bugün

diğer adaylarla da bir çay içelim ama sen bekle beni.. ilişki bitmedi sadece ara verdik.. elektrik alamazsam döncem ben sana..
Ayrılmak istiyorum demenin kibarlastirilmis halidir.
+9 soğuma itemidir.
Başka biri var sen de yedek ol canım isteyince sana tekrar dönerim demektir.
Basi sıkısınca soyler. O an yanimda olsa azinin ortasina islak havluyla vura vura dudaklarini zenci dudaklari gibi morartip sisirmek istedigim kisinin soyledigi soz obegi.
16-20 yaş arası ergenlerin favori ilişki problemi çıkarma sözü.

Azıcık yurtdışındaki ilişkileri örnek alsak bu cahillikten kurtulacağız ama nerde...

Bencil ve cahil toplumdan farklı bir şey beklenemez zaten.
Kısaca ben biraz takılayim , oldu oldu olmadı sen hazır ol da bekle demektir.
öndeki araçla arada takip mesafesi mi bu da ara vermek istiyorsun. ara vermek istiyorum. tamam sen nasıl istersen denmesini mi bekliyorsun? o ara birde kanki kanki konuşmalar falan. sonra erkekte şu düşünceler; acaba şimdi başka hatunlarla takılsam aldatmaya girer mi bu? başkalarıyla yatsam soğur muyum ondan? ... ... böyle bir sürü soru. ara vermek istiyorum diyen kadın erkeğe bunu güzelce anlatmalı. biraz free takılalım mı demek, birazcık mesaj atma bana mı demek, seni biraz özleyeyim mi demek... ne anlamda kullandığını söylesin ki sinirlenmeyelim.
Ayrılmak istiyorumun kibarcasıdır, bunu duyup kabul eden de beyinsizdir. Verilecek en güzel cevap ara vermeyelim hemen bitirelim olur ancak.
(bkz: mola)
ilişkilerin yıpranması sonucu alınan bir karar.

biz de o arayı verdik sözlük. kesinlikle aramayacağım. o ararsa da ağzına sıçacağım.
kendini talk show sunucusu sanan sevgili sözü. ara verecekmiş haspam sanki yönetmen işaret etti de reklama gidiyor.
ilişkiden sıkılan tarafın söyleyeceği söz öbeği.
Numaranı alabilir miyim?

Edit: bu espriye rekor eksi istiyorum.
karşı tarafın algılayamadığı sorunsal. her platformda kendisi var. bu ne boktan bir iş arkadaş...
Yaşama ara vermek istiyorum.*
Geçen yıl 6.günde ara vermiştim.ne malım ya.
(bkz: Seni en kısa sürede siktir edicem haberin olsun)
arıyorum.
O ara kelimesinden sonra virgül var mı yok mu diye soruyoruz.