bugün

galatasarayın verilmiş sadakası varmış dedirten top tepicidir.
Ülkenin en vizyonsuz, en varoş insanlarından biridir.
eğer kişinin yetenekleri ihtirasına yetmiyorsa, ilerki günler büyük zorluklara gebedir.
Kendi içerisinde "namus" kavramının nasıl tanımlandığını çok merak ettiğim kişidir.
Sinem kobal'ın adına da seviniyorum. Böyle bir erkekle anılmak insanı yerin dibine sokar.
Berkay'da caner erkin'in karisina asılmıştı bir zamanlar.

Hayatlara bak...
Kusasım geliyor şöyle insanları gördükçe.
Caner erkinin intikamını almak isteyen futbol ustası eeee berkay çalma kapıyı çalarlar kapını. Yanlız berkayın karısı bildiğin 2 m yada berkay 1.50
Bugüne kadar her yaptığını savundum, akp ye sempatisi olduğundan malum kesim tarafından linç ediliyor diye düşündüm ama bu olayda savunacak bir şey bulamıyorum. Sözün bittiği yer, olayın neresinden tutsam elimde kalıyor. Karnı burnunda hamile karısı aklıma geldikçe kızgınlığım dahada artıyor. Bu olaydan sonra futbolla döneceğini ummuyorum, umarım psikolojik destek alırda bundan sonra eşini ve doğacak bebeğini utandıracak bir şey yapmaz.
Gerçek yüzü yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve biz zamanında kimlerle övünmüşüz dedirtiyor!
Taciz ve adam yaralamadan hakkında cezai işlem uygulunmalıdır.
Bayrampaşa’nın en karaktersizi olabilir.
şerefsiz bir adam.
bir edirneli olarak edirneli olmasından utandığım kişi.
bizden çıkacak tüm barzolar tek vücutta toplanmış sanki!!!
amına koyduğumun yerinde insanlar açlıktan sürünürken gündem olan balonun teki.

ulan parasızlıktan intihar edenlere şahit oldunuz be, bunun gibi insanları nasıl böyle sikimsonik bir nedenle gündeme taşırsınız?

vicdanınız öldü.
görsel
Bu nasıl bir insan ya? Evli olmasam seni kaçırmazdım ne demek?

Zamanında keyifle izlediğim, o 3-4 kişinin içinden çalım ata ata çıkan futbolcuya ne oldu öyle? Milletin karısına evli olduğun halde böyle bir laf etmek ne demek oluyor?

iddia ediyorum insanlık tarihinin hiçbir yerinde böyle bir düşüş, böyle bir (bkz: hukuki sebeplerden ötürü sansür) görülmemiştir. Yazıklar olsun.

Not: bu girdiyi eklemek için giriş yaptım gidiyorum.
Lan hadi kadının evli olduğunu bilmiyorsun. Kendinin evli olduğunuda mı bilmiyorsun?
Nutella olsan ekmeğe sürülmezsin, kele derman olsan bile başa sürülmezsin. O kadar tiksikdik ülke olarak. Gitsene abicim sen buralardan !
ayak takimi tarafindan surekli saldiriya ugrayan turkiyenin buyuk degeri.
itici futbolcu. Lakin insanlara sırf akapeli diye kuduz köpek gibi sabah akşam saldıranlar kadar değil.
medyanın parlatmış olduğu futbolist.

Ülkede hızla değer kaybedenler arasında Türk lirası, liyakat, adalet,... arda turan
Bayrampaşa is loading...

Ahahaa kendi ayağına sıkan saray soytarısı.
Ne ettiyse kendi kendine etti bitirdi kendini artık bı cacık olmaz.
Adam gerek görüntüsüyle gerek davranışlarıyla iticilikte halay başı!!!
Suriyeli.
Bir iprahim tatlises değil.