bugün

istanbul'da ve izmir'de yaşayan uludağ sözlük yazarlarının ''ulan bir denizin bile yok s.kiyim öyle şehri '' şeklindeki saldırılarına maruz kalan, melih gökçek antipatisi ile büyümüş sözlük yazarlarıdır.
(bkz: haydi 81 il için başlık açalım). *
"merhabalar canım arkadaşlarım" şeklinde selamlamak istediğim yazarlardır.
içlerinden adam gibi biri çıksa da kalacak yer arıyorum dese keşke.
hay amk gene ev arkadaşı arıyom ya la.
ankara soğuktur.
beytepe çok soğuktur.
daimi değil ama dönem dönem yaşayan yazarları da dahil edebiliyorsak, (bkz: yyyy)
Tuysuzseftali de içindedir bu yazarların. Götümüz donuyor efendim.
ev arkadaşı arayan kardeşlere yardımı olmayacak yazarlardır ki en azından ben öyleyim.

unutmadım 77777 yi hacı abi.
bu havada dışarı çıkamadıkları için sözlüğe sarmışlardır.
ölüm kalım olmadıkça dışarı çıkmayacak yazarlardır. Soğuktan gözüm donuyor artık.
burdayık ya laa.
bu kadar entry girmiş hatun görünce ve bildiklerimi de dahil edince keşke dedirtir.
O kişi benimdir.
zarf tümlecine kurban olduğum önermedir. seneye olmak istediğimdir.
uludağ sözlüğü ankara da temsil eden sözlük yazarlarıdır. evet sözlük bende dahilim.
(bkz: sözlükteki angara bebeleri)

benim o.
popoları donan yazarlardır.
Tanim: Benim de aralarinda oldugum yazarlardir.

Bu sene o kadar da soguk olmayan sehirdir. Araligin son haftasindayiz hava 5-6 derece, mont giymuyorum lan daha. Disarida -17'i gordugumu hatirliyorum gecmis yillarda.

Bu gotu donan kesim buyuk ihtimal sicak kesimlerden okumak icin gelenlerdir. Bak afyon, konya gibi yerlerden gelenlere, hic yabancilik cekiyorlar mi?
Uludağ sözlükte bolca bulunandır. Yazın beni de. Gerçi bu sene kurtuluyorum buradan ama yazın yine de.
tovbekar hacker ın dışında kaldığı ilk oluşumdur.
(bkz: sensensinbendebenim)

Aynı zamanda çoooook özlenen sözlük yazarıdır...
istemeyerek ve üzülerek elemanı olduğum küme. ama az kaldı. son 3,5 yıl.*
içine dahil olduğum yazarlar topluluğudur.
(bkz: ben)
Alayinin an itibari ile g*tü donmaktadir.