bugün

bana bi saz verin.
böyle mi bırakmıştım ülkemi? yazıklar olsun.
"ben ölürken resmi dilimiz Türkçe'ydi, şimdi ne olmuş?..."

"-okey- ben geldiğim yere geri dönüyorum hadi -bye bye-"
konuşacağını pek sanmıyorum. ülkeyi nasıl yola koyacağını düşünmeye başlayacaktır. yapacaklarını kurduktan sonra tek söylemesi gereken, haydi! olacaktır.
beni türk hakimlerine emanet ediniz.
dönsede adına boş, boş konuşanların ağzılarını, yüzlerini bi si.. neyse küfür yok çocuklar etkileniyor.

tanım : gereksiz başlık allah size düşünün, taşının diye akıl fikir vermiş, atatürk ise bu ülkeyi koruyun, geliştirin diye armağan etmiş. atatürk, sizin saçma geyiklerinize meze olmayı hakeden bir lider değil.
-ben hayatımda en çok dogmalarla,sorgulamadan kabul edilen düşüncelerle mücadele ettim ama bu millet beni de put yapmış,100 yıl önceki fikirlerimi hiç geliştirmemiş,kendini yenilememiş...
başbakan ben olacağım demesi ne güzel olurdu. suikasta kurban giderdi sonra. ne olacak bu Türkiye'nin hali. kapak atmak lazım Amerika'ya.
-saray gibi bıraktım ahıra çevirmişsiniz ulan!
merhaba vatandaşlarım!
memleketimizin elim ve vahim hal ü vaziyetini müteessiren müşahede etmekteyim. vasiyetinde bulunduğum fena ahval ve şeraitte damarlardaki asil kana müracaat umdesi payimal edilmiş olarak tezahür etmiştir. hakimiyetin bila kayd u şart millete verilmediğini, bilakis yüce türk milleti tarafından seçilmiş iktidarların nahak bir mahiyette defalarca zir ü zeber edildiğini öğrendim. size bırakmış olduğum demokrasinin mükerreren askıya alınmış bulunması, şahsımı ziyadesiyle üzmüştür.
ergenekoncu olarak silviriye gönderilirdi. daha sonra derdi ki sadece yazıklar olsun.
--spoiler--
`bütün tersaneler ele geçirilmiş dahili ve harici bedbahlar chp nin içine etmişler
--spoiler--
dönecem dönecem dedim inanmadınız ne oldu şimdi?
tam olarak kronoloji;

tarlada karga kovalama,
hükümet ya da cemaate girip en coşkulu savunucusu olma,
hükümet ya da cemaatte en iyi müslüman olup güç kazanma,
vatan ve milletin vazifesiyle görevlendirilme,
yeni bir rejim kur(dur)ma hayalleri (talimatı)
komplolar... komplolar... komplolar...
kuran okutarak yeni meclisin açılması,
kuran okuyanın asılması,
istiklal mahkemeleri,
mersin katliamı,
kafire bırakılan bağlı müslüman türk milletleri,
israille muhteşem ilişkiler,
yahudi mason sebatayistlere sermayenin ve bürokrasinin teslimi.

dönme bir zahmet.
Bu rezilliği görse tek kelime etmeden tabutuna geri girerdi emin olun.
Emanete böyle mi sahip çıktınız ? Böyle mi öğrettiler size ?
"önce şu atatürkçü düşünce derneklerini kapatın bi"
rakı getirin...
ölmüş bir kişinin geri dönme gibi olasılığı olmayacağından kişilerin kendi kafasından salladığı sözler bütünüdür.
şapkalarınız nerde diye fırça atardı herhalde.
"ağabey dilim damağım kurumuş ya bi' su getirin." adam kaç yıldır su içmiyor. mantıklı bence...

edit: anladım ki atatürk su içmeyecek büyüklükte bir insanmış. hemen kemalist olup nutuğu okumaya başlıyorum.
(bkz: naptınız lan buraya)
bu akp neyin nesi bir anlatın ben de bileyim.
oğlum uçak fabrikası vardı noldu?
5 kavanoz bal sadece 100 lira mı ?