bugün

sevgili türk ateistlerimizin sıklıkla yaptıgı eylemdir. ama herkes bişeyleri unutabilir bence bu normaldir ama bu unutulmaması gereken bir konudur.

adamları nerde görürsek görelim hep böyle hümanist tavırlar sergilerler mesela hep inananları hümanizm düşmanlıgıyla suçlarlar onlara göre inananlar hümanist degil faşisttir. peki bunu söyleyen cancagızlar neden yaptıkları şeyler hümanizmle bagdaşmayan insanları gözümüze örnek olarak sokmazlar.

neden hep en hümanist ateistleri biz her yerde isim isim bilirizde hümanist olmayanları tanımayız.

işte size iki örnek atatürk ve napolyon inanır mısınız napolyon'un ateist oldugunu yeni ögrendim atatürk'ü bileli fazla olmadı en fazla 1 yıl.

işte bu adamların işi bu kendi görüşlerini, yani ateizmi hümanist bir inanç sistemi olarak göstermek için tarihte ne kadar hümanist olan ateist varsa söylüyorlar ama iş hümanist olmayanlara gelince orda duruyorlar.

tüm ateist tarihi kişilikleri araştırıp bir sohbet ortamında ortaya döken ateistler konu atatürk ve napolyon gibi kişiler olunca dut agacını komple yemiş bülbüle dönüşüyorlar.

dersim ya hani şu isyan etti diye katliama ugrayan insanların memleketi. tutuklayın bişey dersem şerefsizim ama asmak nedir ya? hem de suçu sadece isyan etmek olan bir insan için asmak nedir allah aşkına?

ben demiyorum her müslüman hümanisttir veya iyidir ama bu ateistler diyor işte bu da benim gücüme gidiyor.
(bkz: dindar gözüyle ateizm)
(bkz: ne içtin sen kamil abi)