bugün

cinleri olduğuna hükmedilen iranlı sihirbaz.aklıma prestij filmindeki şu replik de gelmedi değil:
"hilenin sırrını arıyorsunuz. ama bulamazsınız çünkü dikkatli bakmıyorsunuz siz sırrı bilmek değil , kandırılmak istiyorsunuz. "
olmadı gizemini kaybetti artık *.
ileride daha iyi yerlere gelecek eleman. ancak bu akşamki şovunun pek iyi olduğunu söyleyemeyeceğim. bir kopukluk vardı yani. bir şey eksikti.
flaş! final performansının sırları açıklandı. ayrıntılar birazdan...
1 numara da bitiyor her şey..
şovmen.

ayrıca kahveye batırılan nesne sikindirik bir kolye değil de telefon olsaydı, hatta iphone 4 olsaydı ne bok yiyecekti merak ediyorum.

lan ne diyorum ben. zaten her şey ayarlı ama inanmış gibi yapıyorum işte.
(bkz: made in acun ılıcalı production)
(bkz: aref in müslümanlığı tekrardan yayması)
kendisini beğenmeyenler biraz daha ıkınırsa bu numarayı da çözeceklerdir. ha gayret!
1 numaranın ayarlı olduğu oyunları çok süper tanıtım yapan arkadaş. ama 1 numara iyi oynamamıştır.
güzel yalan söyleyerek 500 bin lira kazanacak kişi. keşke sandalyelerin hepsi aynı düşmeseydi o zaman masaya verdiği para boşuna gitmezdi. "iyi ilizyonist" olmak bir yetenektir o tartışılmaz ama bu ilizyon değil açıklaması ve "insanlar bilmediği şeyler hakkında açıklamalar bulmaya çalışır" açıklaması ve bunu daha önce yapılmış bir gösteri için denmesi insanları salak yerine koymaktan başka bir şey değildir. ilizyon işlerine bu kadar meraklı "halkımız"a the prestige filmini izlemeyi ve filmin son sahnesindeki "sırrı göremiyorsunuz çünkü dikkatli bakmıyorsunuz siz gerçeği öğrenmek değil kandırılmak istiyorsunuz" repliğini akıllarına kazımalarını öneririm çünkü çoğu zaman hayatta izlediğimiz şeyler ilizyondan ibaret.
herif ünlü oldu paraları kırıyor işi gücü olmayan sözlük tayfası da hala yok şu gösterisinde böyle böyle yaptı diye üçün beşin hesabını yapıyor. ne aylak adamlarsınız siz arkadaş yarışmanın adı belli yetenek sizsiniz. orada önemli olan böyle bir şovu sergileyebilmek. yoksa biz de biliyoruz elbette altında bir hile olduğunu. ilüzyon şov işidir. sunmak önemlidir. haa madem bu kadar bok atıyorsunuz, demek siz daha iyisini yapabilirsiniz. çıkın kardeşim oraya. sözlüğe yazın. ben böyle böyle numaralar yapıcam, beni destekleyin diye. sonuna kadar destekleriz. ancak oturduğunuz yerden yaaa bu adam hile yapıyor, ne biçim ilüzyonist lan bu tarzı yorumlar yapmayın. komik oluyorsunuz. zaa zaten herif çoktan ünlü oldu bile. türkiye turnesine çıktı. atı alan üsküdar ı geçti yani. sen bok atmışsın neye yarar? bari kendinizi küçültmeyin. zerre inanmam bu ilüzyon denen zıkkıma. ama yapan kişi hakkını veriyorsa izlemesi zevkli oluyor. bu çocuk da nasıl dikkat çekeceğini iyi biliyor.
yok artık ulan masanın ortasındaki bölmeyi de görmemişler. oha oha. ulan onu geçtim ipi de mi görmediniz amk.
bu akşam basit bir numara yaptı. bir numaralı kadın kendi adamı. nabıza o bakıyor, ilk masaya oturarak diğerlerin nereye oturacağını da o belirliyor. ayrıca kolye de onun...
hiç bir yeteneği olmayan adam. sadece güzel bir düzenek kurmuş. bunu anlamayan insan ölsün.
acun'u yok etse ya acayip takdir edilirdi
o degılde gozler orjinal mi acaba?
tahminimce başta dağıttığı kağıtların hiçbirinde mavi yoktu. elemanlar cebinden çıkardı onları. bunu geçtim; herkesin özel bir eşyasını koymasını istedi. burada erkek olan çıkardı telefonunu koydu sanırsam. şimdi en azından 1. kişi ayarlanmamış olsa tutup da mesela telefon mu çıkaracaktı ağzından?

(bkz: ipi gördük amına koyim)
lan herif illüzyon yapıyor amk mal bokuna mı bastınız yahu?
yok korkuyorum da yok bu şeytan da yok ölmüş de dirilmiş yok oha filan da.
illüzyon lan herifin işi bu kendinize gelin amk.
aref nabzını nasıl durdurdu? o sandalyeler nasıl düştü? o yüzük ağzına nasıl girdi? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

not: alıntıdır evet.
(bkz: aref in bir numaralı adamı).
ne zaman televizyona çıksa facebook anasayfamı cinli perili arefli yazılarla dolduran yarışmacı.
tahminimce birinci olarak 250bini cebe atacak olan yetenek sizsiniz yarışmasının en dikkat çekici yarışmacısı.
(bkz: birinci benim ikinci kim)
facebook anasayfalarına tecavüz edilmesinin sebebi.
Başarılı bir performansı var.Her işin önemli noktaları olduğu gibi bu işinde çok önemli noktaları var.Sonuçta yaptığı gerçek değildir diye inanıyorum ama sunumu çok güzel ve etkileyici fakat benim sinir olduğum şey oturduğu yerden ona buna laf sallayanlar,ilizyonu anlattıkları kadar basit bilen arkadaşları seneye yapılacak yetenek sizsinizde görmek isteriz.Şapkadan tavşan çıkararak değil tabikide.Şu aref'in sırlarının internette video olarak açıklayanlar yetenek sizsinize katılsınlarda görelim diyorum ve arefin başarılarının devamını diliyorum.
aref denilen sihirbaz,bizimkilerin önünü kesiyor.boşuna oy toplayacak.millet olarakta safız ya.vışşşş bacım nasıl yaptı.diyen destekleyecek.