bugün

ara transfer döneminde sergio agüero'nun takımdan ayrılması ile avrupa ligi eleme karşılaşmalarında galatasaray'ın eleyeceği takım.

şampiyonlar ligi maçlarında beğenmediğimiz rum takımı apoel bu dünya devi ispanyol artistlerden 2 puan almış. karşılaşmaların sonucu: 0-0 ve 1-1. ayrıca bu dünya devi takım ispanya liginde 13 puanla 14. sırada.

bana kalırsa galatasaray, fenerbahçe'den daha iyi bir kura çekti. hayırlısı olsun.
galatasaray'ın ruh ikizi; müthiş hücum hattı ve bir o kadar da rezalet bir defans hattının harmanlanmasıyla ortaya çıkan geleneksel madrid tatlısı... galatasaray'ın bunlarla ilk maçını oynamasına daha 2 ay kadar bir süre olduğundan şu an bu eşleşme üzerine yazılan ne varsa zırvadır arkadaşım, o zamana kadar dengelerin ne olacağını kimse bilemez. ayrıca bu takıma "kümeye oynayan takım" diyen ilk fenerliye bir adet real zaragoza flaması hediye edecektik ki talihliler hediyelerine kavuştu. üstelik galatasaray ola ki bunları elerse "aman zaten kümeye oynuyorlardı" diyen diğer talihlimiz de mtk budapeşte atkısı kazanacak. çok mesaj gönder, şansın artsın...
galatasaray'la şansları şu anda %50 %50 olan takım. agüero devre arasında chelsea'ye transfer olursa galatasaray'ın şansı artar.
umarım galatasaray eler.
galatasaray' ın eşleşebileceği en zor rakiplerden biriydi ve maalesef onlar geldi. şampiyonlar liginden elenmeleri ve ligdeki durumları tam bir hayal kırıklığı oldu onlar için. avrupa ligi tek çıkış yolları bu da motivasyonlarını arttıracak en önemli etken. kadrolarında ne akdar önemli oyuncuları olduğu ve bu kardonun potansiyelinden çok uzakta olduğu çok açık; ancak tahminim şubata kadar toparlanacaklardır.
galatasaray' ın işi cidden zor, şartlar bence yarı yarıya.
bir spor kulübüdür kendileri.
an itibariyle forumlarında kargaşa hakimdir. galatasaray-a.madrid den çok r.madrid falan konuşulmakta, ermenistan ve yunanistan gündeme geliyor.
cimbomun fantezi yapıp kocasını 2 kereliğine aldatmasına neden olacak ispanyol kulübü. 3 sene önce erciyesspor'a aynı turnuvada uyguladıkları tarifenin bir benzerini gs'ye de uyarlaması kesin gibi.
galatasarayın şansına tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren klüp. lâkin ileride forlan, agüero, maxi gibi yıldız oyuncuları olduğu gerçeği unutulmamalı.
şanssız klüptür kendileri. Galatasaray'la eşleştiler boru değil.
bize çıktığını duyunca süper sevindiğim takımdır. iyi bir futbol seyircisininde süper sevinmesi gereken olaydır. şahane 2 maç izleyecen işte daha ne, e final oynayacam diyosan zaten yol madrid'den geçecek mecburen. iyi bir arda ve keita o defansı parçalar gelir diyorum ben, tabi normal bir aguero normal bir servet ve gokhan zanı mahveder o da ayrı, ama şanlı cimbomun alıcak devre arası şoyle fırça gibi bir stoper, derdimiz azalacak defansda diye umut ediyoruz.
an itibariyle ispanya kupasında deplasmanda 2. lig takımı recreativo huelva karşısında 2-0 yenik durumda olan galatasaray'ın avrupa ligindeki rakibi. 1967-68 sezonu fuar şehirleri kupasında göztepe ilk maçta 2-0 yenildiği bu takımı evinde 3-0 yenerek * 3. tura çıkmıştı.
bu sene son 10 yılın en kötü sezonunu yaşayan takım. bu sene iddacılardan bol bol küfürler yemeyi başarmıştır. en son 99 senesinde bu kadar kötüymüş ve küme düşmüş. bu sezon o yöne doğru bir gidiş var.
şu anda 11. sıradalar ve en son sevilla'yı yendiler.
kadro değeri ise: 192.600.000 yuro.

gs: 118.900.000 yuro
fb: 113.550.000 yuro.
bilgileri alman sitesinden aldım, kıçımdan atmadım.

aga adamlar 14. demekki düşmemeye oynuyorlar gibi bir durum yok. her sene ilk 5 için oynarlar. bu sene ise kötü başladılar. sanıyorum ki toparlarlar.

güçlü bir takım. ben korkuyorum kendi açımdan. real madrid'e bile yarım saatte 3 gol atabilecek bir takım bu takım.
kimse söylememiş. sinama pongolle'yi ise kaybettiler.
orta sahasına destek babında tiago mendes'i kiralamış takım.
maxi rodriguezi, liverpoola kiralık olarak göndermesi kulislerde konuşulan takım.

ersin düzen tadında enrty girmek. *
tromsö nün renkdaşı olan kulüp. gerçi ispanyol ekibinde bir de fazladan mavi rengi de var.avrupa ligi 2.tur maçı ile beraber tromsö ile daha başka ortak noktalarının olmasını temenni ettiğim kulüp. temennilerimizi dile getiren değerlendirme için;

http://www.sonsayfa.com/h...asarayi-perisan-eder.html

umarım bu sefer de gazsaraylı yöneticilerden biri çıkıp, "elenirsek ülkeyi terkederiz" tarzı söylemlerde bulunmaz. zira en son bu söylemde bulunan yönetici abimiz* hala ülke sınırları içinde bulunup, nişantaşı nda restoran işletiyor.
pendikspor' un renkdaşı olan kulüp. aynı galatasaray gibi, avrupa' da hemen her sene derece yapmaktadır kendisi.
transfer döneminde juventus sol kanat oyuncusu molinari' yi stuttgart' a kaptırmış, aynı takımdan tiago' nun peşine düşmüştür.
an itibariyle kupa maçında ikinci lig takımı olan recreativo huelva'ya 3-0 yenilmekle meşgul olan takım. herkes agüero, forlan, maxi rodriguez, simao diyor ama diğer altı futbolcuyu sayan yok. çünkü bilen yok. o kadar büyütmeye değmez.

(bkz: #6806900)
istikrarsız yıldızlar topluluğu. bir maç çoşuyorlar ertesi maç kayıplar. dün barcelona'yı nou camp'ta yenen sevilla'yı haftasonunda yendiler. bugün ikinci ligin vasat ekibinden fark yediler. umudumuz bize karşı da sıçmaları ama şans yok bu sene bizde. agüero da çoşar bize karşı forlan da.
Galatasaray'ımızın Avrupa liginde eleme maçı oynayacağı ispanyol rakibi.
estadio la peineta adında yeni bir stad yapacaklardır.
bir çok genç yıldızı(sergio asenjo,agüero,...) elinde tutan ispanyol madrid ekibi .
10 sene önceki arsenal maçından bu yana ispanyol, ingiliz, italyan, alman takımı eleyemeyen galatasaray ın son fırsatı.
ispanyol, ingiliz, italyan ve alman takımları karşısında başarıları ile türk futbolunun kıdemlisi sayılabilecek galatasaray'ın, 2009-2010 uefa kupası kapsamında eleyerek, turu geçmesini beklediğimiz madrid temsilcisi.

(bkz: geçen gene ispanyol eliyoruz)
madrid şehrinin üvey çocuğudur. sempatiktir.