bugün

Benimdir. Gençlere tavsiyem üniversite okurken mümkün olduğunca aileden uzak kalmaya çalışın, farklı şehirlere gidin. Yoksa ilerde ayrılması zor oluyor. Öyle ki mesleki fırsatları bile tepebiliyorsunuz. Tabi bu söylediğim ailenizle aranızdaki ilişkiye de bağlı.
Trt1de yayınlanan, Yarışmacı merve'nin ıslak havlu dahi sıkamadığı yarışma programı.
sidikli, kıllı kızların analarıyla birlikte 1000 tane altın için yarıştıkları program.
trt'de yayınlanan bir program, gerçekten çok yapmacık.
Çakal gelinlerin erkekleri parmaklarında oynatabilmek için uydurduklari safsata.
özellikle bir erkekte olmaması gereken bir durum. aksi halde iticiliğine iticilik katar.
zora belaya gelemeyenler için biçilmiş sıfattır.
kadınlar hakkında hiçbir şey bilmeyen erkektir. adı üzerinde kuzudur.
hiç haz etmediğim erkek tipidir.
kuzudur o kuzu .
silinmese şaşardım dediğim yazar. gelince haber ver.*
dokuzuncu nesil silik.
görsel
(bkz: buyrun benim)

utanmaktan ziyade gurur duyulması gereken sıfattır. aile bu dünyada tek gerçektir.
(#16912154) yarım yarım yarmış yazar.
hala gülüyorum amk.
(bkz: bir operasyon var bu gece/@ana kuzusu) başlığa bir dakika içinde damlaması gerçekten ironik. *

yahu diyoruz rüzgara karşı işeme der bir çin atasözü, üstünü başını batırırsın.

(bkz: yazar burada kendi suratına işemiş)
(#16803013) abilerinin takipçisi 9. nesil faşist kurtçuk.
tez gider inşallah.
nerdesin beni unutsun demişsin nerdesin bunu sen diyemezsin yazarı.
kalbi temiz olan insan türü.
'ana kuzusu' Lütfü' nün Selma patron a olan platonik aşkının ele alındığı komedi dizisi idi..
beni beğenmeyen yazar.**
bayramın kutlu olsun mutlucuk ol musmustluuuuuuuu ol. neş e kederr geliiiiir geçerr bize kaar kalan nedir bu dünyadaaaaaaa
sinir bozucu yazar. kandırıkçı yazar. tepki ölçer yazar. her gün ölçer yazar. (bkz: okumaz bu çocuk)
anasına pek bağlı aile ferdidir. 18 yaşına gelip ananın(anne) kuçağına yatmaktır kimi zaman. kimi zaman beğenmediğin yemek için tavır yapmak. kimi zaman onlardan ayrılamamaktır. hiç özlememiş gibi görünüp kendini özletmeme çabasıdır ayrıca. *
sonra zordur mesala arkadaş ortamınıza biraz yabancı kalırsınız. gece pek dışarı çıkamazsınız. sevilmek güzel şey hele anne tarafından biliyoruz ki sevilmeyen çocuklar ne halde hep bir kırıp dökme eğiliminde. biz gibi ana kuzuları da ayrılmak istemiyor hiç. biraz dozunu ayarlamak lazım aslında.

edit: yazarmış la.
kişiliği oturmamış erkek.