bugün

yaptigi seytan icadi muzikle genc dimaglarin fikirleri ve zikirleri ile cima eden disk degistirici fevkalbeser.
tiestonun hemşehrisi ve boynuz kulağı geçeri.
dunyanin en iyi dj'lerinden bir tanesi.
(bkz: sail)
http://www.arminvanbuuren.com
kanimca en iyi setlere sahip dj.programinda caldigi tum setleri hemen program bitisinde nete veriyodu ayni siteden diye hatirliyorum..
Trance müziginin su an dünyadaki en iyi temsilcisi...Gelecek 3 yılın en iyi dj...
State of trance 2005 gibi bi albümü vardirki sormayin...
setlerindeki bütünlüğüyle ve yaptığı produksiyonlarla kendisine hayran bırakan dj.benim favorim olup who is watching, burned with desire, communication ve en son eseri love you more ile birçok live sette yerini almış yüce kişilik.
önce bilgisayara screamer isimli radyo programı yüklenir. oradan di fm bulunur. her perşembe gecesi sabaha kadar, a state of trance isimli armin van buuren isimli radyo programı dinlenir. bu adamın işini ne kadar muhteşem yaptığı, daha gencecik yaşlta hayatın ritmini nasıl u blduğu gözlenir. "tiesto yalanmış birader" denir.

en son sıralamada dünya 3. sü idi.
1. tiesto
2. paul van dyk
3. armin van buuren

a state of trance lerin en iyisi kanımca episode 269 dur. onları indirmek için de projectz.org dan faydalanabilirsiniz.

(bkz: bir paylaşım aracı olarak sözlük)
(bkz: bir yaşama amacı olarak müzik)
trance müziğin en önemli simasıdır kendisi ve yılda 50 kere yayınladığı asot(a state of trance)ları ile de insanların beyinlerini başlarından alan isimdir ve şu ara asot 310 u da yayınlamış bulunmaktadır.
dj mag dergisinin yaptığı oylama sonucunda 2007 yılının en iyi DJ'i seçilmiştir.
çoktan hak etmiştir..
tebrikler.
Yıllardır beklenen sonunda oldu. Armin 1 numaraya yerleşti. Çarşambanın gelişi perşembeden belliydi. inanılmaz bir Armin performansı görmek ve 1 numarayı selamlamak isteyenler 2005 Sensation White'ta ilk defa çalınmış olan Serenity'i dinleyebilirler.
bu gece 22.oo -07.00 arası 'Armin Only 2008' çalıcak Amsterdam'da
armin only imagine 2008 track list:
1- imagine
2-going wrong
3-unforgiveable
4-face to face
5-hold on to me
6-ın and out of love
7-never say never
8-rain
9-what if
10-fine without you
11-intricacy
trance türünün son 3 yıldır önde giden temsilcisi. a state of trance serisi her hafta 7 milyon dinleyiciye ulaşmaktadır. yaptığı müzikte kaliteden ödün vermemesi ve sağlam vokallerle çalışması en büyük artısı olarak gözümüze çarpar. setleri her hafta http://www.livesets.us/ adresinden indirilebilir.
top djs 2008 de birinciliği kapmıştır..
bu insanı tutup da müzik yapıyorum diyen, evrende varolan tüm müzisyenlerin gözlerine sokmak istiyorum. şu an, şu yazıyı yazarken dahi içim cız ediyor. ismi birazdan sol tarafa geldiğinde, bu insandan ve bu insanın yaptığı müzikten bihaber bir insan o müziği öğrenecek. ve başka insanlarla paylaşacak. sonra ne olacak? bir başkası, bir başkası ile paylaşacak.

bu insanın müzikten çok çok öte olan çalışmaları tüketimin asalakları tarafından bir salisede tüketilecek. geriye ise koca bir çöplük kalacak.

gecenin şu saatinde, armin van buuren a state of trance 366'nın 21'inci dakikasındayım. ve inanın ne yazacağımı bilmiyorum. kalemime hakim değilim.
hakimiyeti sevseydim hukuk okurdum.

piyasa ve piç etmeyin şu insanın şaheserlerini. başka da bir diyeceğim yok.
bir seti var ki bu ay. aman tanrım. oh my godnes. allah'ım sana geliyorum. ne kadar kutsal bir iş yaptığının farkında sanırım. indirin buradan.

http://www.livesets.us

alt sıralardaki 380 episode trance of armin linki.
(bkz: burned with desire)
dede oldu artık kendisi. küçükkene dinlerdik. fazla seçenek yoktu o zamanlar. sert müzik yapıyor.
(bkz: armin #1 buuren)
(bkz: armin number van buuren)
cumartesi geceleri birçok ülkeyle beraber türkiye'de de canlı yayın yapan dj. radio fg'de yapmaktadır yayınını.
geçişleri muhteşem olan dj. formentera what remix'i ile aşmıştır.
Unforgivable albümü ile yine kalbimi kazanmış hollandalı dj.
if you should go diye susanna ile armada music sponsorluğunda yaptığı şarkı bence ne tür bir kaliteye sahip olduğunun en güzel örneğidir. listelerin neresinde olduğunun benim için bi önemi yoktur lakin kendisi gönlümün djidir.*
son albümü imagine olan setlerin ve sahnelerin efendisi.. kralı. elektronik müziğin nasıl yapılması gerektiğini ıspat ediyor tüm evrene.. daha 33 yaşında. şaka gibi..