bugün

alternatifi için koçum burcu
http://galeri.uludagsozlu.../16/aslan-burcu_15579.jpg
herşeyin en mükemmeline sahip olmayı isteyen, ama olamayan insanların burcudur. (bkz: kendimden biliyorum)
son derece yardımsever, misafirperver ve hayat doludur. doğuştan oyuncu olurlar, sahne sanatlarına karşı çok büyük yetenekleri vardır.
bir gaz cümlesidir. * *
beni olmaktan dolayı büyük bir gurura sürükleyen burçtur. tüm özelliklerini fazlasıyla gösteririm.
aslan burcu eğer erkeği temsil ediyorsa değmeyin kadınların haline. ilişkide kral olmak isterler, her daim onların dedikleri olsun, gel diyince gelsin git diyince gitsin isterler. ne de olsa bir nevi ormanların kralı değiller mi ? hepsi için geçerli değil belki ama çoğu aslan erkeği ilişkide üstün tutulmayı ister.
En megaloman ve yönetmeyi seven burçtur.
bir şeyi yapmaya mecbur kalacağına kolunu bacağını kırmanıza razı olacak burçtur. inatçı olmasından bu özellik güçlenir, kendi istemedikçe kılını kıpırdatmaz.
kısaca özetlemek gerekirse liderlerin gururlurların burcudur diye biliriz.
tam bir aslan burcu erkeğiymişim. ulan şu yaşıma geldim halen merak ediyorum? ne demek lan bu? aydınlatın beni.
evinde kedi bulunmasından pek hazzetmeyen burç insanı. sanırım aynı cins(kedigillerden) oldukları için, bir evde iki kediye tahammülleri olmasını istememekte.
kedilerden nefret eden bir aslan burcu olduğumdan, hakkında kedi sevmez yorumları doğru olan asil burç.
23 temmuz 23 ağustos tarihinde doğan insanların mensup olabileceği burç.
(bkz: yellow green)
(bkz: şimdi sinirden kendimi sikecem)
burcu isimli kızlara yapılan bir tezahürat. *
(bkz: fazla gurur göte vurur)
mensubuyum diye söylemiyorum ama en karizma burçtur aslan. başka bi burçta olsam kesin keşke aslan olsaydım derdim yani o derece.

böyle düşünen insanların oluşturduğu bir burç işte.
eli açık insan modeli, aşkda yüzü hiç gülmez, ailesi için de kendini heder eder, sonunda 40 lı yaşlarda evlenir, mutlu olma ihtimali düşüktür. kendini paralayacağına bencil olsun biraz, belki mutlu olabilir.
aslan kadını kadar sosyal,çekici hayran olunası kadın yoktur.aslan kadınlarına hayranım. (bkz: açık çek)
of en tehlikeli burçtur. kendinen başkasını dinlemez. çok konuşur. emir verir asla emir almayı sevmemez. erkek ve kadın için geçerlidir.
burcu denen arkadaşa ''aslan burcu beee!'' tarzında bir sesleniş.
aslanbur satan kişi.

allahını seven daha kötü espri yapsın.
Ah benim burcum diye demiyorum ama burçların hası, kralıdır. Efendim gururlu, cömert, kendine özen göstermeyi seven , insanları mutlu etmeyi seven , sempatik dünya tatlısı insanlardır aslan burcundakiler. ama aynı zamanda eleştriye gelemeyen, kibirli, hafif de bencil oldukları söylenir ama olacak o kadar kusur kadı kızında da olur.
burçlara pek inanmam, insanları da burçlarına göre ayırmam. burcumun * bazı özelliklerini okuyup ''aa bundan bende de var lan'' demişliğim var elbette her insan gibi ama özel bi ilgim yok yani.

ama aslan burcu insanıyla -erkek kız fark etmiyor- anlaşamıyorum. istisnası çıkmadı şimdiye kadar. sürekli kendini ön plana çıkarmaya çalışan, bencil, çıkarcı, yalancı ve karaktersiz insanlar oluyorlar çünkü.

gecenin bu saatinde bunları düşündüm. evet.

aslan burcu insanları, sevmiyorum sizi.

edit: bi de şişko oluyor bunlar.