bugün

la casa de papel adlı dizide profesör adlı karakteri canlandıran aşırı yetenekli aktör.

görsel
La casa de papel adlı dizide canlandırdığı karaktere aşık olmuş olabilirim.

T:insanlar birçok şeyin seksi olduğunu düşünürler.
Dans etmek, kaslar, sarı saçlar, fransız aksanı.
Bence ne seksi biliyor musun? (içkisinden yudumlar)
Zekâ...
no no no, el no es muy talentoso.
bunu özellikle kıt ispanyolcamla yazdım çünkü alvarocum bunu isterdi. onunla fransızca konuşup biraz mutlu olmak isterdim ve tabi gerçekleri duymasını da.

dizinin tatlı bir oyuncusu, evet sapyoseksüel bünyeme ilaç gibi geldi fakat çekiciliğiyle pedro alonso herkesi geçer... pedro alonso, bir kez daha bize kanıtladı ki her zaman biraz daha mağdur olanı severiz. berlin'i sevdik. tam da bu yüzden.

sünepe yürüyüşünü harika yapan, parmağıyla gözlüğünü düzeltmesine hasta olduğum über karakteri canlandıran bir ispanyol oyuncu. kendisi finlandiya'nın eğitim sisteminden geçmiş mükemmel bir eğitim almış tiyatrocudur.
Benim profesörüm olsa okula gitmeye teşvik edici etkenim olurdu , öyle bir adamdır kendisi ...
https://instagram.com/p/BhtOuiwF_hg/

Çok tatlı değil mi burda da ya.
Tam ismi Álvaro Antonio García olan 23 Şubat 1975 doğumlu ispanyol dizi ve tiyatro oyuncusudur.

Yirmili yaşlarında iletişim mühendisliği okuduğu sırada tiyatro ile ilgilenmeye başlamış ve oyunculuk hayatı bu şekilde ilerlemiş. Şüphesiz ki La Casa de papel'deki profesör karakterini canlandırmadan önce pek bilindik bir oyuncu değilmiş, en azından dünya çapında.

gülüşü ve aniden beliriveren gamzeleri ile kendisi genç kızların sevgilisidir.
Aynı zamanda iki çocuklu tam bir aile babasıdır.
Bu kadar geç keşfedilmiş olması bir miktar üzücüdür.

görsel
insan hayret ediyor böyle bir canlının var oluşuna.
la casa de papel i izleme sebebim. tek sebebim buydu. o gülüse, sese seksapaliteye can kurban.
la casa de papel'in profesörü. Takım elbise ve gözlükle üniversite hocalarına benziyor.
300 Pistolas adlı tiyatro topluluğu bünyesinde tiyatro yapmaktadır.