bugün

minibüs ve otobüslerinin, yarış yapmaktan bıkmadığı lanet şehir.
an itibariyle aşırı bir yağışın olduğu şehir. ama özlemişiz böyle yağmuru. kış hiç gelmemiş gibiydi.
Yavaş yavaş turizm sezonunun açılmaya başladığı ilimiz.
2010 yılında 9.2 milyon turist ile en çok turist çeken şehirler sıralamasında new york, istanbul, dubai yi geride bırakmıştır. dünya sıralamasında ise 5. sırada.

kaynak:wikipedia
havanın güzelliği insanın içine işleyen şehir. * * * *
içinde bulunduğum sınırlar... 27 martta denize girebilmek.
az önce deprem olan şehir. ilk defa bir depremi hissettim lan.
6.3 şiddetinde sallandık. kitap okurken ölecektim, gururlandım gizli gizli.*
kaynak: http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst4.asp
haber merkezlerine bakıyorum, tık yok. ölsek kimsenin sikinde olmayacağız!

ek: 4.1 şiddetinde tekrar sallanan şehir. bu sefer hissetmedim. 6.3'ü hissetmiş olmam yetti de arttı bile. öleceksek ölelim amk, bu ne?
şu anda bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyor.
deniz kokusu ve sakinliğiyle özlenilen. *
edit.imla
iki defa gittim antalya ya. düden gibisi yok. antalya ya gidipte düden i görmeden dönenlere yazıklar olsun diyebilirim ancak.
gecesinde alkolikler yüzünden pekde hoş olmayan şeyler yaşanabilen şehir.

sarhoş: pardoğvnn hanfen-diii.
malefiz: ıı, evet????
sarhoş: buvağsı nevesiğğ?
malefiz: ışıklar...
sarhoş: haa. hahahhahhah.
malefiz: komik olan ne ki?!
arkadaş: boşver baksana sarhoş.
sarhoş: öpimm miiğğğ?
arkadaş: lahaann! belanımı arıyon!!
malefiz: boşver baksana sarhoş.

(bkz: yaşadım ordan biliyorum)
oda arkadaşımın memleketidir. her fırsatta övülür.
an itibariyle çok şiddetli gök gürültüleriyle inleyen şehir. korktum lan.
öğle saatinde ki sıcaktan eser yok mübarek gök delindi sanki, havasına da hiç güven olmuyor bu şehrin.
çok şiddetli bir yağmura esir düşmüş şehirdir.
candır.

http://www.muhalifgazete....in-posterlerini-yirttilar-
aşk'ın engüzelinin yaşandığı şehir. sokakları hanımeli, portakal çiçeği kokan gecelerin aydınlık olduğu büyülü şehir.
2 hafta önce ocak soğuğunu aratmayan, bugün ise herkesin denize girdiği, benim henüz sezonu açamadığım şehirdir.sürprizlerle dolu havası vardır. (bkz: antalyanın havası)
o değil de milletin suratında bi kararma, güneş yanıkları falan oluşmaya başladı.insan kıskanıyor.
hep özlenilen şehir.*
şu sıralar havası gerçekten bi garip olan şehir.öyle bir yağmur yağıyor ki şuan,dışarı çıkıldığı taktirde 2 dk.da tüm vücudu vıcık vıcık kıvamda ıslatır hatta kıyafetlerden voccuk voccuk deyü ses çıkartır.daha dün denize gidiyim artık diyodum la #11849524.

edit=hava durumunu belirtmekten kendimi alamıyorum hocam.küçükken hava durumu haberlerini sunmak isterdim.ondan oluyo eheh.
gök gürültüsü, felaket yağmuru beni akşam ki maç konusunda endişelendiriyor. bu yağmur devam ederse digitürk yine sıçacaktır ve maçı dogru düzgün izleyemeyeceğiz.
sol framede görünüp de yine bu antalyalı bünyeyi ağlatan şehir. memleket işte ötesi var mı.. var var antalya gibisi yok ki. denizine, güneşine, havasına kurban...
olağanüstü bir yağmurun esiri güzel şehir. bir yağmur yağıyor ki sanki kış aylarındayız. ne zaman gelecek sıcak yaz günleri?
sevdaların bAŞKenti.