bugün

kanal d nin reytinglerini tavan yaptıran genç ve süper oyuncudur. yıllık kazançtan prim hakeden kişidir.
tebrik edilesi insan.
ümit çırak'ın öğrencisidir. kendisinin bu denli iyi performans göstermesindeki etkenlerden biri hocasıdır.

dipnot: ümit çırak, emir berke zincidi(osman)'nin de hocası.
"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" adlı dizide "Mete" karakterinin canlandıran oyuncu.
yetenekli bir oyuncudur. lakin son dönemde bu kadar rağbet görmesinde, oynadığı dizinin senaristlerinin de çok fazla payı bulunmaktadır. ülkemizdeki popüler kültürün bir parçası olan dizi filmlerin bu tip anlık şöhret yaratması olağan bir durumdur. umarım başarısı bu dizi ile sınırlı kalmaz.
müthiş bir oyunculuk yeteneği mevcuttur.
(bkz: topukluyore)

iyi oyuncudur, itü'de uçak mühendisliği okumaktadır aynı zamanda.Zeki ve yetenekli kişi.

edit:ayrıca kendisi, beren saatin patos reklamında da oynamıştır.5-6 aydır izliyordum reklamı, daha dün keşfettim sözlükcan.
evi yakmadan önceki son gülüşüyle bana joker'i andıran oyuncudur. ileride başarılı olması kaçınılmazdır.
(bkz: gene madara oldun ali kaptan)
dizide oynadığı mete karakterinin hakkını veren oyuncu. muhteşem bir performans sergiliyor. geleceği çok parlak.
(bkz: kız olsam veririm)
(bkz: gizli eşcinsel)
ergen olup, nadir başarılı olanlardandır kendileri.
kesinlikle çok başarılı oyuncu.
öyle bir geçer zaman ki'yi izlettirendir.
burun deliklerini kafam kadar açan, gördüğüm ilk insan.
yeni sevgilisiyle gecelerde görüntülenmeye başlamıştır. (bkz: şöhret olmak)

edit: fotoğraf kaybolmuş. http://birbak.mynet.com/d...ste-metenin-sarisini/7489

dipnot: sevgilisinin adı kimi yerde öykü kimi yerde özge diye geçiyor. (bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
Beni benden alan oyuncu.
http://www.facebook.com/p...014.14394.142990539069353
adı güzel soyadı güzel olmayan başarılı oyuncudur.
ne sevimli ne sempatik bi çocuk aras bulut iynemli.oyunculuğu pek çok kişiden çok çok daha iyi.üstelik oyuncuyum diye ortalıkta gezinenlerden değil.kesinlikle oyunculuğunun ve rolünün hakkını veren değerli insandır kendisi.
çirkin ama şu sıralar beğendiğim tek kişi sanırım .
dizi izleyen arkadaşlarıma katılıyorum şu çocuk yüzünden .
nuri iyem hakkında gecenin şu saatinde birileri bir şeyler yazıyor bravo diye tıkladığım başlık.
yıllar sonra fotoğrafını gördüğümde onu bana hatırlatacak olan, kesinlikle, 'birini dövmeye gidiyorum deparı'dır. canımsın mete aynen devam.
(bkz: mete dur)
(bkz: berrin)
Yakışıklı değil seksi bu çocuk. Ayrıca başarılı bir oyuncu.
2.antalya televizyon ödül töreninde en iyi drama yardımcı erkek oyuncu ödülünü almıştır.
büyüyünce en iyi erkek oyuncu ödülünü de alacaktır.
tebrik eder, ağlayan gözlerinden öperiz.
birlikte ağladığım insan,