bugün

hakettiğini bulan kulüptür. Ama eğer ankaraspor küme düşerek diyetini ödüyorsa ankaragücü' ne de bir ceza verilmeli. Bu durum aslında tam gökçek' in istediği gibidir zaten. Federasyon düşürmeseydi bu sene zaten düşeceklerdi. kirli tezgaha alet olan ahmet gökçek' e başkanlıktan men ankaragücü' ne küme düşme cezası sünnet değil farzdır. Göekçek kaybetmiş gibi gözükse de aslında yine kazanmıştır.
gec gelen adaletin tokadini yiyen zavalli takim.

turk futbolu buna benzer cok olay gormustu halbuki, misal istanbulspor ve adanaspor, birine boga digerine kaplan diye uydurma isimler takmislardi da iki klubu birden yonetiyorlardi misler gibi.

dogru demiyorum, tasvip de etmiyorum, sadece bu iste bir terslik var gibi geliyor bana. hem ligden dusecek ilk takimin belli olmasiyla ikinci yarida gormeye alistigimiz kume dusme mucadelesi de agir yara alacak. madem ankaraspor kesin dusuyor, gene uc takim daha dusseydi ve bank asya ligi'nden de ilk 4 takim direkt ciksalardi daha heyecanli ve adaletli olurdu gibi geliyor bana.
ankaragücü süper ligden düşmedikçe, yasa gereği on yıl bank asya'da üst üste şampiyon olsa dahi süper lige çıkamayacaktır. üstelik ankaragücü süper lig'den düşüp ankaraspor süper lig'e çıkamazsa da bir alt lige daha düşürülecektir.

adaletinizi sevsinler.
(bkz: iddaa programına ankaraspor un maçının konulması)
2009-2010 futbol sezonunu -102 avarajla bitirecek olan futbol takımı.
tokatspor ile deplasmanda kupa maçı oynayan ama hangi kadro ile çıktığı bilinemeyen takımdır. ilk ayrı an itibariyle 1-1 bitmiştir.
tokatspor'a deplasmanda 3-2 yenilen takım. ziraat bankası türkiye kupası gruplarına da kalamadılar böylece.
(bkz: beter olsunlar)
küme düşürülmesi sonucu sezon başında kombine bilet alan ben ve benim gibi pekçok futbolseverin mağdur edilmesine sebep olan futbol takımı.17 maç parası ver,16 maç izle,ne ala mualla!
melih gökçek ve oğlu sayesinde tarihe karışmaya yüz tutan bir zamanların flaş takımı.
iyi bir kaleciden öte, iyi bir golcü transfer etmesi gereken takım. zira, turkcell süper lig 2009-2010 sezonu'nda 32 maç geride kalmasına rağmen attığı gol sayısı 0'dır.
iyi bir yönetim transfer etmesi gereken takım!
ligin son haftasında bir terslik olup da şampiyonluğu kıl payı kaçırmasından korktuğum takım.
tarih olmuştur.

http://www.sporx.com/futbol/bankasya/202203/?ref=ABM
melih gökçek' in saçmalaması sonucu lisansı son olarak iptal edilmiş eski kulüp. i.melih bundan sonra haddin olmadan futbola karışmazsın.
tarih olmuş kulüptür. i.melih gökçek'in istediğide buydu zaten. onun amacı ankaragücü'nü ele geçirmekti. sağlam bir politika uygulayarak, herkesin gözü önünde ankaragücü'nü almayı başardı. ankaraspor, melih gökçek'in kendi elleriyle yarattığı ve yıktığı bir piyondu sadece.
5 yıl önce "5 sezon içinde şampiyonluk" naraları atılan kulüp. vay be...
Ankaraspor'un yaptıkları belki kanuna uygun şeyler değildi ama kulübü küme düşürene kadar akılları neredeydi? Onu geçtim bu kulüp hakkını aramak için mahkemeye başvuruyor ve karşılığında da kulüp ihraç ediliyor. Sadece gıcıklık olsun diye azerbeycan ligi'ne başvururdum vallahi. Federasyon ya sağlam bir açıklama yapmalı ya da alternatif bir lig kurulmasına izin verilmeli. Bu ne despotluk? Beni mahkemeye verirsen seni ihraç ederim demek değil mi bu? Belki de sen haksızsın, böyle despotluk mu olur? Kulübün tescili iptal ediliyor ve küçükler liginde bile mücadele edemez hale geliyor. Peki mahkeme lehte oy verirse federasyon bu durumu nasıl düzeltecek acaba?
artık tarih olmuştur.
geçenlerde kombinesini almaya çalıştığım enteresan spor kulübü.

"kulübü kapattık hemşerim" dediler,
dedim "ne yaptın lan sen melih?".

ama kral sdfkjlkjsdfk bu sevdadan vazgeçmeyerek, ankaraspor'u kalbinde yaşatmaya devam edecektir. hep destek tam destek.
mehmet ali aydınlar'ın tff başkanlığına geçmesinden sonra ligden ihracı kararı iptal edilerek bank asya 1. ligine geri alınan takımdır. bu arada geçen sezon bu takımın almanya şubesi berlin ankaraspor, almanya 5. ligi oberliga'nın kuzey grubu şampiyonu olup regionalliga'nın kuzey grubuna yükselmiştir.
seneye bank asya 1. lig'in 19 takımla oynanmasına neden olacak takım. lig de 36 hafta sürecek.
(bkz: derin federasyon)
ne güzel dünya be...

gökçek'lerin oyuncağıymış türk futbolu.

yuh diyorum!!!

alın süper lig'inizi başınıza çalın...
bank asya ligi'ne döndürülen takım. Gökçek'i severiz sevmeyiz o ayrı konu ama ankaraspor'un sırf yeni federasyon tarafından hediye gibi lige alınmasının çok ağır başka sonuçları var.

http://alsancakstadi.blog...asl-diyogg-bank-asya.html
gökçek in çakallık yapıp lisansın geri verilmesi hususunda "biz süper lige çıkmayı umuyorduk" diye işleri iyice karıştırdığı kulüp.