bugün

görsel

Balkondan erciyesi seyrediyorum.
Ankara 'da evimdeyim, havalar çok sıcak insanın bireyler yapası gelmiyor, birde 30 yaşını geçmişseniz daha evcimen oluyorsunuz.
Oturdum bunları izliyorum. Nasıl uyumalar bunlar?

görsel
Gorukle radyo pub da online.
Evde olup 'the peripheral' izliyorum.
Müthiş önemli bir telefon konuşması yaptım, gönül rahatlığıyla küçük çaplı bir kalp krizi geçiriyorum.
Evimdeyim ve an itibariyle bunu yazıyorum.
Sahilde nefeslenmece.
görsel
Çalışıyoruz...
Uyusam mı biraz daha gezinsem mi diye mal mal bakınıyorum internette. Terden üzerime karpuz suyu dökülmüş gibi yapış yapış haldeyim. Daha da duşa girmem. Sonuç hep aynı hüsran.
işten çıktım evime geldim. Denize gitmek için hazırlandım. Balkonda enfes manzarayı izlerken telefon bekliyorum. Bir elimde sigaram bir elimde buz gibi kompostom.
it gibi çalışıyorum.
işteyim,cumartesi mesai haberini aldım çok mutluyum.
Belim ağrıyor atletsiz yatmanın zararları.
Kuzguncuk’a gidiyorum.15U otobüsündeyim.

Edit: Bu tür yolculuklarımda bez bebek nana sanki bir yerden beni izliyormuş gibi hissediyorum.
pc nin başında ahkam kesiyorum.
Evimde bunu yazarken kim milyoner olmak ister izliyorum.
Korupark avm = yeni cıkan indiana jones filmi.
True ile birlikteyiz.
Evde kim milyoner olmak ister'i izliyorum.
Münihte bir bankta içiyorum. Aynı ayyaşlar gibi.
Yatakta uzandım, geçmiş birkaç yazımı okudum. Ne çok yakınmışım herşeyden aman yarabbi, sanki ben mükemmelmişim gibi!
Yataktayım donumu bile çıkardım öyle bi sıcak var.
Duş sonrası Yatakta çırılçıplak uzanmış dişi sivrisineklerin vücudumu mahvetmesini bekliyorum.

Sadece dişi sivrisinekler ısırır bunu öğrenmiş oldunuz. Bir de bilgi içerikli entry girmiyorsun dersiniz. Alın bu bilgiyi ne yapıyorsanız yapın.
üç günlük kafa iznimi tamamlayıp yollara düşmenin sabahı için uykuyu bekliyorum.