bugün

peksimet var peksimet verem mi acıcık yirsin?
sözlükte westworld kurmuş yazarların yeni eğlencesidir.
Ben at olsam çok bozulurdum.
Bir emir.
kahrolası joseph'in atını dün gece yedin. yetmemiş gibi şimdi büyükannemin turtalarına mı gözü diktin. aşağılık herif utanmasa beni de yiyecek.
(bkz: ben de diyorum bunlar nerde kaldı)
Lanet atın nalı kayboldu. Fazla olan versin yan kabileye bakıp gelicem.
lanet olsun bence buraya kasaba kuralım. çünkü kahrolası 3 gecedir buraya at bağlıyoruz. bir yere gittiğimiz yok. marcus bizi bu cehenneme neden getirdin. lanet sivrisinekler eehhh her yerimi ısırdılar.
Kaç gecedir at bağlıyorsunuz. Binin artık şu atlara. Küfür.
Tanrı aşkına, beni ne demeye uyandırmadınız? Ne kadar da soğuk böyle? Greaw yine kaytardı değil mi? Hadi, yardım edin de kahrolası bir ateş yakalım. Size Florida maceramı anlatayım.
Birazdan tütün alıp geliyorum. Tütün sarmadan bitmez bu gece.
papatya çayımı koydum, geliyorum yarım saate.
manga komutanlari mangalarini egitim yerlerine alsinlar!
görsel
Burdamı?
Elması da sattımmıydı, daha da tozumu bulamaz it oğlu itler.
(bkz: Hoooo bursss)
Pekala bay marcus. Tanrı'ya dua edelim ki büyükbaban seni yanıltmasın. Tanrı seni korusun ahbap.
hey ramirez! meksika sınırına yaklaşan şu ucube kovboylara bi ders vermeye ne dersin? onlarla işimiz bitince lanet atlarını beceririz; yeterince dinlenmemişe benziyorlar.
Evet Dostum sanırım nöbeti artık benim almam gerekiyor. Çünkü bence sen gerçekten Ama gerçekten uyumalısın.
Hey marcus! Bence artık o lanet çenen kapanmalı ve ellerin çalışmaya başlamalı. Kıçlarımız tekmelenmeden önce ve açlıktan ölmeden önce şu yerden kurtulmalıyız. Tanrı aşkına neden sadece ben çözüm üretmek zorundayım ?
Ah lanet olsun hepiniz neden aç karınlarınıza sevişmeyi düşünüyorsunuz he ? O küçük siklerinizi dinlemeyi bırakın da şu lanet ateşi yakın artık adi herifler.
Eşcinseller vardır.
lanet olsun şerif bana panik yaptırmayı kes.
Kahvemi hüpleterek hayretler içinde takip ettiğim başlık.
görsel
ailenizle birlikte yaşıyorsanız pazar sabahı uyandığınızda ilk duyabileceğiniz muhtemel western repliği.
hap koydum hap koydum içine de toz koydum kaynanamin adını kuyruklu yıldız koydum. ohhh ohhh yandan şimdi dinlediğim şarkı.