bugün

Kendisi ile iletişime geçebilen var mı merak ettiğim bir yazar.
neden gittiğini anlamadığım yazar. tam da alışmıştım.

edit: geri dönersen ulaş.

(bkz: beyaz tavşanı takip et)
gereksizdi zaten. yeni üyelik açar girer, görende uludağı avrupa birliği sanacak.
kızın başını yediniz.
silik bir yazar.
sevin sevmeyin bu tip yazarlık yapan çok insan var ama bu yazar sürekli siliniyor. enteresan.
Onbirinci nesil silik.
Bunun kadar bos yazar gormedim. Aldığı nicakltlari hep kendi uplatmasindan. Bi de acindiriyo kendini dikkat çekecek ya. O da olmadi jartiyer külot resmi atiyor. Çirkin ve ilgi ihtiyacı olan birisi. Sözlük ona göre degil. Çok itici
(bkz: demir leğende yıkanmış efsane nesil)

kendini efsane sanıyor kıyamam. çiğköfte leğeninde yıkamışlar bunu. acı gerçeği bilmiyor.
görsel
gökyüzünün konumu itibariyle burcunun yıldızı onu depreştiriyor olma ihtimali olan yazar. çok fazla şeetme, geçer gider.
Erkeksi lezbiyenmiş.
Depresyon hırkası giymiş, kolları bol bir kazak var üzerinde. Üşüyen ayaklarını ısıtmak için kedisini kullanıyor. saçlarını tepede kalemle toplamış ve sanırım tumblr kullanıyor.
görsel
nicklatını uplayan yazar. hmm özgüvenli...
görsel
sosyal hayatta dışarıya salmaya çekindiğim vahşi hayvanımı üzerinize saldığım içim özür dilerim hanımefendi.
ilgi isteyen bir yazar. ben talibim. evet.
--spoiler--
kızlık, erkeklik vesaire cinsiyetçi yazılar yazan birisi olarak dikkat çekiyor.
--spoiler--

Iddialar asılsızdır hakim bey.

Kendi halinde yazan yazar.
bir kiz olarak cok begendigim yazar. bir kiz oldugum icin zor begenirim ama allahtan bir kizim. ayrica nickinin anlamini ( yanlis olmasin bir kiz olarak) merak etmekteyim.
görsel
* görsel
Şarapçı yine prim peşindesin ve bu yaZar primcileri çok iyi bilir .
su eva değildir. olsa geldiği belli olurdu.
zeki ve cool olduğu kadar da güzel bir yay burcu hatunu. sözlüğü takip etme sebebim.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar