bugün

bu hatundan kendine yar olmayacağını anladıysa hayırlı bir davranış yaparak ilgiyi gram gram kesmeye başlamıştır.
Belki de biriyle yeni sevgili olmuştur ve artık kesmiştir muhabbeti ya da başka kızlarla konuşmak onun ruhuna zarar veriyor ihanet etmiş gibi hissediyordur. Her şey olabilir.
Çok ilgileniyorsun denmiştir. Başıma geldi.
mikrofonu başkasının eline vermiştir.
Sikecek baska alternatif bulmus olan erkektir.
Ruh hastası olduğunuzu anlamıştır.
erkeklerin alayı bipolar olabilir mi?
ilerde başına ne geleceğini bilen erkektir. Aynı şeyleri görmeye başlayınca uzak durmaya başlar ve ilgisini keser.
En basit haliyle libidosu eskisi kadar yüksek değildir merak etmeyin kendi haline bırakın düzelir.
Başkası vardır. Başkası olmayınca köpek gibi peşinizde dolaşıp ilgi mabyağı ederler sonra hop başka dala.
sevgilisini hiç sevmeyen erkektir.
Onun ben ağzına s.. Ama yapmaz biliyorum.
Arı taktiğidir bu. Önce ilgiye boğarsın. Sonra birden çekersin kendini. Sonra o sana gelir. Çünkü ilgiye alışmıştır.

Diğer ihtimal ise rahatsız olduğu ilgiden kurtulur. Her türlü güzel bir şey.
işleri çok yoğun olabilir.
Çok uzun zaman önce başıma gelmiş olay. O zamanlar genciz tabi .d ben kafayı yerken benden birkaç yaş büyük arkadaşıma anlattım durumu salak gibi suçu kendimde arıyordum. Çocuk taktik uyguluyor çok klişe dedi. O an soğudum kendisinden, çünkü iki insan bir araya gelecekse işin içinde taktik plan strateji gibi abuk şeyler olmamalı bana göre, her şey o kadar doğal ve olağan gelişmeli ki, iki taraf da birbirinin büyüsüne kapılmalı (birbirilerine saygıyı kaybetmeden).
Başka bir sebep de kadının ilgiyi fazla vermesi sonucu erkeğin korkması, işin ciddiye bindiğini düşünüp topuklaması. Bizim de işin hafif tabirle şakasında olduğumuzu anlayamamaları, onları yakaladığımız an kafesleyip nikah masasına götüreceğimizi sanmaları.
Sonuç olarak bir erkeğin ilgiyi kestiğini anladığınız an, bir saniye bile beklemeden siz de ilgiyi kesin. Karşılığını almak veya almamak olmamalı bunun sonucu, yani ben kaçıyorum kovalasın gibi bir şey beklemeden yapın bunu, kendinize olan saygınız için yapın.
ilgisini verebileceği bir başkasını bulmuştur.

Cevap basit.
ilgisine karşılık veren başkasını bulmuştur.
ülkelere göre kadınlar videosunun tekinde gördüm...

venezuallalı kadınlar direk bırakıyormuş. onların gözünde ilgisi olsa ilgi gösterirdi zaten bir erkek diye.

onlara denemeyin.