bugün

bir polis, selfie çekiyor bir katille. ilginç.

http://www.mynet.com/habe...lis-tepki-cekti-2494105-1
Atalay da poz veriyor. Ulan ne biçim ülkeyiz ya
Garip olan şu aslında, polislik veya askerlik mesleğinde sivil olmadıkça sakal bırakamıyorsun diye biliyorum. E sivil polissen kimliğinin gizli tutulması gerekmiyor mu? Eğer polisse bu kişi ne yaptı şimdi? Kafamda deli sorular.
Hakkında yasal işlem yapilabilecek olan kişidir. Bu ülke daha önceden hrant dink'in katilleriyle poz verenleri gördü.
açığa alınmışlardır.
Amaçları nedir anlamak zor. Hadi selfie çektin video ne ayak onu hiç çözemedim. Evet.
Bakın ben yakaladım demeye mi çalışmış ne yapmış belli değil . Acil bir durumda kaldığımızda 155 'i arayıp yardım istemeye çalıştığımız polislerimizin arasında bu denli yaklaşıma sahip olan insan müsvettelerini aralarından atmaları en iyisi ve en doğrusu olacaktır .
Şuna bak ya adamda öyle bir tip var ki ensesine vur ekmeğini elinden al öyle gariban ve mazmun duruyor. Polis memurunu bile şu tipiyle kandırmış olabilir. Umarım mahkeme bir salaklık yapıp iyi hal indirimi filan yapmaya kalkmaz. O kadar insana yazık gencecik insanların hayatları bitti basit mi bu kadar bir de hırboya bak diyor ki ''seni tebrik ediyorum 3 sene kaçmayı başardın ya bu memlekette'' kaçar tabi biriniz gelir selfie çekinir biriniz seri katil değil der zeki delikanlı der sonra vay efendim nasıl kaçtı. ölen insanlara üzülüyorum ben şu şerefsize ilgi gösteriyorlar çünkü istediği zaten bu.
Garip bir polistir. Zaten polis olunca insan bir garip oluyor. iyi ki polis olmamışım.
Polisler yakaladıkları suçluların resimlerini çekip kendi whatsapp gruplarına atarlar.

Fakat bu durumun mantıklı bi açıklamasını bulamıyor bulamadığım gibi üzülüyorum.

Katille, hemde öyle namus cinayeti falan değil baya bildiğin sağlam bi katille resim çekilmek ne demek ben anlamadım. Böyle bişey yüzünden meslekten ihraç olursa ki izmir emniyet müdürü çok hassas bi polistir kendilerine epey yazık olur.
Seri katilin yanındaki seri cahiller.
Kendi canından biri gitse de bu pozu verirler miydi?
Mesleki albümüne gayretle foto biriktiren polistir. içerisinde yer aldığı bütün olayları fotoğrafladı mı, esas bu mühimdir.
http://m.haberler.com/ser...o-amiri-de-8522319-haberi

Babam bana böyle sarılmadı lan. Herşeyden önce Ölenlere saygısızlık.
Ulan eskiden polisler bile bir başkaydı ya zamaninda parkin birinden bir sapık aldilar da adamin gidince bi tarafindan kan alacaklar bunlar demiştim. Artik herkes mi gevşek anasını satayım. Ulan güle sirita selfie cekmek ne demek elin katiliyle. Açığa alınmışsa biz de bi oh çekelim. Yazık.

Edit: adam ne yapmış ki diyenler öldürülen3 kisinin bir yakini olarak baksin o görüntüye. Bu bir katil yakaladık pozu degil, eglence unsuru. Bir ünlüyle hatira resmi. insanların acısına saygı nerede kaldı?
bir insan nasıl bu kadar mal olabilir sorusunu '' işte böyle '' diyerek tüm türkiye'ye göstermiş polistir.
o fotoğrafı boş evin duvarına asarsın şimdi geri zekalı.
bir daha asla selfie çekmeyecek polistir. selfie kelimesini duyunca bile küplere binebilir. ne bok vardı da o seri katille selfie çektin amk? yakala geç ya.
(bkz: hangi filtre yi kullandi acaba)
gamsız ve yüzsüz bir polistir.
unutulmuştur açık ve net.