bugün

z00ad modeli kullananını sim kart probleminden sinir küpü yapan cihaz.
Ben aldim tam kullanacagim tak sarj etme sıkıntısı oldu. Kaba bir sarj aleti var ama ilk 4 luk ram i bu telefon cikartmistir.
Kullanıcılarını 6.0 güncellemesi için aylarca "hata çıkmasın diye çok çalışıyoruz ondan gecikti" deyip bekletip, verdiği güncellemeyle de sıçmış telefondur. Donmayan, yağ gibi akan telefon kitlenip kalıyor artık. Kapat-aç yapmadan düzelmiyor. Ara sıra sim kartı görmüyor. F/p telefonusun eyvallah da yazılım desteği açısından çok pis sınıfta kaldın asus.
asus zenfone 2 gücünü ıntel z3580 yonga setinden alan, 2,3 ghz 4 çekirdekli 64-bit 22nm işlemciye sahip, dünya’nın 4gb ram’li ilk android telefonu. 5,5 inç ekranında 1080p çözünürlük sunan asus zenfone 2, 13mp f/2.0 hdr özellikli kamerasıyla dikkat çekti. 5mp ön kamerasıyla 140 derece görüş açısı sunan zenfone 2, 3.000mah’lik piliyle uzun kullanım süresi vaat ediyor. 39 dakikada %60’ı şarj olan pil kullanıcıların çok hoşuna gidecek. asus zenuı arayüzünü android 5.0 lollipop işletim sistemi üzerinde çalıştıran asus zenfone 2, sadece asus firmasının değil tüm akıllı telefon üreticilerinin bugüne kadar ürettiği cihazlar arasındaki en güçlü modellerin başında geliyor. asus zenfone 2, vergiler olmadan sadece 199$’a geliyor. 199$’lık zenfone 2’nin 2gb ram’e ve 16gb depolama alanına sahip olacağı önemle belirtiliyor. 4gb ram’li modellerin fiyatı tabii ki daha yüksek olacak.
Almayın arkadaş şu boktan telefonları bu işi hakkıyla yapan markalar belli. .
Hâlâ sistem üzerinden android 6'yı vermeyen, zorla indirip kendimiz yüklediğimiz telefon. Şimdi de 7 geldi, onu da kardeşleri laser a vermişler. Hayır amiral gemisi dururken nedir bu takaya modifikasyon sevdası be asus ? Sen lg nin stylus a beat e güncelleme verip ana telefonlara vermediğini gördün mü hiç ?
asus zenfone 2 gücünü ıntel z3580 yonga setinden alan, 2,3 ghz 4 çekirdekli 64-bit 22nm işlemciye sahip, dünya’nın 4gb ram’li ilk android telefonu. 5,5 inç ekranında 1080p çözünürlük sunan asus zenfone 2, 13mp f/2.0 hdr özellikli kamerasıyla dikkat çekti. 5mp ön kamerasıyla 140 derece görüş açısı sunan zenfone 2, 3.000mah’lik piliyle uzun kullanım süresi vaat ediyor. 39 dakikada %60’ı şarj olan pil kullanıcıların çok hoşuna gidecek. asus zenuı arayüzünü android 5.0 lollipop işletim sistemi üzerinde çalıştıran asus zenfone 2, sadece asus firmasının değil tüm akıllı telefon üreticilerinin bugüne kadar ürettiği cihazlar arasındaki en güçlü modellerin başında geliyor. asus zenfone 2, vergiler olmadan sadece 199$’a geliyor. 199$’lık zenfone 2’nin 2gb ram’e ve 16gb depolama alanına sahip olacağı önemle belirtiliyor. 4gb ram’li modellerin fiyatı tabii ki daha yüksek olacak.
asusun kullanıcılarıyla dalga geçtiği telefondur. tamam canavar gibi alet her işimizi görüyor şikayetçi değiliz de. ne marsmellowmuş anasını sattığım gelmedi gitti. hayır madem vermeyeceksin verecez deyip ümitlendirme. yine güncelleme, yine fos.
asus'un 4 5 ve 6 modellerinden sonra çıkardığı 5.5 inç ekranlı telefonudur. ekranı 5.5" olmasından mütevellit ismi neden zf5.5 değil de zf2'dir bilemiyorum. ben amerikadan 64 gb rom 4 gb ram 2.3ghz quad core ıntel atom işlemcili olanını(ze551ml) 299 dolara aldım. yaklaşık on aydır kullanıyorum. bilgi almak isteyenler mesaj bırakabilirler.
Tavsiye eder misiniz dediğim alet. Şarj ve kamera galiba sorun, ayrıntılı bilgi verecek olan mesaj atarsa ne çok memnun olurum vay ya.
Sanırım asus yetkilileri "android 6'yı almaya ne gerek var, az daha bekleyelim 7'ye geçelim" dediler. Yoksa yılın 2.çeyreğinde geleceğini söyledikleri android 6'yı temmuzun sonu gelmesine rağmen bu telefonun almamış olmasının başka bir açıklaması olamaz.
pokemon go çalışmamasının sebebi ıntel işlemcilerdendir. yani benim gibi asus zenfone 2 laser alanlar sıkıntısız bir şekilde pokemon go oynayabilirler zira laser modelinde snapdragon işlemci kullanılıyor.
marsmahllow u kullanmak istemeyenler için:

http://forum.kanka.net/showthread.php?1080588
General mobile 5 plus da güzel 1000 lira olarak.
android 6.0'ı almamakta ısrar eden telefon.

çeyrek meyrek diye diye ağaç ettiniz, millet 7'ye geçecek, elimiz telefonda hâlâ 6'yı bekliyoruz.
kullandığım telefondur.beni idare ediyor.sarj kullanımı ve donanım özellikleri güzel.kamerası kötü.

eğer telefon alacaksınız, öneriyor musunuz diye sorarsanız? hayır önermem.
fiyatına göre performansı muazzamdır. adamlar powerpuff girlsü yaratan doktor gibi her bokun en iyisini en güzelini koymuşlar. elimde olan bu bebeğin piyasa da zor bulunmasının temel nedeni budur. alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
16 gb ve 32 gb versiyonları arasında işlemci farkı olan telefon.
1 aydır kullanıyorum, ikinci sim kartı bazen tanımaması dışında gayet memnun olduğum telefondur.
Özellikleri şahane olan fakat tasarımı bok gibi olan telefon.
özelliklerine bakınca almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var mı bilgi verebilir mi acep.

4 gb ram baya cezbedici.
3 ocak tarihinde vatandam 1300 tl ye 32 gb modelini aldığım telefon önceki telefonum zenfone 6 olduğu için alışmakta sıkıntı çekmedim
Öncelikle kamerası harika oyun perfonmansıda güzel
işin aslı Asus güzel telefon yapmış ama hala android 6 ile tanışamadık oda geliyor soruları olan arkadaşlar özelden yazsın.
Video izlerken ekranın aniden kararması sorununu da çözdüğüm telefon. Muzdarip olan arkadaşlara bilgi verebilirim.
siktiğimin telefonu en düşük parlaklıktayken bazı internet sitelerinde ekranda yanıp sönme yapıyor. Ekrandaki bazı kısımlar Selektör gibi seri bir şekilde titreyip duruyor. Parlaklığı yükseltince sorun kayboluyor ama bu saçmalığın daha telefonu alalı 1.5 ay olmasına ve 2 kere servise verip sorun çözüldü diye bana vermelerine rağmen sürmesine anlam veremiyorum.

Telefonda günah aramaya gerek yok. Vatan bilgisayardan bir şey alan aklımı siksinler.
Güzel bir telefon arkadaşta var asus laptop varsa telefondan PC yönetilebilir virüs kapmaz arada bir donabiliyormuş.
Kullanan biri varsa mesaj atsın lütfen dediğim telefon.