bugün

sözlüğün açık ara en iyi başlık isimlerinden birisidir, uğraşılırsa acayip aforizmalar çıkabilir.

Anadolu jet önünde götünü tokatlayan kız. mmm.
gerçekten çok ilginç.

neden Türkiye'de?
neden Anadolu jet önünde?

ve neden birisi götünü tokatlıyor?

ve çok rutin bir işlem gibi buna başlık açılıp onlarca entry giriliyor?

y-yoksa b-bu? evrenin sırrını çözmemiz için bize yarar sağlayacak kripto bir şifre mi?
Kenarda boş bir odaya çekip ateşini söndürmek gerekirdi.
bir tanesi de bakmamış biz hangi ara o kadar modernleştik.
neden yaptığından ziyade kime yaptığı merak edilmelidir. neden yapmış sorusunun zaten cevabı yok da kime yapıyor sorusunun bir cevabı olur illa.
Muhtemelen check ini kaçırmış uçağa binememiş bir kadın. Sinirle saçma sapan bir davranışa girmiş.
izlerken utandım.

bir insanın adap yerlerini açması ayrı ayıp, o edep yerlerini sertçe tokatlaması ayrı ayıp.

bu kadın, psikolojik olarak bitmiş. havalimanında olması onun akıllı olduğunu göstermez. aynı şekilde ben, havalimanında değilim diye bana da deli muamelesi yapılamaz. o zaman havalimanına gitmek, psikolojik sıhhat açısından bir kriter olarak kabul edilirdi. ancak bilim dünyası böyle bir kabule girmemiş. o halde havalimanında da deliler olabilir. bu kadın, deli. canı da yanmıştır. kendi canını yakan insanlara ben, deli derim. ben, kendi canımı yakmadığım için, havaalanına gitmememe rağmen deli değilim diyebilirim. teşekkürler.
bu davranışından dolayı hava alanı güvenlik ekipleri tarafından hakkında işlem başlatılmadıysa, bu gezegende kadın erkek eşitliği yoktur, hiçbir zaman olamaz.
bu hareketi bir erkek yapmış olsa, şu anda tutuklu şekilde yargının karşısına çıkmıştı.

kadınların genital bölgesini tokatlamaları yeterince "sapıklık" değil sanırım...
cehapelidir. alkol almış belli.
Önlu arkalı fotokopi çekmiş resmen. Yazık.
çağdaş demokratik belediyecilik anlayışını benimseyen imamoğlu döneminde vuku bulan hadisedir.
Check-in'i yanlış anlamış yolcu.
Ne içmiş acaba.
görsel
Cono çingene hareketi.
Bunun bir ileri versiyonu Dükkana sıçıp,eliyle bokunu çalışana atan karıdır.
Iyi ki bir aminiz var amk.
Anadolu jet yetkililerin yerinde olsam bu kezbana marka sayginligina zarar vermek sucundan dolayi dava açardım.
dosta ve düşmana mesaj veriyor.
Vurduruyordur.