bugün

arayüzü çok pembeli ondan pek beğenemedim sevgili sözlük. daha cici müzik dinleme hizmeti olarak (bkz: deezer) aslında spotify'da yalan bence.
iphone için vazgeçilmez uygulama. Bi sigara parası.
7 liraya sanırım öğrenci aboneliği almıştım, memnunum.
apple’ın yine basit bir uygulama yaratması sonucunda aylık ücretine değer bir müzik platformudur. spotifydan daha kapsamlı bir offline kullanımı vardır.
Güzel uygulamadır sonra gördüm öğrenciye 5 küsür lira tabi öğrenci olduğunu ispatlarsan.
Varmı compact disc’ten müzik dinlemek gibisi.şu yaşıma kadar hiçbir zaman dijital ortamdan müzik satın almadım.yarın öbür gün sıkıldığın bir albüm olur kutusuna koyup kaldırırsın bir kaç yıl sonra aklına gelir açıp dinlersin döneme doğru bir yolculuğa çıkarsın.el ile tutulur göz ile görülür medya bana her zaman daha samimi daha sıcak gelmiştir.
Ses ve çalma listelesi kalitesi spotify’dan daha iyidir, ama arabada kullanmak spotify’a göre daha zordur, siri’yi de sevmediğimden araba için spotify diğer her şey için apple music.
geçenlerde spotify'ın bizi yakalaması sonucu 3 aylık denemesi için kullandığım müzik şeysi.
3 ayı geçmesine rağmen çatır çutur kullanmaktayım aceba iptal etmeyi mi unuttular nedir ?

edit:kredi kartımdan otomatik çekiliyormuş aminium.
Listeleri ve ses kalitesi mükemmel olan uygulama.
dünya çapında 17 milyon aboneye sahiptir.
zamanında aldığım onlarca albümün parası böylelikle havaya gitmiş oldu.
bütün bu boktan müzik servisleri için her zaman aynı şeyi söylüyorum.
verilen hizmet değil, bir takım erişilmez ve dokunulmaz olan harfler, rakamlar ve görseller.
şimdi aylık bir albüm parasına her parçayı dinleyebiliyorsunuz.
emektar mp3 cihazıma dönmek ile iyi etmişim.
Android e koklatilan ama Apple de acaip calisan müzik şeysi.

En iyisi için youtube.
3 aylık denemeden sonra bu ay parasını ödeyip kullanmaya başladığım uygulama. evet gerçekten sorunsuz. yani spotify denen bok parayı hak etmese de bu iphone ile harika. bunu kabul etmek lazım.
Acaba spotify gibi çevrımdışı dinleme imkanımız var mı merak ettiğim hededir.
Lakin 4 5 sene önce ares zamanları müzik indirip bir uğraş iphone a atardık mp3 gibi dinlerdik. Sonrasında spotify dışında müzikle ilgili bir şey kullanmadım telefonda.
emre aydın ın doğru düzgün albümü olmayan platform. ayıp be piçler ayıp.
Açık ara en iyi müzik uygulamasıdır. Şarkıların kalitesi tüm uygulamalardan daha iyidir, iyi ses çıkışı olan bir ses sisteminden dinlediğinizde fark hissediliyor, en ufak enstrumana kadar net bir şekilde duyuyorsunuz. Müzik dosya boyutları bu yüzden çok yüksektir zaten.
Ayrıca yeni sürümüyle, oluşturduğunuz kişisel listenize Apple Music yüklediğiniz tüm cihazlarınızdan da ulaşabiliyorsunuz. (Örneğin Samsung telefonumdan iphone'umdaki arşivime ulaşıyorum).
Apple zaten ilk başlarda bilgisayar ve müzik çalar üreten bir firmaydı, hepiniz ipod'ları hatırlarsınız. iPod'ların ses çıkışı, kulaklık kalitesi bile pek çok markadan daha öndeydi o zamanlar. Müzik konusunda uzmanlaşmış bir firmadır benim gözümde.
On numara beş yıldız müzik uygulaması..

iphone'larda şikayetçi olduğum tek nokta müzik transferi olayıydı.. Bu da ilaç gibi ki aylık 10 tl resmen bedava.

P.s: spotify, deeZer, Nokia music başta olmak üzere bilimum müzik uygulamalarını kullanmış biriyim. Apple music'in ne olduğunu bilmeyenler üzerine sallar anca.
Türkçe veya yabancı bütün müzikleri online dinlemenize ve hatta telefona indirmenize yarayan sistem. Bir ara yerli şarkılar kaldırılmıştı ama hepsi geri geldi. içinde yok, yok. Spotify üyeliğimi iptal etmeme sebebiyet verdi. Ücreti aylık 9.99 TL. Enpara ile 4.99.
spotify daki müziklerimi nasıl transfer edeceğimi bilemediğim uygulama. şimdi bunun için pc mi lazım? telefonla oluyor mu? ve nasıl oluyor.

çocuğumu keserim yardım edin. sikicem spotify ını.
hayatımıza bodosloma girmiş muzik uygulaması. amk şimdi durduk yere aylık ödeme çıktı başımıza.
Sürekli bu ortam biçimi desteklenmiyor hatası vererek sen benden daha iyilerine layıksın demiş ve beni Spotifya yönlendirmiş müzik uygulaması.
Henüz denemek nasip olmadı ödeme bilgilerinizi girmek gerekiyor.
tıkladığımda çalmayan müzik 1 saat sonra çalmaya başladı. o süre zarfında internette gezindiğim halde. olmuyor beyler.
Her yerde listeler konusunda spotify'a fark atar deniyor. Ben anlamadım bu işi, basit basit listelerden başka bir şey yok. Nerededir bilen varsa alırız bi yeşil.
gelmesiyle birlikte beni hüzünlere gark etmiş aplikasyon. fizy tamam, spotify tamam, deezer tamam derken şimdi bu hede çıktı. lan daha düne kadar limewire'dan mp3 kasmıyor muyduk biz? uzay çağı mübarek.