bugün

(bkz: mükemmel eş)
Övülmeyi sevdiği belli. Başlığa yazılan tüm övgü içerikli entryleri oyluyorum.
Bir mekana genellikle "buranın allah ı benim" şeklinde giriş yapan allahımsı erkeklerdir.

Çevresindeki insanların rehberine alemlerin rabbi olarak kaydedilirler.
şahsen ben oluyorum. kendini beğenmiş başkasını önemsemez falan deniliyor da öyle olduğunu düşünmüyorum. gerçi siz nerden bilecekseniz öyle değil diyosam değildir.
görsel
genelde barzo maço arası karakterli oluyor bunlar..
ben bilirim en büyük benim buranın kralı zaten benim siz kimsiniz aq tüm kızlar bana hasta tarzı düşünceler içine giren tipik aslan burcu erkeği.
Şüphesiz ki aslan burcu kadınıyla anlaşması bir hayli zor olacak erkektir. Aslan burcunun her türü için allah size sabır versin.
Çok faydasını gördüm aslan burcumun.
(bkz: Allah)
Ben de desem ki gece gece niye kulaklarım çınlıyor?
Aslan burcu kadının yanında, kedi burcu erkeğine dönüşecek kişidir.
Minik oğluşum. Insanlara değer veren, küçüklerini koruyup , büyüklerini sayan bir insan olur umarım. Merhametli olur umarım.
Başarı beklentim falan yok mutlu olsun.
Aşırı egoistler fakat aynı oranda da heyecan veriyorlar.
King of the world.
Ayık olun.
Yürüyen gurur, ama iyidir candır severim.
Bu bir tavsiye niteliğinde olsun. Her aslan burcu aynı değildir ama bunlar biriyle tanıştıklarında hoşlandıklarında çok çabuk yükseliyorlar. Neyi var neyi yok dünyaları kızın önüne seriyorlar. Dur bi bismillah dimi. Kızımız da özgür bir kızsa sürekli mesaj atmak isteyen, konuşmak isteyen, kendini boğan bu beyi kendinden uzaklaştıracaktır çünkü korkar karşı tarafın buyuk hayallerinden. bence bu aslan erkeğinin kendi içinde aşması gereken bir durum.

Edit: Allah'ım ya saygı çerçevesinde o kadar kapanış konuşması yaptım hala bırakmıyor yakamı. Ben elimden gelen inceliği yaptım. Gururunu kırmaya çalışacak değilim.Yeter artık ya
alemlerin rabbi olarak gönderilmiş olan erkek sınıfı.
lider ruhludur.

aha ben.
erkegi, kiskanmayan, ozguven sahibi, rahat, iyisi cok iyi ama ola ki hosuna gitmeyen birsey oldugunda en sevdigi insan olsaniz bile sizi bir kalemde silebilecek potansiyele sahip, anlasmasi zor ve cok fedakarlik isteyen insanlardir.
Aslan burcu erkeği olarak söylüyorum;
Uğraşılacak gibi değiliz yemin ediyorum. Hemen ters yöne doğru koşarak uzaklaşın.
rahat etmek istiyorsaniz bol bol pohpohlayin bunlari. ya sen harikasin of muhtesemsin ya en kolay burc erkegi kiyamam. aslinda pek anlasamam anlasiyor gibi yaparim. haha.
merhametli ve comerttirler.
benimdir kendisi.
sabah sabah gene kulakları çınlayan erkeklerdir.

https://images2.alphacoders.com/245/245130.jpg

bir bırakmadınız ki uyuyalım arkadaş..
sıcacıktır, kendisi kral olduğu kadar kadınını da kraliçesi yapar, keyfine düşkündür, lüksü sever güzeli sever ihtişamı sever. ama akıllı değildir. bi iltifata karnını açan insan akıllı değildir. zaafları çok bellidir kolay kaldırılır. maddiyata önem verir ama maddiyatı sevdiklerinin ayaklarına serer. çok iyi bir eş çok iyi bir baba çok iyi bir evlat olur. çok iyi bir arkadaş kardeş olur. yalan dolan onu soğutur uzaklaştırır dürüsttür ama dümdüz değildir. tehlikeli yolları vardır çözemezsin. uğraşmasını da sever uğraştırmasını da. dümdüzdür ama kolay elde edilmek istemez çünkü elde edilemeyeceğine inanır ama elde edilmeyince üzülür. kendisi gibi iddialı insanları toplar çevresine. ego boost yapar ama kulağı geçen boynuzu da kesip atmasını bilir. heyecanlı sevecen ama siniri de yakıp kül eden cinstendir. terazi kadınından başkası biraz zor paklar. terazi kadınını da aslan erkeği sakinleştirir zaten. hava ateşi körükler, ateş havayı yükseltir...