bugün

yazık...cidden yazık...

kızım yaşında neredeyse bu yavrucak, e be kızım, senin ne işin var buralarda.

hadi diyelim geldin, gir entryni, yap yorumunu bak işine. neden milletle yüz göz oluyorsun.

bunu taciz eden iki sapık ta suçlu elbet, ama adamları özel mesajla dübürden isteyecek pozisyona getirene kadar ne muhabbet kuruyorsun sen? zaten aldığın nick bir kere faul senin. amacın biraz belli gibi. e haliyle sen böyle olursan iki üç tane sapık çıkar, peynir ekmek ister gibi ister.

sen bu abazaların mesajlarına cevap verme bakalım kimse seni taciz ediyor mu?

seni şayet durduk yerde taciz ettiyse bu hayvanlar onların anasının amına koyayım.

ama yok günler, haftalarca mesajlaştıysan, bu abazalara yüz verdiysen de kars kaşarı olma yolunda hızla yürüyorsun bilesin.

ha bir de, taciz edildiğini düşünüyorsan git hemen çocuk şubeye müracaat et. şayet gerçekten taciz edildiysen gör bak o iki it nasıl cezasını buluyor.
16 yaşında bir çocuk hala ilgi budalası hala giderken bile prim yapma çabasında. sevdiklerine toplu mesaj at sessizce git. ama yok illaki reklam olacak.
şu bahsettiğin cinsel tacizleri de moderasyona bildir yada gider ayak mesajları göster adamları rezil et. ama yok bok at izi kalsın türü yaklaşım neyse yolu açık olsun büyüyünce ekşi de yazsın.
mehmet dayısı sarma sigara içen, malatya'nın yeşilyurt ilçesinin yakınca köyünden olan, leyla ile mecnun fanı, 1.90 hatun kişilerin ızdırabını paylaşan, voleybol oynayan, 20 yaşında, daha ilk maaşını kazanmamış, 13 yaşından beri namaz kılan bayan yazar.

evet, sözlükteki 3. günü ve girdiği 37 entry'sinin özeti.
tamam sevgili pek seviyeli sözlüğümüzde pedofili orospu çocukları var lakin sen de pek masum sayılmazsın evladım. iki lafından biri tombikto memikto üçüncüsü am bu ne arkadaş ben kazık kadar herif olmuşum senin kadar rahat kullanamam bu kelimeleri. inanç açısından da çok sıkıntılı bir durumun olduğu aşikar. özel mesajlarında da pek masum muhabbetler dönmediği belli. bi de sana özelini anlatanlar var onlara söyleyecek bişey bulamıyorum.
2 sene önce 20 yaşında olan yazar. Küçülüyor git gide canım.

"""biraz söylenenlere aykiri olacak ama ben 20 yaşindayim o yüzden voleybol.
(asli44, 14.06.2012 20:33)
#15829523 """

Ya da 14 yaşında arabayı çarpmış yazar..
""" 2- 3 gün önce arabayı elektrik direğine çarptım bende bir şey yok ama araba serviste.
(asli44, 13.08.2012 20:55)
#16544021 """

Ne çeşit bit trolse.
iki ay sonra düştüğü boşluktan kurtulamayıp sözlüğe tekrar gelecek, sivilcelidir. tabi iki ay dayanabilirse.
tamam hadi siktir git, yazarıdır.

olm bunlar burayı ev falan mı sanıyo, ben baba ocağımdan ayrılırken böyle konuşma yapmadım aq.
bi de herkesin özelini yazmış.
ne saçma insanlarsınız.
16 yaşındaki kıza cinsel ilişki teklif eden şerefsizlerle aynı sözlükte olduğuma niye şaşırmadım acaba?
Git küçük.
ASIL ADI kazım. şişlide erler taksi durağında oto yıkamacı. en büyük hobisi halı saha maçı ve at yarışı. arkadaşları ile ara sıra demlenmeye gitse de bu aralar içkiyi bıraktığını söylüyor. 3 kez nişan attı ve kadınlara artık güveni kalmadı. yaşı 32. helal olsun abime..
Sözlükteki bazı oluşumlar tarafından cinsel istismara uğramış doğruysa 16 yaşındaki ergen yazar. Evde bebekleriyle oynamak varken sözlükte takılması hatadır. Umarım yanlışından döner ve sanal dünyada insanların ne denli şerefsiz olabileceğini anlamıştır.
hamile yazar.

artık kadın mı kız mı bilemedim. ama bu kadar geciktiyse kesin hamiledir.

not: sürtünme yolu ile ilişkiye girmişte olabilir. belkide bakire. baksak mı ne yapsak?
(bkz: hoşgeldin harun abi)
(bkz: bu nick iyi prim yapar)
şimdi okudum eski entrilerini , gitse sözlük hiç bir şey kaybetmez. Sözlük burası , arkadaş bulma sitesi mi? bir konu hakkında bilgin olur yazarsın. olmadı yorumda bulunursun. 1-2 cümlelik uyduruk yorumlarda bulunup özelde mesajlaşacaksan ne işin var burda . git facebook , twitter var oraları meşgul et.
iddia doğruysa sübyancı ibneler ile aynı sözlükteyiz.