bugün

gösterişe taparlar.
zengindirler.
katları da vardır.
yatları da vardır.
taşakları da vardır.
Altlarında koca koca jeeplerle, şöförleriyle beraber caddelerde boy gösterebilen, arabadan indiğinde, üzerine bembeyaz çarşaf gibi birşey giymiş kafası sarıklı densiz , mal sürüsüdür.
her bi bokları vardır. insanların inançlarını sömürüp zengin olurlar. çoğu kul hakkı yer. ha bide islam adı altında amerikan yandaşlığı yaparlar.
ibnenin önde gidenlerine denir. yok suudi arabistan, birleşik arap emirlikleri, bahreyn, katar gibi körfez ülkelerinde yaşarlar. müslümanlar birbirlerini öldürürken, yemek bulamazken bu sözde müslümanlar paraya para demezler. bir de şeriat getirirler sanki kendileri müslümanlığın esaslarını yerine getiriyolarmış gibi. ha bi de abdnin köpeğidirler.
petrol kuyuları vardır.
Istanbul a çuvalla paralarla gelip özgür suriye ordusunu beslemektedirler.
islam dünyasına faydaları olmayanlardır.
he dünyada karı kız sik, hem de cennette huri bekle.
(bkz: allahın adaleti)
Taşaklarını oturduğu koltuğa santim santim yayan, rolls royce sahibi kişilerdir
para nedeniyle insanlık dışı, deli saçması gelenekleri özendirilen heriflerdir. amerikan desteklidirler. ortadoğuda islam adıyla kendi hükümdarlıklarını yaymaya çalışırlar. karşı duranı dinsizlikle suçlayıp etkisiz duruma getirirler.
islam hakim olursa ilk kellesi gidecek taife bu arap şeyhleri diye anılan kesmin %95 idir diyebilirim.
ağzı açık ayran budalalarıdır, hülasa; akıllarını seksle bozduklarından bekaret, kız, huri falan denince servetini döker bu enayiler.
doğuştan zengin olduklarından aşırı müsrif ve vurdumduymaz olurlar. adam hayata gözlerini milyoner veya milyarder olarak açıyor tüm çocukluğu varyemez amca gibi paraların içinde yüzerek geçiyor. sonrasına altın kaplama tuvaletler milyon dolarlık villalar 3 kişilik sofraya 33 kişilik yemekler..
Çocukları severler.
Aklınız sıra şeyhler, şeyhlerin kıyafetleriyle dalga geçmeye çalışıyorsunuz ya.
Fatih'in, yavuz'un, kanuni'nin, sultan Ahmet'in hepsinin bir şeyhi vardı.
islamda şeyhin Arap, Türk, ermeni, yunan, alman vs.vs. Olmasının bir önemi yoktur. Kalbini Allah'a bağlasım yeter.
Bir çoğunu elime geçirsem tokat manyağı yaparım kodumun asalakları yer altı zenginliklerinizle bu dünyada keyif sürüyorsunuz sadece tüketip asalak gibi yaşıyorsunuz. Kaynaklar suyunu çekince acaba ne tarafa domalacaksınız demek istiyorum.

Neyse sakinim.