bugün

iyice bizi ankaraya hapis alacaklar.kapıların içine hapsedip, kalelerle çeviricekler. aman allahım.
Artık " kapısız köyden mi geldin?" Lafı biz ankaralılara işlemeyecek.
bilmiyorum bu beş kapıya ne diyem mahmut mu diyem durumu.
Ümitköy metrosu güya ben liseye başlarken bitiyordu ben liseyi bitirdim üstüne yıllar bitti ama Ümitköy metrosu bitmedi. Helal olsun kapılı köyümüz olacak.
çok gozel kapılardır.
--spoiler--
Şahtık şahbaz olduk.
--spoiler--
kapıdan önce yol ve kavşaklarına yön tabelaları gereken şehirdir. ana caddelerinde dahi insanın nereye doğru gittiğini anlayabilmesi oldukça güçtür.

ankara'ya oranla kat be kat büyük ve karmaşık bir kent olan istanbul'u bu konuda gerçekten tebrik etmek gerek ki her sokağından caddeye çıkışta, mutlaka bildik bir semtin veya istikametin, hatta çevre yoluna ulaşma yönünün gösterildiği bir tabela bulmak mümkündür.
i. Melih Gökçek'in "girişiniz olsunda çıkışınız olmasın" düşüncesinden kaynaklı gereksiz iştir. Gerçi yaptığı hangi şey gereklidir ki.
isimleri şöyle olmalıdır;

her
kuşu
öptük
kaldı
leylek

ne güzel isimler di mi. bence de.

aa bak ne hatırladım, bu kaytan bıyıklı 2009 da da şehrin 4 yönüne de salak salak heykeller dikecekti. yok uçak, yok nasrettin hoca yok bilmem ne...

ne içiriyonuz olm buna ?
36 milyon tl ye mal olmuştur.

yapılınca arşa mı değecez nolacak yani ?
(bkz: ankara toplama kampı) nın temelleri olan projedir. Göering melih in sayesinde hiçbir ankaralı dışarı çıkamayıp burada ölecektir.
rant kapılarıdır.
çocukluğumun geçtiği kasabada dahi vardı. "kuzuculu kasabasına hoş geldiniz" yazıyordu. öbür tarafındada "güle güle" . komik olan durum ise koca ankara bşb. nin bu kapıları reklam konusu yapması.
birinci kapı: melih'i sevmeyen giremez.
ikinci kapı: melih'i az seven giremez.
üçüncü kapı: deniz'ler giremez. ironi.
dördüncü kapı: götçek diyenler giremez.
beşinci kapı: beşinci boyut izleyen giremez.
ankaranın borcu ile ilgili her konu açıldığında, borcumuz çok ödemekle bitmez diyen, karayalçının borçlarını ödüyoruz diyen birinin, ankaranın 5 ayrı noktasına 25.000.000 tl vererek kapı yaptırması akla sığmayan bir projedir.neyin kapısı ve hangi aklın projesidir bilinmez.
kapı almak için tavlada atılan ilk zarlardan penc u se kadar önemi yoktur. çar çur edilen devlet paraları furyasının yenisidir.
tavlada 5 kapı, mektepler tatil olması manasına gelir.
gitti paralar.
Biri gezmeye geldiğinde götürülüp gösterilmelidir. Zira hayvan kadar para ödenmiştir. Onun yerine bir kaç tane düzgün park-eğlence yeri yapılabilirdi. Artık bi avm miz bir de kapılarımız var. Yuppisi ne mutlu bize.
gereksiz bir gökçek planı. seni nasıl hala o koltukta oturtuyorlar anlamak mümkün değil.
ayak bastı parası almak için yapılan kapılardır. demedi demeyin.
Melih zamanı geldiğinde kolayca sıvışsın diyedir.