bugün

olaya dış görünüş açısından bakacak olursak, bir erkek olarak üzülerek itiraf etmeliyim ki brad pitt'dir. herife atacak bok bulamıyorum a.q. adaletin bu mu lan kahpe dünya!
(bkz: benim lan bu) * *
hakan balta ismini gördükten sonra herşeyi sorgulamama sebep olan insandır.
(bkz: harun yahya)
(bkz: adriana lima)
tum kullarini ozenerek yarattigi dusunuldugunde, ozenerek yarattiklarindan birinin hali su sekildedir:

http://img42.imageshack.us/img42/540/yarad.jpg
poker için; (bkz: doyle brunson)
(bkz: selam)
motor sporları için; (bkz: ayrton senna da silva)
(bkz: kıvanç tatlıtuğ)

edit: anlaşılmayan neyse ben de bunu anlayamadım da... kıskananlar çatlasın.
fizik bilimi için; (bkz: albert einstein)
edebiyat için; (bkz: william shakespeare)
kusursuz insan yoktur. anlayana...
satranç için; (bkz: garri kimovic kasparov)
(bkz: Tüm insanlık)
cevabı boş küme olan soru.

(bkz: boş küme)
tartışmasız, ajdar anık.
pedal çevirme konusunda; (bkz: lance armstrong)
sırıkla yüksek atlama konusunda; (bkz: yelena isinbayeva)
allah'ın en çok özenerek yarattığı insan allah için en çok şeyi yapandır. gerisi teferruattır. allah herkesi eşit yaratır ve kimisine sadece ayrıcalık tanır*. ülkelerden milletlerden ziyade insanlık için yapılanlar önemli kıstas olmalıdır. başlık altında sayılan kişilerin çoğu ya kendisi ya belli bir kesim için iyi işler yapmıştır. genele yani tüm insanlığa hiyap edenler ise bellidir.

(bkz: hz ibrahim)
(bkz: hz muhammed)
(bkz: hz isa)
(bkz: hz musa)
(bkz: hz davud)
güldürme konusunda; (bkz: kemal sunal)
belediyecilik konusunda; (bkz: melih gökçek) *
(bkz: muammer kaddafi)
(bkz: qurmi)
önce peygamberlerdir. daha sonra da dahiler.dahilerin de sisirme olanlari degil gercek olanlari.atatürk,mozart,bach, dostoyevski,einstein,tesla,goethe, fatih sultan mehmet, kanuni sultan süleyman,mehmet akif,nazim hikmet,orhan veli...

beethoven,newton,barbour,hawkings,da vinci, galileo, rembrandt, renoir, tolstoy,pushkin, chopin, flaubert, madame curry, pasteur, wright kardesler, graham bell,

ve insanligimizi su an oldugu yere getiren, kafalarimizin icindeki bu bilgilerin olusmasina yardimci olan diger herkes... su an surada oturup bu yazdigim entry´nin burada olmasina yardimci olan herkesi allah belirli bir misyon ve özenle yaratti.