bugün

Uludağ'da bulunan yüksekçe bir tepe.
bir soru sordum. galiba yanlış anlayıp agresif bir cevap verdi. halbuki amacım sadece sorduğum sorunun cevabını öğrenmekti. kendisinin cevabına uydum ve istediği kişiye sordum. o da geri cevap vermedi. neyse diyeceğim o ki, agresif yazar. sanırım bazı yazarlar bıktırmış bunun sonucunda bizim gibilere patlıyor.
Rabbim kendisini taşa döndürmüş... Taş etmiş ahahaha.

Ufak tartışma yaşamıştık bi dönem, geçen anıl sebebiyle görüşme fırsatımız oldu. Yazmim dedim de napmışsın sen allahsız. *
Sanılanın aksine kadın değil heriftir.
imamhatip mezunu ve bir kitapcının en küçük oğludur.
Kendisiyle "On adımda şeriat" isimli bir sempozyumda tanıştım.
Camide on imam gücünde mümin, evinde ise 15 Şevket Altuğ gücünde babadır kendileri.
+alooğğğğ
-efendim hayatımın anlamı?
+ne renk?
-sen uygun görürsen pembe olsun.
+pembe haşemamı olur lan?
*var efendim. (mağaza personeli)
+sen sus zındık. hatunla konuşuyoruz burda. varmış alıyorum pembe haşema.

öyle ben laikim, yok ben modernim sökmez. haşin ve muhafazakar erkeğim ben.
alkol muptelasi bir disi , girdigi entry lere bakilacak olursak bazilarini ayik kafayla girmemis, sozlukteki subyanlara guya nasihat vererek bilge abla ayaklarina yatmasi bu arkadasin kendi hayatinda ne kadar yalniz ve dislanmis oldugunun gostergesi olabilir, sorulan sorulara agresif, tuhaf fellik cevaplarla donmesi de cabasi, boyle kisiliklerle muhabbet edilmez, yola cikilmaz, hayatta kime bela olduysa bol sans, cunku bosuna demezler dogru kadin adami yuceltir, yanlis kadin ise yerin dibine batirir.
Sözlükte bir süredir dikkatimi çeken yazar. Bursa'da yaşadığını öğrenmiş bulunmaktayım. Uygun bir zamanda buluşup iki çift lafın belini kırmak isterim. ilk yerli içkisi de benden.
dünya ya bir daha gelsem yine kendisiyle evleneceğim kadın. herkes kendi dalgasına baksın. rahat olsun, kasılmasın.

aslında ben liv tyler ı da beğeniyorum lan fena değil o da. sen ne diyorsun hayatım? şu an bana doğru 35 cm çapında porselen bir tabak pike yaparak geliyor. hatırlıyorum lan bunu karacadan almıştık. ahh.
nerdesin ablacığım ? yap bir zirve daha gelelim. söz doctor who var diye erken kaçmam bu sefer. başka bahane bulurum artık.
sözlükteki merak ettiğim insandır.
(bkz: Akck)
Genelde 50 Yaş Üstü Olurlar Ve Kocalarıda Kendi Gibi cahildir.
Benim için birikimi, kalitesi, iyi kalbi ile bambaşka bir yeri olan dosttur. Onun gibi güzel insanlar bu dünya için umut etmeye devam etme sebebidir. iyi ki var.
(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)

"ağda günümü var kız" dedirtir.

bir yazar, blodinin kankasıda olabilir.
artizin teki. sözlüğü bırakmış da cart da curt da. kek yap kadın.
kime göre neye göre cahil efenim onu anlayamadık ta.
hem tanıdık hem de evli olan yazar. *
Şarkıcı olmuş diyorlar evlenmiş çoluk çocuğa karışmış. Kilo almış görenler taniyamamiş diyorlar.
Geri geldi sandım nick altı uplanınca.
Baba oğul ve kutsal ruh adına. Amen.
Eğer reklamlarda bacak falan gösterdiği doğruysa illaki kendisine birkaç posta gitmişimdir. Helal etsin.
bana tee milattan once 560larda borek sozu verip kargoyla hiyar gonderen yazar. karinin vizyona bakin abi gunumuz fenomenlerinin sakasini bana te ne zamn yapti. bana borek gondermedikce uzerindeki lanet kalkmayacak.
Kusursuz bacaklara sahip olduğunu söyleyen yazar. Şu an kusursuz bir biçimde abdest alıp saygı namazı kılacağım.

Ben de çok tanındık bir Sozluk için 2 entry lik nickalti anlaşması yaptım.
işte yıllardır aradığım allahsiz kitapsiz cahil kadin.

Merhaba canım ben 17 yaşındayım. Malbora sigarası içiyorum. Aylık babamdan 400 lira düzenli gelirim var. Bir oturmaya iki tane efes bira içebiliyorum. Okulun en sevilen öğrencisiyim.
çok iyi niyetli, saygıdeğer bir yazarımızdır. doğum günümü unutmamıştır. teşekkür ederim kendisine.
Saçını mor yapmış. Allah seni kahretmesin.

Edit:ışık oyunuymuş lan.