bugün

google'da adını arattığım ana lanet olasıca. ne karizması varsa kafamda sildi attı. apaçi kılıklı resmen bu herif lan.

bu ne lan bu ne
görsel
görsel
bu çocukta bişey var, izlerken o anı yaşatıyor oyunculuğu. sinema yolları görünüyor kendisine, kötü adamı oynasın. kalbi iyi olan kötü adamı.
twitter'dan kendisiyle iletişime geçtiğim müthiş *oyuncu.
evet öyle bir geçer zaman ki dizisinde iyi rol yaptı. ama iyi, süper, müthiş oyuncu diyebilmek için henüz erken. başka rollerde de görelim bir hele.ama şu ana kadar ki performansı ümit vaad ediyor.

ayrıca; bugün gaz verip şişiren o kalabalık var ya, yarın ayağın tökezlediğinde aynı hızla mağmaya yolcu eder seni. bunun sayısız örneği vardır. gaza gelme sen çocuğum. şişinme ve bilmediğin çok şey olduğunu hiç unutma.
Cool adam.
büyük oyuncu olacağını düşündüğüm kişi.
dizideki psikopat sahneleri adeta inleterek oynaması nedeniyle bana jack nicholson'ı çağrıştıran. hep kaliteli işlerde olsa da yeteneği piç olmasa keşke.
geleceğin ağır abisi olmaya aday oyuncudur. psikopat rollere iyi gideceği kesindir.
son bölümde içinde babası ve kendiyle birlikte evi yakarken insanları hüngür hüngür ağlatmış bana "sen ağlama nolurrr" dedirtmiş filmin içine girip onu o evden çıkartma isteği uyandırmış, dünyanın en tatlı aşığını oynayan mükemmel bir oyuncu.
bir an heath ledger'ı anımsattı bana.*
yeni yeni keşfedilen bir insanın bu kadar iyi psikopat rolü yapabilmesinin nasıl mümkün olduğunu düşünmeme sebebiyet vermiş genç oyuncu.
neredeydin daha önce yavrum?
ilk bölüm de ağlarken gördüm 13. bölüme geldik hala ağlamaya devam ediyor. bildiğin küçük emrah biraz daha piskopatı emrah'ın. sürekli ağlayıp piskopat tripleri atmak iyi oyunculuksa evet iyi oyuncu!
bu gencin yiğit özşener'i örnek aldığını düşünüyorum.
psikopata bağladığı zaman, cengiz atay karakterini görüyorum bu adamda.
sinem kobal'ı bile oyuncudan sayan bir ülkede, önünde şapka çıkarmamız gerektiğini düşündüğüm sempatik oyuncu.
öyle bir geçer zaman ki metesi. hem sempatik, hem yakışıklı. kavgalara camlardan pencerelerden katılan asabi genç, sevdik seni.
gözlerini öyle bir dolduran oyuncu ki beni göz yaşlarına boğan...
çocuk gittikçe kendini aşıyor bakalım nereye kadar.
ama böyle güzel roller gelirse oluyor o da, tek başına değil.
Müthiş oyunculuk performansıyla Türkiye'yi ekrana kilitleyen üstün yetenek. Kavak Yelleri ve Küçük sırlar dizisinde oynayan soytarılara, oyunculuk dersi vermesini şiddetle öneriyorum.
boynundaki damarları tek tek sayabildiğim oyuncu.
Öyle bir Geçer Zamanki dizisinin son bölümüyle oyunculukta tavana vurmuş insan.
O meşur yangın sahnesi için izledim bütün diziyi ve soluksuz izledim .
Hem yakışıklı , hem sempatik, hem iyi oyuncu.
Bugün ölümle buluşucaz Ali Kaptaaaaaann.
gnctrkcll reklamında da oynayan müthiş oyuncu. yaşıtım olsa aşık olabilirdim.
(bkz: iyi oyuncuya aşık olmak)
süper bir yetenek ve gelecek vadeden bir yetenek.mete karakterini izlerken sende mete oluyorsun,izleyiciye sen,bensin diyor.eğer ki ilgiden dolayı ve gençlikten dolayı dağıtmazsa çok başarılı olacak oyuncu.
--spoiler--
diz çökme anne, sakın diz çökme
--spoiler--
harbiden cok yetenekli bir oyuncu.

solculuk propagandasinin yapildigi, izleyiciye dramdan baska bir seyin asilanmadigi tipik, sacma bir türk filminde böyle üstün performans sergilemek her adamin yapabilecegi is degil. lan o sahnelerin cekimleri icin kasacagina test neyin cözseydin, genel kültür kassaydin ordinaryustun simdi.

ha bi' de justin bieber gibi asiklari cikmis. vay amk.
usain bolt'un beyaz ve türk versiyonu. sürekli sokaklarda depar atıyor.