bugün

Kamboçya da sat komandosuydum ben de.
kurmay onbaşı olarak başladığım askerlik hayatıma hür çavuş olarak son vermiştim.
Ben askerligimi 12 ay yaptim. 12 ay boyunca dagda akrep ve yilan yiyerek yasadim.
bordo berelilerden de üst kademe özel bir birlik vardır. kimse bilmez. sırdır bu. insanüstü yetenekleri olan askerler bulunur bu birlikte. telekinezi gücüm olduğundan ben bu birlikteydim. ama kimseye söylemeyin. çünkü, sır bu. öğrenirseniz bile öldürülebilme ihtimaliniz var.
Bir darbeci kadrosu daha.
Biz çok özel kuvvettik öyle özel ismimiz yoktu, hatta varlığımızdan bile birliğimiz dışında kimsenin haberi yoktu, o kadar özeldik.
Vay be ne hikayeler var başlıkta.
Tabi lan ben de sizin gibi kahramanlıklar yapacaktım da bere kalmamış bana haftaya gelir dediler bekliyoruz.
Bir gün hiç unutmam yine telsiz kapattık...

görsel
görsel

Bordo bereli ve sat komandosu değildim ama onlara 11 ay hizmet ettim şerefle.. Şanlı kahraman ömer halisdemir ile aynı kışlada gururla hizmet ettim vatanıma..
Ben değilde bir arkadaşım var, bedelini ödedi, gitti 2 dakika sat 3 dakika mak olarak yaptı askerliğini.
ben askerliğime onbaşı olarak başladım sonrasında yarbaşı ve albaşı rütbeleriyle tamamladım.
Ne attınız be.
Ben korgeneral olarak yaptım. Soruları alayim.
Sözlüğün en elit yazarlardirlar.
Yılan suyuna çorba yapmayan bizden değildir.
Bide samsunda sihiyeydim ayrıca.
antimilitaristim ve görme engelimden dolayı da muafım zaten.
askerlik şubesinde asteğmendim antlayada. kemerde ve alanyada komando dansı yapmışlığım çoktur. yılanlı dans, tüfekli hareketler falan hep benden sorulurdu.
kıbrıs'ta kantinciydim ben. beni de alın la aranıza..
helikopterden diğer helikoptere atlarken havada şarjör değiştiren yazarlardır.
kırmızı başlıklı kızı göremediğim başlık.

kızları da askere alsalardı onun da anlatacakları olurdu.
(bkz: ASiT)
kırmızı nefteli veteriner çavuş 301 kd. sayılır mı?
askerliğimi genel kurmay başkanı olarak yaptım.