bugün

yokluğunda en çok aranan. kafaların duvarlara vurulmasına sebep olan kadın.
vazgeçilmez ve unutulmazdır.
hayattaki en değerli varlıklardan birisi. değeri herhangi bir kişi veya şey ile asla mukayese edilemeyecek olan tek kişi.
Günlerdir içimin cayır cayır yanmasına sebep olan insan.
Biber yemedigimi unuttuğu icin menemene biber katıp aklına gelince onun icindeki biberleri tek tek ayıklayan kişi.
Dünyada sevgi ve saygıyı hak eden ender şeylerden biridir.
çok özlenen.
üniversiteye gidene kadar hatta ve hatta evlenene kadar değeri pek anlaşılamayan fakat bir birey olduğunu yalnız kaldığını anladığın an da haykırırcasına 'anneee' diye bağırmaktır.
Bazılarımızın malesef annesi hayatta değil. Hayatta olupta annesini hor görenlere gelsin bu resim. Şüphesizdir ki sizi dünyada annenizden daha fazla seven biri olmamıştır olmayacaktır.
görsel
Uğruna tüm varlığınızı yakabileceğiniz tek insan.
her gün biraz daha fazla özlenen.
Bu aralar ben tarafında fazlaca özlenen ebeveyndir.
Şuan yazamadım ama bi gözlerim yaşardı daha nasıl anlatayım?
içimi sızlattı başlık. Hayır , konuşalı çok olmadı telefonda.
Kanserle mücadele ediyor 10 aydır . Yani biz 10 aydır biliyoruz. Çok normal yani benden daha sağlıklı gibi yaşıyor. Hiç şikayette etmez halinden. Uzaktayim diye ağrisı olsa da anlatmaz. Çok yakında ablamın doğumu için gelecek. Göreceğim onu.
Hastalığı yenecek gibi. Umut veriyor hepimize. inşallah allah'ta bu yaşama isteğine karşılık verir.
bana karşı çoğu zaman yabancı olan, buna karşılık kan bağım bulunmayan bir kişiyle paylaştığım iki aile üyemden biri. hiç bir kan bağım bulunmamasına rağmen mutluyum onunla annemi paylaşmaktan. beni telefon niyetine kullanmaları mutlu ediyor. o iki kadın birbirini seviyor ya... mutlu oluyorum. hiç olamayacağım kadar. kardeşim olsa böyle sever miydim acaba?

not: her seferinde birbirlerine benim üzerimden öpücük yollamaları da ayrı *
Ne demiş Neşet Ertaş; "Analar insandır biz insanoğlu."
kış geldi anne çok üşürsün şimdi sen.

her geçen gün acısı artan can yakan kelime.
Cennet annelerin ayaklarinin altindadir!
sevginin tanımını gözlerinde net olarak görebildiğim.
bu dünyadaki en önemli şahıs.
yok. öldü. beni orospu çocuklarına bıraktı gitti.
insanı hakiki manada seven tek şahıs.
ne karın ne çocukların seni böyle sevmeyecek.
özledim mk

ağlıycam sanırım.
Geçen gün bir dizide bir repliğe rastladım ;

-'Annemin beni ne kadar sevdiğini anne olunca anladım.'

Muhteşem yoğunlukta bir karşılıksız sevgiyi içinde barındıran herşeyim.
görsel
hemen homurdanmayın, o da bir canlı ve anne.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar