bugün

xxl günahtır. cezbeden de bu olsa gerek.
Farklı bir hazdır. Güzeldir. Sırf bunun için cumartesi gecelerini boş geçirmeyenlerimiz var.
eşcinsellik eğilimine işaret eder. bunu yapan adam hemcinsine de travestisine de alayına gider...
göt siken götünü de siktitir deyimini akla getiren olay.
bok yoluna çomak sokup karıştırmak.
ipne - puşt ayrımının yapaylığı üzerine...
bir erkek olarak çoğu zaman vajinadan girmekten daha çok zevk aldığımdır. bunun nedeni kalça daha dar olması değil, sanırım işin pozisyon kısmının daha oturmuş olmasından kaynaklanan durumdur. vajinadan daha uzun soluklu girildiğinde bile, kalça kadar zevk vermemesinin sebebi kadının rahat pozisyona olanak sağlamamasından kaynaklanan durumdur.

bunun nedeni de seksi iyi bilmeyen kadınların anal sekse yatkın olmalarının sebebi, vajinadan yapıldığında erkeklere yeterli pozisyon olanağını sağlamamalırıdır. ondan sonra biz kadınlarla dalga geçince de suçlu yine erkekler oluyor. yatağa uzanıp hadi gel diyen kadın zaten bir bok yapmasın. bak yine bok dedim. neyse...
genelde bakireliğine önem veren kızların tercih ettiği seks çeşididir.
bakimsiz kadinla yapilirsa kotu sonuçlara şahit olunan cinsel cimadir.
gaita testi yapmak amacı ile numune çıkarmak içindir.
Kendi götünü yıkamaya (bkz: teharet)iğrenen bireylerin ballandıra ballandıra anlattıkları normal olmayan ilişki çeşidi. Tabi yapana kimse bişey diyemez ama kesinlikle ilk başta kadın istiyorsa düşünülmelidir. Olayı sadece erkeğin zevk alması olarak algılamamak lazım. Şahsen izlemesi hoş gelse de fiiliyatta iğrenç gelmektedir.
arada sırada yapılması zevkli aktivitedir.
en zevkli kısmı ilk giriştir. makadın usulca gevşeyip aralanarak penis başının içeri sızdığı andır.
biz erkeklere göre hoş olan ama kadınlar tarafından rica minnet, hatır kırmamak yada ulan bu herifin aklında kalmasın gider şimdi bir fahişeyle yapar iki dakikacık dişimi sıkıveriyim gayri şeklinde yorumlanan durumdur.

insan kız arkadaşının ertesi gün kalçam ağrıyor şeklinde yakınmalarına üzülüp hatda pişman bile olabiliyor.
ye kebabı, iç şarabı, vur karpuz gibi göte, sen sikimi gidersin bu kafayla cennete.
70 lik bir amcamızdan çok acayip bir tüyo aldık bununla ilgili: "karının götünü sikerkene iyice kremliyeceksin sikini, her yerini kremleyeceksin, biraz da götünün ağzına süreceksin, krem önemli..."
neden, ne sebeple "bir olmazsa olmaz" olarak görüldügünü anlamadığımdır.

Kim olursa olsun, bir sure sonra ezik cins diye de bilinen erkek, bunu mutlaka talep ediyor.
sevişmenin temelini aşkta arıyorsanız, bu talep sizi ister istemez o tipten sogutuyor.
üzgünüm "sınırları aşmak" neslimizin hobisi olabilir, ama insan bedenine uzun vadede zarar verecek olan hiç bir pratik zevk kaynagı olarak kullanılamaz.

"zarar vermiyor ki o kas kendini topluyor zamanla" diyenin de ebesini siksinler çok afedersiniz.

oyle olasaydı eger, 2. defa daha kolay olmazdı bu bir.
Sonra da malum bir ülkede bakım evindeki homoseksüel dedelerimizin "enkontinans" kadar itici, ve tiksindirici bir sorunu olmazdı bu iki.

Bu gerçekleri goz onunde bulundurarak, bu tip bir iliskiyi bana teklif eden bir kanı bozugun beni "geçici" bir element olarak gordugu fikrine kapılıp ona "it" muammelesi yapmak zorunda kalıyorum.

kızlarımıza da bunun uzun vadede "bez taşımak" kadar küçük dusurucu bir aktiviteye sebep olacagını bildirip, mutluluklar diliyorum.

(hele ki gençseniz, 2-3 ay sonra siktir olup gidecek bir erkek için degmez)
tarihte ilk gay ilişkiler için ortaya çıkmıştır.
genellikle travestiler tercih eder.
erkeklerin birbirini tatmin etme biçimidir.
şimdi kimse kendini kandırmasın. bütün erkeklerin hayalidir.
tek olması gereken; temiz bir partner ve kayganlaştırıcıdır.
bırakın hümanist elitist erkek ayaklarını. köftehorlar.
HAK DELiĞi DURURKEN BOK DELiĞi iLE UĞRAŞAN DEYYUSLARIN YAPTIĞI iLiŞKiDiR.

edit: aldığım eksilere bakılırsa sözlük götcü kaynıyor mına koyim.
ergenlerin yorum yaptığı olaydır. her 6 entryden biri hak deliği muhabbeti. o değil de bu amına koduklarım bırak göt sikmeyi, hiç göt görmüşler mi?
Domates kabuğunun çıktığını duyunca insanı iğrendiren bir seks türü.
(bkz: ben değil bir arkadaş)
Bugün yirmi üç nisan
neşe doluyor insan
Sen onu hala bok deliği san
Sanki elinden başka zevcen oldu yarraam.

Bir tür cinsel ilişki türü.
haramdır, uzak durun.
yok artık, daha önce belirten olmamış ama hak yolu dururken bok yolunu seçmektir, net!