bugün

sadece abdest almak için yıkanan insan sorduğu soru. evet.
Ne yapsın amk. vucudunu naylon torbayla kaplayıp sadece sikini taşağını mı açık bıraksın.

ayrıca

(bkz: terlemek)
Müslüman olarak beni ilgilendirmeyen sorunsaldır.

Ben ancak ölüm sonrası ne yapacaklarıyla ilgilenirim ki, orası da malumdur.
sigarasını tüttürürken, "müminler şimdi benim için ne düşünüyordur acaba ?" diye meraktan ölüyordur.
siz kendini "müslüman" diye adlandıranlara sesleniyorum; tv'den, badeci hocalardan öğrendiğiniz bilgi ile, inanmayanlara cevap verdiğinizi sanıyor ve kendi cahil ceset kokunuzu etrafa saçıyorsunuz. önce islam'ı öğrenin. kur'an okuyun, anladığınız dil'de. türkçe biliyorsanız türkçe, arapça biliyorsanız arapça. hangi dil'de konuşuyorsanız ve anlıyorsanız o dilde kur'an okuyun. ondan sonra gelin insanlara islam'ı anlatın. aksi halde komik duruma düşüyorsunuz.

(bkz: ateistler tüm dinlerin aynasıdır)
Bütün vücudu kirlenmediğini neresinden uydurdugunu dusundugum yazar beyanı
Sex sonrası vucutta turlu turlu salgı salgılanır en basitinden terlersiniz.Ağzınız dahi farklı bi salgı salgılar bu yüzden ki insanoğlu
Musluman yahut değil
Her temiz birey sexten sonra dus alır.
şükür namazı kılıyoruz, tanrım bugün de bizi aç komadın diye.

zuhaha, evet.
1) kondomu çıkar.
2) lavaboya git kondomu çıkar sifon ile kurtul ondan.
3) yattığın kişi sigara içiyosa onun için sonra kendin için sigara yak.
4) yanına otur.
Dermanim kalmiyor, kafayi vurup uyuyorum. (bkz: evet sevisiyorum)
sonradan görme bir ateistse bence boy abdestini alıyor, işini riske atmıyordur.
aklıma - 45 tane erkek çocuğuna tecavüz eden adam da mı gusülle temizlendi acaba - sorunsalını getiren sorunsal.
Ateist olsam güzel bir cevabım olurdu.

Merak yada...... insanın başını belaya sokar.
Erken boşaldıklari için cosmos'a beddua ediyorlardır.
Size ne sayin amina koduklarim. Milletin seks hayatindan baska dusunecek hic bir seyiniz yok mu olm sizin? Manyak misiniz lan?!
temizlenmek için bir veya birkaç ak-it tokatlıyoz.
Seks sonrası yine seks yapıyoruz. Aklımızda allah din olmadığı için tamamiyle sekse odaklanabiliyoruz. Eh 5 6 saatin sonunda da yorgun düşüp uyuyoruz.
2 rekat namaz kılan adam videosu izliyorlar.
Cevabı olmayan sorudur.
Ateistler sizin gibi üreme amaçlı, şeyh düşünerek seks yapmıyor; tutkuyla sevişiyorlar.
Ayrıca sizin gibi zoraki abdest almıyor; zevkle banyo yapıyorlar.
Kırk yıl uğraşsanız ateist kafasına ulaşamazsınız, Kurmalı duracell tavşanları sizi.
sperm yok gusül yalan diyerek vücudunu sütle yıkar.
Sigara içiyoruz kardeşim. Başka soru?
Bir daha sex yapıyor.