bugün

yurt dışına gitmesinin ana sebebi olarak basınının ilgisinden yorulduğunu söylediği halde basına malzeme vermeye devam ediyor olması düşündürücü.

galatasaray ın en zor zamanında siktir olup gittiğin yetmiyor gibi bir de utanmadan galatasaraylılığından bahsediyorsun. bu mu senin galatasaraylılık anlayışın. batan gemiyi önce fareler terkedermiş hatırlatırım sana.
burada yazan klavye galatasaraylılarından çok daha sağlam taraftardır. saha kenarından top toplayıcılığından gelmiştir.
eğri oturup doğru konuşmak gereklidir. ömrö bölözoğlu ile karşılaştırılmaması gereklidir. galatasaray ı para için satmamıştır. kulübün malzemecisinden, stad görevlisine kadar her kesime hayrı dokunmuştur.
samimiyetinden ve dobralığından zerre ödün vermemiştir. gerçek galatasaraylıdır.
aynı şey sarbi reyiz içinde söylenilebilir. ilk 2-3 yılında florya daki tesislere minibüsle giden adamdır kendisi.
sarbi reyiz bizdendir, doğaldır. ilk 11 e girmesi ve parayı bulması onu değiştirmemiştir.
yeteneksiz de olsa kazma recep leri, kemalettin leri, alpay ları kaldıran türk futboluna göre gayet iyidir.
adamın "kökü"dür. tek yanlışı fazla konuşuyor, bedenen ispanya da aklı hala türkiye de. kapatsa oradaki türkçe yayınları futbolunun da üzerine koyacak.
Arda armayı değil, sevilip bir ömür boyu unutulmamayı değil, parayı seçti!! emre abisinin yolundan gitti. zaten en geç 1-2 seneye fb'ye transfer olacağı kesin! arda galatasaray ismini ağzına almasan bir daha? çünkü sen her galatasaray deyişinde, metinlerin, hakanların, kaptanların yüreği sızlıyor. yıldız olmak, türkiyenin en büyük futbolcusu olmak parayla değil, emekle ve oynadığın takımın taraftarları sayesinde olur! galatasaray taraftarı olmsaydı acaba bu günlere gelebilirmiydin??? NAH gelirdin!!!
1 sene oldu madride gideli ne yaptın şimdiye kadar? gören duyan varmı??
neyse. parayla mutluluklar sana.
arda turan başta türk milli takımı olmak üzere tüm dünya kulüpleri için en önemli oyuncular arsında gösterilen bir futbolcudur.
görsel

elbet bir gün buluşacak iki sevgili yeniden.
kırık olsa da kalpler, aşığız sana gönülden...

25. yaşına girmiş olan galatasaray futbol kulübünün eski kaptanı.
alınacak çok kupa var kaptan...
şu anda oynanan santander- atletico madrid maçında yine sıradan bir oyuncu görüntüsü vermektedir. yani böyle takımlarda hem takım oyuncusu olup hem de bireysel yeteneklerini, farklarını belli eden diego ve falcao gibi oyuncular var. bir de juanfran gibi standart takım oyuncusu olması dışında göze çarpan hiç bir özelliği olmayan vasat oyuncular var.

arda turan oldukça yetenekli bir adam olmasına rağmen nedense madrid'e transfer olduğundan beri hiç o kalitede oynayamadı. belki takım oyunu oynamayı öğrendi ama bunu öğrenirken yeteneklerini gösterme konusunda geriye gittiğini düşünüyorum.

özetle; bu performans ve bu oyun kalitesi arda'yı sıradan bir oyuncu yapmak dışında hiç bir işe yaramaz. umarım kendisi de farkına varır ve bu duruma en kısa zamanda son verir.
kulübü madridle birlikte papayı ziyaret etmiş futbolcumuz.
görsel

nedendir bilmiyom bu tavrı filan acayip hoşuma gitti.sanki böyle pek sallamıyo gibi.saçlar filan da dağınık eller arkada,kravat desen liseli gibi.
*
papa'nın kendisine hediye ettiği tespihi anında başka bir futbolcu arkadaşına verip, kendini büyük günahlardan kurtarmış oyuncudur *

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/19924815.asp
genc yetenek asamasini artik 1000 km geride birakmis olmus futbolcumuz, ispanya fahri futbol konsolosumuz.
aslanım benim be! helal olsun sana arda turan! papa'nın elini öpmemen doğru olan bir harekettir. türk dik durur aynı yaptığın gibi.
Kendisini, Manisaspor'da oynadığından beri hayran olduğum yıldız futbolcu.
Abim, Manısa'da okuyordu ve beni bir gün Manisaspor antremanına götürdü. Abim çok fanatik 'Tarzan' olduğu için kolayca futbolcuların yanına ulaştık.. Beni yanına cağırıp 'Bak Arda Turan, Galatasaraydan kralık gelen futbolcu' dedi, tabi bende ergen bir ses tonuyla 'Bumu ya eheheh' dedim ve yanından geçip gittim. Eve geldiğimde Arda Turan'ı unutamadım onu yaptım şunu yaptım araştırdım ve futbol zekasına, kişiliğine hayran oldum. Neyse Arda, Gsye geldi vakit oldu Euro 2008 tabii yıldızı parladı Arda'nın, yellozlar tarafından da beğenilmeye başladı ben daha çok bağlandım. izmir'de oturuyoruz zaten göremiyoruz asabiyiz.. Neyse Arda'yı çok iyi tanırım kanımca kendisinin futbol zekasına hayranım kaptanlığı taşıyamıcagını cok iyi biliyordum ve sagolsun benı yanıltmadı, bizim ülkede yıldız futbolcu çok ama sagolsun medya bitiriyo.
Arda en iyisini yapmış bulunuyordur Avrupaya giderek, teknik direktör Arda'yı serbest oynatırsa daha iyi göstericektir kendini. Aklımdan geçen hep Arda'nın, Emre abisi gibi doğru yolu bulup enınde sonunda Fenerbahce'ye gelmesidir. Neyse bunları yazmak istedim nedense.
Haa takım bugun Papa'nın yanına gitmiş. Bugun Atletico Madrid'in facebook sayfasında böyle bir yorum gördüm paşlamadan edemicem çokta güldüm buna ''Eğer bu turu gecerde rakipleri Beşiktaş olursa Arda Turan'a diyelim Diyanet işleri başkanlığına getirsin takımı sevaptir' sizde gülün ayıp olmasın.

Not: Fenerbahçe'liyim
Peşin Not: Bir Bayanım
papa nın huzuruna çıkmış , galatasaraylı eski futbolcu . ulan merak ediyorum takımdaki tek müslüman futbolcu o mu acaba.fotoğrafta çok mutlu olmadığı , kenarda köşede kalmasından belli olsa da . ne işin var ulan papa nın yanında demez mi ailen, eşin dostun , şakacı arkadaşların falan.

ben çıkmayacağım desen kim ne diyebilir ki sana . beşiktaş yönetimi fernandes i geçen kurbanda hacca yolladı da mı adam hacı sakalı bıraktı sanıyorsun , biraz akıllı ol be arda sonra başını ağrıtacak şeyler yapma .
atletico'da iyi performans sergileyen adam. galatasaray'da da özlenen. taraftar ismini haykırmaya başladı bile. bu sezon falcao'dan çok iş bekliyordum ama o porto'daki falcao yok. o yüzden meydan arda'mıza kaldı.

http://www.youtube.com/watch?v=iGeoKXJ-vTY
"papa gelsin benim elimi öpsün" demeliydi. hem öyle daha çok kişi peşinden giderdi.
papaya panpa diyerek, yeni bir kriz çıkarabilirdi.
-EEE SONRA NE OLDU ABi
DEDiM BAK PAPA, BUNLAR BOŞ iŞLER. GEL SENDE MÜSLÜMAN OL
-TESBiHi NE YAPTIN ABi
ONUDA ORDA Bi ARKADAŞA VERDiM
-VALA HELAL OLSUN BE ABi
EE BiZ BURALARA KOLAY GELMEDiK TANKUTUM.
-ÇAY iÇERMiSiN ABi?
ALIYIM CANIM. DEMLi OLSUN
zenci olmu$. gs a geri dönecekmi$.
Koca kafa lakabının üstünde sempatik durduğu Altıntepsi takımında kariyerine başlayan futbolcu. ispanya gurbetinde Türkiye temsilcisi, Galatatasaray aşığı.
antremanda sakatlanan ve hafta sonu oynayacakları barcelona maçında oynayamayacak olan futbolcu.
beşiktaş a karşı yapacakları merakla beklenen oyuncudur.
kalın belli futbolcudur kolay dönemez, bir anda süratlenemez, tekniği iyidir ancak o belin çok iyi bir fizyoterapist'in 1 senelik tedavisi sonunda incelmesi gerekir bu fizyoterapist sadece barcelona da vardır.şayet arda turan o tedaviyi görse tartışılamayacak şekilde dünya top 5 fulbolcusunun arasına rahatlıkla girer.ben galatasaraylıyım ardayı da pek sevmem ancak bu yazdıklarım objektiftir.
bildiğin papaz olmuş.
abdullah avcı tarafından milli takım kaptanı olacağı belirtilen oyuncu.
gs formaları hakkında yaptığı özeleştiriyle gönülleri fetheden futbolcu. *