bugün

motosiklet satanların yalanlarıyla kafa kafaya giden yalanlardır. kazasız motor dedikleri motor taklalı çıkabilir.
zil gibi araba abi.
lokal boya var.
sol arka çamurluk, sol arka kapı, sol ön kapı ve sol ön çamurlukta yüzeysel macunsuz lokal boya var.

ulan yedik bizde, belliki araca soldan göbekten girmiş birisi...
hatasız!. Bu kelimeyi görünce korkun. Tamirhane sahibi bir yakınıma arattırdım böyle bir hatasız! araç ilanını. Bizim abi dedi ki telefonda "kardeş biz de esnafız, ustayız, bir sorunu varsa söyleyin boşuna gelmeyelim". Karşı taraf diyor ki üç dört metreden bahçeye uçmuş araba. E mına koduğum hakkaten hatasızmış yani hatasız uçmuş bahçeye. Siz siz olun ustaya göstermeden çocuğa oyuncak araba bile almayın.
+ darbe var mı ?
- ne darbesi abi darbe 80 lerde oldu aracımız 2012 model.
varsayalım 45 bin fiyat biçtiği arabasını satmaya çalışırken. pazarlık esnasında..

- vallahi!! bir arkadaşım 44 verdi vermedim.
Bmw piyasasında en çok söylenen satıcı cümlesi şudur. " Evleneceğim için satıyorum yoksa satmam "
94-99 arası hiçbir bmw 150 bin km üzerinde değildir. Bu bir kuraldır.
(bkz: sahibinden com bilen bilir ekolü)
(bkz: sahibinden com sınıfındakileri üzer ekolü)
(bkz: sahibinden com hevesimi aldım ekolü)
(bkz: sahibinden com afralılar ekolü)
(bkz: ota boka yer uçağı diyen sahibinden com üyesi)
(bkz: sahibinden com beyaz melek ekolü)
görsel
bundan temizini bulamazsın, meraklısına diye başlayan yalanlardır.
(bkz: full artı full)

full olan bi şeyi bir daha full'leyen insanlara da apayrı bi hayranlık duyuyorum (!)
"piyasası 32 bin lira ama çok sıkıştım 27 bin liraya satıyorum, bak abi masrafsız bir tek on bin bakımı geldi o da çok tutmaz zaten."

aynen duyduğumuz yalan buydu.. 2-3 gün sonra servise bıraktık biz en fazla 500 tutar derken 2.300 tl tuttu. pazarlıkla 2 bin liraya hallettik.. kasko falan derken aynı fiyata geldi..
Vurdurdum ama nasil vurdurdum sor bana?
Favorim : garajdan çıkarken sürtünmeden dolayı boyalı.

ikincisi : araçta komple temizlik boyası var.
Bayandan temiz.

inanır mısın daha hiç vurdurmadık. Aküsü inci.
park halinde sürtmeden ötürü sol arka kapı değişmiştir. Sürtmeden ötürü kapı değiçtiği nerede görülmüş. Ayrıca araba nasıl bir şekilde sürtecek de çamurluklara ön kapıya bir şey olmayacak ama arka kapı göçecek.
Ev alacağı için ya da askerlik için veya kesin tayini çıktığı için satıyordur memleket üç kağıtçı fırıldaktan geçilmiyor.
Az yakıyo bilader.
Hahasktir.
Bakımlarını günü gününe yaptırdım.
Serviste mi
Yok abi bizim bir usta var.
Anlıyorum.
Şüphesiz balikesirli servis bakımı arar.
doktor kullandı bunu.

Araştırın işin ucu Bağcılar apaçisine varacaktır.
en güzel yalanı söylüyorum beyler;
dosta gidecek araba.
Hanıma aldim. Alisamadi illa diger modelinden al dedi. Bende de sirket arabasi var. Ondan satiyorum yoksa kendim kullanacagim o derece temiz.
kelepir.
ful+full.
boyasız.
az km.
sigara dahi içilmemiş.
abi hiç küfür edilmedi biliyo musun.
tr'de tek.

vb. saçmalıklardır.
Araç temizdir keyfekeder masrafı vardır.... Yalan, arabada ciddi masraf var.
"Sahibinden temiz. " Allah Allah !
"ihtiyaçtan Satıyorum." Sanki biz bahçeye jakuzi kurdurup zhenshchina avtomoyka
tutacaz arkadaş.

Farkettimde ben ne şikayetçi biri olmusum gecen zamanda herseyden bıkmışım...