bugün

hala yapılmamış olmasına şaşırdığım uygulama.
Benim de merakla beklediğim ve bi an önce gelmesini istediğim uygulama. sevilen şarkının klibi yok. kanlı gül ile slayt yapılmış saçma salak şeyleri izlemek zorunda kalıyorum. yap kardeşim, arka planda çalsın şarkı.
Hep apple niye bunu yapmıyor ıphone 6 çıktı yine çalıştırmıyor derken meğer youtube buna izin vermiyormuş.
Bende video sitesi olsam izin vermem. Youtube haklı.
ogyoutube ile mümkün olandır.

https://ogyoutube.tr.uptodown.com/android
Wiper . Sonrasinda kafayı yedi ama bir süre gayet güzeldi .
Artık olması gerekendir.
yıl olmuş 2018. 2019 olucak, hala youtube video uygulaması, müzik dinliceksen başka programdan dinle diyen zihniyetlerle dolu.
asla yapılmayacak olandır.
iphone için videobot uygulaması mükemmel bir çözüm tabi adblock kurmayı unutmayın, android kullananların böyle bir sorunu olduğunu zannetmiyorum.
Youtube'un fıtratına ters olan uygulama.
Youtube sadece sesi yeter diyenler icin, bir tuş kombinasyonu ile yapılabilen bir işlem varken alternatif olarak kullanılan uygulamadir.
görsel
Aslında var olan uygulamadır.
Bazen youtube da bir dizi vs bişey izlerken çıkınca arkaplanda çalışıyo ama şarkılarda yok bu durum.
yıllarca talep olduğu halde uygulamaya sokulmayan yapılmayan hayaliyle büyüdüğüm uygulamadır.
--spoiler--
Mixerbox
--spoiler--

Diye bir uygulama. Deneyiniz.
görsel

Ekran kapandıktan sonra da oynatma devam etmektedir.
YouTube Vanced uygulaması ile Android cihazlarda mümkündür. Root erişimine ihtiyaç yoktur.

Root erişimi varsa Lucky patcher sayesinde ek uygulama kurmaya ihtiyaç olmadan mümkün hale getirilebilir.
Brave Browser yada safari browseri indirerek youtube'yi arka planda dinleyebilirsiniz. Ben ikisinide denedim, ben braveyi tavsiye ederim. çünkü brave netteki tüm reklamlarıda otomatik olarak kaldırıyor. Youtube'yide reklamsız hale getiriyor. Müzik dinlerken arada reklamda çıkmıyor.

https://www.battoken.org/...nasil-yapilir-%100-cozum/
youtube preminyum veya youtube red de bulunan müthiş özellik verdiğim paraya deyiyor.
Youtube vanced apk indirilerek gerçekleştirilebilir. Youtube premium gibi kullanabilirsiniz. Reklam falan da yok.