bugün

korkutan adam. neler yapıyon lan sen öyle. bardak falan kırılıyo kendiliğinden.
türk halkı şeytan diyerek bu çocuğu birinci yapmayacaktır. inanıyorum.*
kart numarası mükemmel olan insan. ohaaa.
--spoiler--
izleyici sihirbazı bileğinden tutarak nabzını kontrol eder. Aniden nabız atışları durur...

Yöntem: Koltuk altına bir tenis topu yerleştirilir. izleyici bir sure nabzınızı kontrol ettikten sonra kolunuzu vucudunuza bastırın. Koltuk altındaki topun damarlara yapacağı baskı nabız atışlarınızın hissedilmesini engelleyecektir.
--spoiler--
kendisinden korkanların mesajla desteklediği kişi.
geçen seferki gösterisinin acun ile ortak çalışma olduğu ortaya çıkınca, hülya avşar durumu kurtarmak adına o gösteriden dem vurdu.

la bi gidin la...
resmen 1 numarayı satın almış adam.

1 numara nabzı ölçtü.
ilk oturan 1 numaraydı nereye oturacağını düşünmedi bile.
yüzüğü kaybolan 1 numaraydı.
kağıdı seçen 1 numaraydı.

bir numaraları abla tüm türkiyeyi kandırabilirsin ama beni asla. güzel oynayamadın.

edit: ulan neyini kötülüyorsunuz. keşke 1-2-3 kombinasyon yapaydıda bende sizin kadar saf saf inanaydım. sadece 1 numara her boku yaptı diyorum. başka kimse bi halt yaptıysa yazın!
adam birinci olmak için ölüyor.
yamulmuyorsam zamanında sinan çetinle fenomen yarışmasınada katılmıştı. her ne kadar ilüzyonda olsa adam işinin hakkını vererek yapıyor helal demek gerekir.
adam bizi çarpar tepkisini verdiren heriftir.
- istediğin bir yere otur 1 numara.
- (1 numara gider tereddütsüz oturması gereken yere oturur)
ilizyonisimsi insan.

ibrahim Tatlısesin ölüm haberini beklerken haber Aref'ten geldi nan. Ne iş Aref?
şahsi eşya diyince babamın 3310 u vereydik ağzına sığar mıydı acaba diye düşündürmüş adamdır... ipneliğine biriniz de ayakkabınızı çıkarın koyun masaya lan o da şahsi eşya değil mi ?
ruhuyla gezintiye çıktığını ve voodoo ile uğraştığını kanıtlamış mahlukattır.
1 numaranın şirketten olduğu belliydi. ya o eşya yüzük değilde telefon olsaydı ? ağzından telefonmu çıkıcaktı.

olsun yinede saygıyı hak ediyor iranlı genç.
olayı artık kopartmıştır.
bundan önceki 2 gösterisinin iyi fakat bu gecekinin tam bir show olduğunu düşündüğüm genç. yani bir tane insan çıkıp da sahneye davet ettiği izleyicilerin önceden anlaşmalı olmadığını söyleyebilir mi?

o kadar sandalye düşüyor, bardak kırılıyor ama masada oturan izleyiciler tık yok. samimiyetten uzak tepkiler falan. bir de ben videodaki aref'in daha ne dediğini tam anlamadan, oturan izleyiceler direktifleri anında uyguluyorlar.

ayrıca cuk oturacak; sandalyelerde ip var amına koyim.
bizim evde görüldüğüne dair rivayetler olan şahıs. korkuyoruz reyiz..!
sana bok atanlar senin yaptığının 1/1000'ini yapabilirler mi acaba aref. helal sana.

edit: sözlükte epeği rakibi var galiba. niye eksiliyorsunuz ulen.
(bkz: ip var orda yaa)
oğuz engin gibi bir adam dururken birinci olursa çok üzüleceğim adam. 1 numaralının şirketten olduğu o kadar belli ki. açıkçası çok amatör bir gösteriydi.
ne dersek diyelim adam şaşırtma işini biliyor. sanıyorum yarı final performansının sırları açıklandıktan sonra herkes final performansını bir açık yakalayabilmek için pürdikkat izledi. ama çok da birşey bulamadılar. bi ara iki sandalyenin aynı anda düşmesi sırasında gözüme çarpan ortadan bir beyaz cismin düşmesi beni kıllandırmadı değil. ama şaşırttı yine , illüzyonu iyi yaptığı için kutluyorum.
kartla ilgili benim düşüncem şu;
bana göre destedeki tüm kartlar hakkında küçük 1 er videosu vardı ve arkadaki eleman hangi kart çıktıysa ona göre o videoyu başlattı, 1.olursa şaşırmayacağım yarışması.
(bkz: kış kış cinler kış kış yallah cinler yallah)
ikinci seferde bardağı kıramamış ilüzyonist. eksikleri var diye gelmişti kulağımıza.