 modena almak ve "keyif, tutku" kelimelerinin farkına varmak varken tercih edenlere şaşırdığım araba. tam bir lahmacuncu, kebapçı patronu arabası.
yan aynası, volkswagen transporterın son modelinde de kullanılan suv *. vw'nin üretim politikasını aynalarından bile anlamamızı sağlar kendileri.
teknik detaylardan hiç anlamam ama içindeyken yerde mi gidiyorsun gökte anlayamadığın mini tank.
messi bile q7 ye biniyo hacı. nasi bi araba oldugunu ordan çıkar artik. ne renk olsa gidiyo bu arabaya. araba demeye dilim varmiyo gerçi. o derece.
artık gına gelmiş araçlardan biridir. yeter artık bedava mı dağıtıyorlar nedir !?
En donanımlı alınabilecek jiplerden biri. mini boy tank.
beyaz olanını gördükten sonra hiç bir kıza aşık olmayacağıma, tüm ömrümü bu araba ile gecirebileceğime kendi kendime söz vermişliğim vardır.

dokun, öp, okşa..