bugün

birlikte çalıştığım bir kadın bana çiçek çikolata resmi yolluyor. özel timler belki de nedensiz kurulmuyordur.
Sabah sabah aklima geldi. Bunun zirvesini bile yapiyorduk be.
(bkz: anti 14 subata katilirim zirvesi)
Kapitalizme bağlarlar bunu.
bütün sevgililer ölsün.
neredeyse her yıl sevgilimle 13 şubatta ayrılıp bi bakıp çıktığım tim.
11 sene olmus su basligi acali. Neyse kutlamiyoruz efenim. Temiz siyah tisort te kalmamis alsana janim be.
Bu sene havaların daha soguk olmasindan dolayi siyah tisort kendini siyah kapsonluya birakmistir.
(bkz: amsızlar)
maddi durumun elverseydi sponsor olmak isterdim.
Sokakta tek basima sevgilileri kovaladim insafsizlik.
Aaaa yine yaklasiyor yoksa lan.
önlerine iki kamyon dolusu karnaval kızları döküldüğü vakit, tereyağı gibi eriyecek birliktir.
yine siyahlar giyinilir.
5 sene olmuş bu başlığı açalı. bazen yapamadım zirvelerini bazen tek başıma siyahları mı giyinip çıktım dışarı.
sözlükteki sapları bir bir oltaya getirmiş tim.
bu sene zirvesi olursa seve seve katılacağım gruptur.
dünya çapında bir organizasyon yapilmali.hatta her yil 14 subatta toplanip sokakta el ele gezen,öpüşen,koklaşan bütün çiftlere efenim yumurta olsun domates olsun artik allah ne verdiyse saldirip olay çıkatmak başlica görevlerinden olmalidir......
sevgilisi bol olanların önemsemeyeceği gün.
hangi birine hediye alsın. birine alsa diğerini de sevdiğinden haksızlık yapacak gönlünce. o zaman hiç birine almaz olur biter. eşitlikçi bir yaklaşım.
ivedilikle * kurulması gereken timdir. sapların yanısıra sevgilisi olanlarında hat safhada destek vereceğine inanılmaktadır. ellerinde güllerin dikeni, çikolataların kutusu ile kafeleri basıp sevgilileri tartaklamaları planlar dahilindedir.
gerekli katılım olmadığı için yapılmayan timdir.

not: o değilde herkesinmi sevgilisi var kimse gelmedi.
(bkz: 14 şubata kafam girsin)
zirvesi de yapılacak tim dir.
zirvebox taa yerini almış zirvesi yapılıcak team dir.
anti klişe timinin yilin bir günü adini aldiği gün.
amaç: sadece ve sadece sgiliği bile bir ge ve de ogünün lanet 14 şubata değil her güne sığdırmak ve de 14 şubat çılgınlığını az da olsun dizginlemek.