bugün

cayır cayır yakılmalıdır ya da elektrikli testereyle küçük parçalar halinde ayrılmalıdır.
öncelikle selamlar yeni yazar oldum karşıma çıktı madem yazayım,
ülkü ocaklarına kilitlemek ve sadece ülkücülerin elinde sopa vermek. * *
hak edilen bir zaferle bu yıl eurovision'da 1. olmuş ülkedir.
bütün vücuda damlalıkla asit damlatılır.sonra tuz dökülür.
her gün yemek yerine kendi pisliğini yedirmek.
kafasını kesip it sürülerine ibne yapmak.*
Dışarıya salmak.
kıçına dildo sokmak.
şehit ailelerine teslim etmek en güzeli olabilir ancak şahin k ile ilişki şahin k ya işkence olur o ayrı mesele.
law abiding citizen'da clyde'ın darby'e yaptığı işkenceler olabilir.
öncelikle selamlar sözlüğünüze yeni üye oldum ve karşıma bunun gibi çok güzelbi soru çıktı.
bence sadece derisini soyarak tuzlu suda hareketli halde bırakılması hem ölmez hemde pişer kabuklaşana kadar...
kızgın demirle bacaklar kırılmaya ramak kalana kadar dövüp, sırtına jiletle kesikler açtıktan sonra katrana bulayıp meydanlara bırakmak.
aid virüsü taşıyan bir rus kızıyla çiftleştirilip eşek cennetine yollanır.
(bkz: götüne kalaşnikof sokun x ekseninde saydırın)
(bkz: Türklerin tükettiği tüm bira şişeleri apoya girsin)
bu entryleri gördükçe midem bulanıyor sözlük.bu apo her ne kadar şerefsiz de olsa insandır.zenci veya arap bulup becerttirmek,bilmem kaç milyon aktif gay zencilerle ilişkiye girmesini sağlamak,şahin k'ya becerttirmek vs. gibi şeyleri görünce yemin ediyorum iğrendim.apo'yu bende sevmiyorum,hatta en az bu sapık düşüncelere sahip yazarlar kadar nefret ediyorum.fakat,apo'dan nefret ediyorum diye onun için böyle iğrenç cezalar düşünmek,apo'nun yaptıklarından daha kötü birşeydir.
(bkz: allah akıl fikir versin)
üzerine fener forması giydirilip ali sami yen'in ortasına bırakmak.
nihat doğan ile bir haftalık tatile göndermek.
sikine kızdırılmış demir sokmak.
penisini kesip ağzına vermeli ibnenin,öldürmemeli,ardından şehit ailerine teslim edilmeli.
-penisine at kılı sokmak
-heryerini jilet ile doğrayıp tuz dolu odaya atmak(çıplak olarak)
-lağım fareli dolu odaya atmak
-dalgasından elektrik verip yumurtalarını dans ettirmek.
en iyisi idam veya işlediği halt-ı kebire göre ne uygunsa. ayrıca (bkz: tard)
-manitasına gözünün önünde tecavüz edilsin dicem, gavattır oralı bile olmaz.
-akrabaları katledilsin dicem, kansızdır bozulmaz.
-götünden sikilsin dicem, folloştur hissetmez.

24 saat istiklal marşı dinletilsin hazır oldayken kahrolur geberir sanırım.yine ölmesse her marştan sonra son vücudu liğme liğme doğransın.hem azap hem acı çeker.parçalarınıda verin ite köpeğe.malum hayvanlar leş bile yiyebilen bir metabolizmaya sahip.
onu kaçırıp "ı want to play game,make your choise" replikleriyle testerenin oyunlarını çıplak oynatmak,o canının derdindeyken şahin k.'yı odaya salmak.
ramazan ayında bütün pide kuyruklarına sokmak.