bugün

Ruhların seyahati.
tam bir saçmalık, zaten ruh bedenden ayrılırsa dindarlara göre ölmüş olursun çünkü bedeni hayatta tutan ruh. din dışına bakarsan zaten ruh diye bir şey yok. ee nasıl olacak bu iş?

iki tarafa da uymuyor bence.
O yüzden ayrılan ruh değildir. Ruh çok farklı bir kavramdir. Mamafih zateb uyurken bu olay uykunun rem döneminde oluyor. Yanisi şudur ki rem sırasında insan zateb yarı ölüdür. Yani o anda o zamandan ayrısin. O zaman söyle ki kişi bu sırada rüyalar görür ve o rüyada binbir alemi gezerek gelecekten geçmişten yada başka zamanlardan bunların yansımalarına kadar gezer gider gelir.

Teorik olarak eğer biz ışığa gitmezsek ışık uzakta kalır. uzakta kalan ışık ise dağılır. Dağılan ışığa yaklaştıkça kaynağa gidilir. Sonra ise bu ışık bütün olarak yaydığı acıya girir.
Burada ki teorem şu ki güçlü olan ışık var. Ancak siz ışığın fizige göre dağılma acısı dışına çıkarsaniz ışıkta ki frenkasa giremezsiniz ve bunun yarısı dışarda kalır.

Teorinin asıl maksati, astral seyahat böyle bir şey olmasi. Çoğu kişi rüya görürken bu ışıktan görür bu ışıkta ki her frekansta kişilerin ailelerin dahası Aklınıza ne gelirse bunların hepsini barındıran bir bilgi kaynağı. Rüyaların kısım kısım olması ise işte bu ışığın tam dağılma açısına girilmedigi içindir. Bu yüzden o yarım frekanslardan kısım kısım şeyler görürsünüz. Astral de veya diğer para psikoloji kavramlarında bu ışığa yaklaştıkça insan aydınlanir.

Işığın ne olduğu ise aklınızda kalsin...

Ve diger tüm sorular....

Bugün lük bu kadar yeterli.
öz astral seyahat ismi altında şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan merkezi ısparta olan otobüs firmasıdır ,ikramları boldur ,muavinleri son derece nazik ve kibardır.
Sağlam cesaret isteyen seyahat türüdür.

Götünüzün yemesi lazım.
bağzı kimyasallar, uyarıcılar falan yasak olmasa o kadar da abartılacak bir şey değil aslında. ama mesele seyahate çıkmak değil. gittiğin yerin kültüründen bir şeyler çıkarabilmek, it peşinde gezmemek, öğrenmek, öğrenmek daha çok öğrenmek, sonra efendi gibi evine, kültürüne geri dönebilmek. görgüsüz gibi ya da sonradan görme gibi döndüğü yeri beğenmemek değil.
görsel
Çok sık yaptığımı düşünüyorum. Haftada en az bir kere rüyamda uçtuğumu görüyorum.
Bir kaç kez , şeytanla savaştım uçarken. Daha öyle bilimkurgu filmleri bile çıkmamışken de.
Hani etkilenmiş olabileceğim şeyler yokken.
Uzayda dahi uçtuğumu hatırlarım ve hatta vivaldi çalıyordu.

"Ruhlar bölgesi " filmi çıktıktan sonra baya korkmuştum hatta. Bende böyle tehlikeli şeyler yapıyor olabilirim diye. Rüyalarımı hatırlamazsam daha da çok korkuyorum. Bazen bir köpek tam beni ısıracakken yine zar zor havalanıp , uçarak kurtuluyorum. Yorgun uyanıyorum.

Bir sabah acılar içinde uyandım ve gözlerim bulanık görüyordu. Tüm kemiklerim kırılmış gibi ağrırken kollarımı hareket ettirEmiyordum. O günden sonra daha da korktum. Altı ay sonra düzeldim. izmir ve istanbul ' daki sayılı hastanelere gittim. Teşhis koyamadılar. Yakınım bir doktor bu gözleri sadece yoğun bakımda ölmek üzere olan hastalarda görüyorum demişti hatta.
yaşar Nuri öztürk hocamızın sık sık yaptığı ve bu seyahatlerin birinde atatürk hazretleri ve yaşarcık efendiyle karşılaştığını iddia ettiği seyahat türü.
Olmadığını düşündüğüm seyehat türü.
bir dönem ciddi bir uğraş verdiğim (2011), hakkında ders verecek kadar bilgilendiğim ve deneyimlediğim olay.

daha sonra yaşadığım bazı saçmalıklar yüzünden yapmaya tövbe ettiğim, ancak son günlerde içimde yeniden bir harketlendirme yaratan olaydır da aynı zamanda.
çok eğlencelidir.

ben sık sık çıkarım mesela ama rezervasyonlarda sıkıntı olabiliyor bazen acentanızı iyi seçin derim.
Dogruluğu yoktur ve kanıtlamamıştır. Bunu profesörler neden yapamıyor onu çözemedim.

Normal adamlar yaptığını iddia ediyor. Ama bir tane bile bilim adamı bunu yapmayı başaramadı.

Ya bu adamlar salak. Ya da yapanlar üstün insanlar.

Kişisel fikrim de biraz konuya baktıktan sonra imkansız olduğuna dair. Anlatılanlar da hikayeden öte değil.
Bilincli ruya gormektir, ruyaya sekil vermektir ötesi yoktur. Nereyi dusunursen orda olman ya da ne gormek istersen onu gormen ruya oldugunun kanitidir. Sadece bilinc tam anlamiyla aciktir. Lucid ruya ile aynı seydir.
namazdan daha efektif gibi duruyor.
(bkz: insidious)
Bu sayede 2007 şubatında kız arkadaşımın beni aldattığını evinin olduğu sokağa giderek görmüştüm. Camdan ne gördüysem birebir gerçek olduğunu kız itiraf edince ohannes olmak ben.
beyler nereye başvuru yapıyoruz bu seyahat için , pm atın bizde yapalım.
otobüs firması kurarsam vereceğim isim.
Cikmak istedigim seyahat turu. Şu ruhu vucuttan bi ayiramadim. *
Yapabilen veya ilgisi olana bir tık kadar uzağım. Sormak istediklerim var.
bir ara ergenlerde bu modaydı belki o ara bu ara olabilir.

ayrıca böyle bir şey yoktur. bunu bir insan yapabilse istihbaratçı olur zaten. gider istediği yere girer bilgi alır. aynı şey mossad cinleri kullanıyor diyen mal kafa da var.

o kadar şeyse koca istihbarata ne gerek var. git iki tane cinle konuşan adam bul sana anlatsın ne var ne yoksa.

yani palavradır.
mrslily isimli arkadaş denemeyi düsünüyormuş tavsiye edilmez itinayla uyarılır ruh bedene dönmezse gençliğin heba olur. Yapmaaaa.
bana göre çok apsürt olan abartıldığını düşündüğüm olay.
the insidious izlemiş yazar başlığı gece gece güzel giderdi aslında.