bugün

dinde zorlama yoktur. ateistlere inkar iznini Allah vermişken, asla haksız yere öldürülemezler. ayrıca islam dininde nefsi müdafa dışında savaş izni yoktur.

kehf/29: De ki, 'Bu gerçek senin Rabbindendir.' Dileyen inansın, dileyen inkar etsin. Biz zalimler için onları çepeçevre saracak bir ateş hazırladık. Onlar her ne zaman feryad ederek yardım isteseler, derişik asit gibi yüzleri haşlayan bir su sunulur. Ne kötü bir içecek, ne kötü bir son!

ayrıca emre dorman'ın mutlaka okunması gereken şu kısa köşe yazısını da konuyla ilgili olarak buraya bırakayım: https://www.google.com.tr...orkuyla-anilamaz-40472712
asıl soru şu; neden ateistler inanan insanların (müslüman, hristiyan, budist, yahudi, süryani fark etmez) öldürülmesi gerekip gerekmediğini sorgulamıyor ya da bu hususta başlık açmıyor?
bana kalırsa öldürülmelidirler ama neyse burayı geçicem, bence toplumdan uzaklaştırılmaları lazım gençlerin kafasını kurcalayıp ahlakı bozan bu soytarıları sınır dışı etmek öldürmekten sonraki en mantıklı ypaılacak şeylerden.
Seni de diğerlerine hoşgörüsüz olduğun için öldürelim mi?

Başkalarına karşı zararı olmayan bir insanı neden öldürmek istersiniz? Senden farklı olana neden tahammülün yoktur?
Her birey bir diğeri gibi düşünmek zorunda ise o zaman biz insan değil de robotlaşan bir tür olmuyor muyuz?

Düşünmek iyidir güzel kardeşim. Seni insan yapar. Düşünmeyen, sığır gibi güdülerek yaşayan biri ne kadar insan sayılır ki?

Ateizme atıfta bulunarak dini işin içine karıştırdığın için diyorum ki Kuran'da düşünmez misiniz, aklınızı işletin gibi bir çok ayet var aklı kullanmaya yönelten, neden bunları görmezden gelirsin, hem de din adına?
Seni beni yaratan her şeyi tek tip yaratmadan hepsinin arasında bir bağ kurmuş, neden örnek almazsın?
Bu düşünce bir suçtur. egm bimer cimer ne varsa şikayet etmeli ve halkı kin ve düşmanlığa tahrik eden bu alçağı hapis boylatmalıdır. Ben askerdeyim uğraşmıcam eli yeten bir an önce versin küsküyü.

Amk ben tutup bütün terlikli çöl enikleri ve Müslümanlar öldürülmeli desem başlık açsam buralar yıkılır ertesi gün polis kapıma gelirdi.
hayır.

onun yerine donsuz dinciler öldürülmelidir.

afet i devran rus kızlarını kıskanan

evde kalmış, kimse istememiş

kız kurularının derdine bak.
hastalıklı düşünce ateizm her geçen gün ülkemizde bir salgın gibi yayılıyor. özellikle gençler arasında ateist nufusu bir hayli çogaldıi gençleri bu illetten kurtarmak için sizce hastalıklı kol kesilmeli midir sorusu.

şahsi fikrim, bu ülkeyi kurtaranşey müslümanlık çatısı altında birleşmektir, ateizm gibi zararlı örgütler bizi benligimizden uzaklaştırmaktadır. her ne kadar özgürlükcü bir insan olsam da bana göre gelecek nesilleri kurtarmak adına ateizm ve ateistler yok edilmelidir.
Dini çıkar aracı yaparsan ateizm çoğalır. ..ondan sonra da sözlük köşelerinde saçmalarsın.
Klasik bir müslümanın standart çözüm bulma yolu : öldürmek
Ateist mi? Öldür...
Eşcinsel mi? Öldür...
.
kısırlaştırmak üzerlerine mercimek köftesi patates salatası atmak daha mantıklı.
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
laik olmayan yasaya göre de öldürülmez kıçınızdan element uydurmayın. ölüm cezası mürtedler ve münafıklığı ispatlananlaradır. adam doğuştan ateistse şeri hukuka göre karışamazsın.
kehf/29: De ki, 'Bu gerçek senin Rabbindendir.' Dileyen inansın, dileyen inkar etsin. Biz zalimler için onları çepeçevre saracak bir ateş hazırladık. Onlar her ne zaman feryad ederek yardım isteseler, derişik asit gibi yüzleri haşlayan bir su sunulur. Ne kötü bir içecek, ne kötü bir son

Allah'ın "dileyen inansın, dileyen inkar etsin" diyerek verdiği özgürlüğü hiç kimsenin elinden alamazsın. islam'da inanç özgürlüğü esastır. inançlarından dolayı hiç kimseyi cezalandırma ehliyetine ve haddine sahip değiliz. sadece nefsi müdafa kapsamında savaş iznimiz var. bunun dışında herkesin inanç ve ifade özgürlüğü vardır. inkarcıların inanç ve ifade özgürlüklerine göz diken bir müslüman, Kur'an'dan habersiz demektir. inkarcılara ahiret günü gereken cezayı Allah verir. Allah inkarcılara bu dünyada da ceza verebilir. Ama sırf inanmıyor diye bir insanı cezalandırmak bize düşmez.
Dur daha bunlar hiçbir şey sayın Çomarlar. Bu taptığınız parti daha nice insanları dinden soğutup ateist yapacak. Ulan bazen düşünüyorum bilerek mi yapıyorlar asıl amaçları bu mu diye...
Yanlış bir düşünce, karşınızdaki cansız bir varlık mı ?
Neden kendi türümden bir varlıkla onun canını alayım.
Soruyorum size ben kimim, bende insanım oda insan bir masada oturup konuşamıcaksak bizim diğer varlıklardan ne farkımız kalıyor.
Herkesin kendine göre düşünceleri ve fikirleri var, bırakın herkes düşündüğü gibi yaşamını sürdürsün...
biri demiş ki ateistin beyin ölümü gerçekleştiği için. Dünyaın en taşşş.....klı bilim insanları ve zeki yetenekli insanları ateist.

Bir de inancından ölenlere bakalım kimin beyin ölümü gerçekleşmiş. Mesela IŞiD militanları?!?!
Cevap kesinlikle evettir. Ne topluma ne kendine ne bir başkasına faydası olmamış bu primatlar hiçlik alemine. (Kendi tabirleri bu bizde ahiretin karşılığı bunlarda hiçlik mi p*çlik mi öyle bir yer)
Çok azı hariç ( ki onları tenzih ederim) geneli bomboş ve bomb*k insanlardır.
her ne kadar özgürlükçü bir insan (!) olsam da ?
Bence ateistlerden daha çok din adamları tehlikeli bir hal almaya başladı.

Durum son çeyrek asırda, ciddi derecede vahimiyet kaydetmiştir.

Ateistleri rahat bırakın. Suistimal ettikleri bir durum yok sonuçta.

Edit: Allah'a da inanırım.
ateistler öldürülmeli midir diye sormayacaksın, öldüreceksin; götün yiyorsa!...
hastalıklı düşünce ateizm her geçen gün ülkemizde bir salgın gibi yayılıyor. özellikle gençler arasında, nufusu bir hayli çogaldıi gençleri bu illetten kurtarmak için sizce hastalıklı kol kesilmeli midir sorusu.

şahsi fikrim, bu ülkeyi kurtaranşey müslümanlık çatısı altında birleşmektir, ateizm gibi zararlı örgütler bizi benligimizden uzaklaştırmaktadır. her ne kadar özgürlükcü bir insan olsam da bana göre öldürülmeleri degil de ülkeden sürgün edilmeleri en dogrusudur.
Işid sempatizanı söylemi.
Hüküm Allah’ın olduğunda ve kanunlar kuran ve sünnete göre düzenlendiği bir devlet kurulduğunda evet. Ateist ateşperest şaman vs ne tür varsa hepsi öldürülür. Kalan müslüman olan kurtulur. 5 vakit namaz ve zekat gerçekleştirirse canı bağışlanır.
O zaman nazizm hortlar, kabak yine yahudilerin basina patlar.

Bu kez mizrahi denen bilimden nasibini almamis, bedenleri ic evliliklerle ve beyunleri semitik ogretilerle carpilmis yahudilere sira gelir.

Su anda bunlar siyonistlerin abd'den caldiklari paralarla asiri uruyorlar. Ortadogu'nun en orgutlu ve donanimli teror orgutu siyonist milislerin cogu bunlardan olusuyor.

Abd kamuoyu siyonist teror hakkinda bilgilenmeye basladi.

Eger ki sefil ilahlarini tanimayanlari hedef alirlarsa, mizrahilerde buyuk kumeler halinde itlaf edilir.

Bu asagilik insan bozmalarini kollamak adina insanlik nukleer bir catismayi goze almaz.
Hayır.

"Bir insani öldürmek, bütün insanlığı öldürmek gibidir.." bu kadar net bir ayet var.
Ancak kendisi için dua ederim, dogru yolu bulsun diye...