bugün

Inanmayacaksiniz ama bu kardeşimiz uludağ sözlük yazarıydi. Hatırlayamadım şimdi ne zamandı ama bi turnuva yapmıştık bu kardeşimiz de maçlara gelirdi. Adını da ilk duyduğumda çok şaşırmıştim daha önce duymadığım bir isim olduğu için de u unutmadım. Yaş olarak benden epey küçük olmasına rağmen MSN'de muhabbet eder maçlardan önce Beşiktaş çarşıdaki mc Donalds önünde bulusur sahaya beraber yürürduk. O zamandan beri yazan arkadaslarim varsa teyit edeceklerdir. Kendisiyle alakali aklımda kalan son şey maça çıkana kadar ve maçtan sonra yol Boyunca telefonda kız arkadaşıyla konuşması mesajlaşmasiydi.

Maçların saatleri Her zaman tutmuyordu her an denk gelemiyorduk bir diğer arkadaş vardı o da itude okuyan bırakıp gideceğim abi herseyi modunda takılan kız arkadaşıyla karavanda yaşama hayalleri kuran biriydi.

Uzun zaman oldu o zamanlar ergen bi gençken şimdi almanyada futbol oynayacakmis duyunca içten içe mutlu oldum. Dilerim çok başarılı olur. Yolu açık olsun.
evet biz pepe falan beklerken on dakika önce kap a bildirilen futbolcu. hemde yine kiralanacakmış. belki potansiyeli var ama bu adam hala o potansiyeli kullanamadı. geçen sene bir kaç maçta forma giydi ama pek bir numarasını göremedik. bari bonservisiyle falan alın amk kirala kirala nereye kadar.
Bir Beşiktaşlı olarak sinir olduğum oyuncu vücudunu kullanıp adamları itmekten başka bir şey bilmiyor Mitroviç' in yarısı bile etmez .
Böyle ara ara ilk onbirde başlamalı . Daha iyi olacak. Yakışıklı da kerata.
bugün takıma çok iyi uyum sağladığını gösteren oyuncudur. maşallah diyelim de nazardan koruyalım.
http://www.ntvspor.net/ha...inc-nukan-almanya-yolcusu

5 milyon avroya transferi gerçekleşmek üzeredir.
Bugün oynanan rb reipzing - duisburg maçında 2 gol atarak yıldızlaşmış, maçı kazandırmıştır.
21 yaşında ve artık forma giymesi gerekmektedir, evet ne olursa olsun forma giymelidir. en azından beşiktaşta 5-6 maça ilk on birde çıkmalı. ersan gülüm ün, semih kaya nın bir anda parladığı gibi parlamalı.
bana kalırsa semih kaya'dan daha kaliteli bir defans. tek eksiği tecrübe.
MaÇın son anlarında tek başına hava toplarını Aldı. Artık maÇlarda süre alması gerekiyor.
helal olsun. genç yaşta yurt dışında değişik tecrübeler edinecek.
böyle bir oyuncu var mi ya gerçekten futbolcusudur. ben bu adamı fm'nin regenlerinden sanıyordum lan.
keşke gitmeseydi dediğim genç oyuncu.
çanakkale dardanelspor'umla 1 senelik kiralık olarak anlaşmış selvi boylu stoper.
6 milyon euro'ya liepezig takımına transfer olan genç yetenek. Yolu açık olsun.
Kendisini geliştirsin, daha üst klansman takımlarında da yer bulsun diliyoruz.