bugün

Borderline ama güzel hatun. Evimin istediği yerine bırakabilir.

görsel
güzel kadın.
ancak ortalığa sıçamaz kardeşim köpek gibi.
amk salağına bak ya yatağa sıçıp köpek yaptı diyormuş.

adı amber diye bokunun amber gibi kokacak hali yok evet.
sözlüğümüzde 105 entrysi ama 257 fotoğrafı olan güzel kadın.

ambersiz düğün olmaz derler...
Birkaç gündür trend aramalarda hep ismini gördüğüm hanımefendi, oyuncu olması dışında hakkında bir bilgim yok malesef. *
şırfıntının sözlük anlamını karşılayan hatun.
Johnny Depp'in başını yakmış hatundur.
Güzel bulanları da gördük şeytanın kızını.
Berrrbat bir zilli.
Amber Heard-Johnny Depp davası devam ediyor: Heard'ın yalanı ortaya çıktı
Bir zamanların büyük aşıkları Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki iftira davası kaldığı yerden devam ediyor. Heard, boşanma sürecinde Depp'ten aldığı 7 milyon doları hayır kurumuna verdiği konusunda yalan söylediğini itiraf etti.
görsel
şeyma subaşı ruhu görüyorum resmen kadının suratında. yukarda ruha üfürülürken bir parça ona gitmiş. tek fark şeyma acunu sevmiyordu.
Yüzü güzele 40 günde doyarsın da huyunu güzele 40 yılda doyamazsın sözünün kanıtı kadın. düşman başına gelsin böylesi. Yalanlar , komplolar , manipüle etmeler , birinin hayatını kaydırma falan...
Sesi cok hosuma gidiyo ama mahkemedeki surat ifadesi hep aglak ve mal gibiydi. Oyuncu ya magdur ayagi yapiyodu sanirim.
şırfıntı kelimesinin hayat bulmuş hali.
Türk kezbanı tipi var kadında.
görsel
şeref yoksunu, iftiracı ve çirkef bir kadındır. yatağa sıçan bir tiptir.
son olan olaylardan sonra çoğu insanın nefretini kazanan oyuncu.
yatarak tedavi şart. yaptıklarını mutlaka idrak etmeli ve tedavi görmeli.
şu kadın yüzünden Johnny Depp in başına gelmeyen kalmadı. iftiracı kevaşe. (bkz: gerçekten çok yazık)
Johnny depp nasil bir yokluk donemi yasayip da bu kariyi sikebilmis aklim almiyor. Live case'leri izledikce dumduz bir adam olarak 100 tane sikim olsa 1 tanesini bile bu kariya sokmam diyorum.
Bir hollywood aktrisimsisi.

Ben bunun oyunculuğunu da sevmezdim. aquaman filmini sırf momoa abimiz için izlemek zorunda bırakmış beton suratlı, oyuncu görünümlü insan.

Erkek versiyonu için (bkz: tom cruise)
Artık berbat oyunculuğunu izlemekten bıktım. Zehirli sarmaşık.
bu karıyı tapılacak kadar güzel bulan has be has abazandır.
umarım evlenirsiniz. ambersiz düğün olmaz demişler...
yukarıdaki yazar bir noktada çok haklı, bu karı türkiye'de olsa johnny'yi içeri attırır halk tarafından da kahraman ilan edilirdi kesinlikle. bizde toplum sağ duyusu kadın her daim mağdurdur yönünde maalesef.
görsel