bugün

aslına bakarsanız çoktan ölmüş olan allahtır, zaten görende olmamış olan allahtır, yaşasın ateizim.
(bkz: yıldırım çarpması)
(bkz: mina urgan)
(bkz: ateizim)

(bkz: ateizm)
allahuekber vuhu.
aslında dünya genelinde kutlanması gereken durum.
(bkz: tövbe)
ateistler iyi okur, tartışmayı bilir derdim eskiden. eskide kalmış demek ki.

(bkz: ergen ateist) hiç çekilmiyor be dostum.
Herkesin kendi allahını öldürmesi ile ortaya çıkacak olan motto. Ben öldürdüm şahsen, darısı diğer 4milyarın başına.
amansız bir hastalığa yakalandığında cehennem korkusu yüzünden illaki şehadetin şerbetini içecek bir zavallının, sırf farklı görünmek uğruna attığı başlıktır. o herşeyi gören ve işitendir. sanada akıl ve iman verir inşallah.
"ben ateistim "diyen kişinin en doğal hakkıdır bunu söyleyebilmesi. fakat hiç rasyonel değildir. allah inancı olan bir insan inancı gereği yılda bir ay oruç tutar. tıp adamlarınında tavsiye ettiği gibi onbir ay boyunca çalışan bir mideyi bir ay dinlendirmek sağlık açısından çok faydalıdır yani rasyoneldir. her hangi bir kayıp söz konusu değildir. inançlı insan günde beş kez ellerini yüzünü yıkar. vücuda değen su vücuttaki statik elektriği alır stres yoğunluğunu aşağıya çeker. ayrıca temizlik iyi bir şeydir. sonra eğilir, bükülür, yere yatar, ayağa kalkar, tekrar yere yatar ve günde beş kez mükemmel bir egzersiz yapmış olur. burada da bir kayıp söz konusu değildir. aksine sağlık için bir çok kazanç söz konusudur. yani rasyoneldir.allah yoksa bile kaybedeceği hiç bir şey yoktur. herkes ölür gider ve film biter. iş bu yazıdan çıkan sonuç: allah inancı olan insanlar akıllı ve rasyonel insanlardır. kaybedecekleri hiç bir şey yoktur. tüm bunlar ateist kardeşlerimizin aklına şu soruyu getirmelidir: ya allah varsa? gideceğimiz yerde bizi bekliyorsa? işte o zaman sıçtın ateist kardeş! kaybedeceğin çok şey var demektir...
(bkz: yaman kafirsin delikanlı)
beyler bir şey anlatmak istiyorum. bilmem dikkatinizi çekecek mi.
islamiyet neden var oldu düşündünüz mü hiç buna gerek var mıydı ya da olması gerekli miydi sahiden?

bakın yaratılışın bir soyağacı olduğu gibi dinlerin inanç sistemlerinin de bir soy ağacı var şöyle ki bakın kutsal kitaplar birbirini tamamlayıcı niteliktedir.

Hz.Muhammed islamiyetin ilanından sonra para babası falan mı olmuş acaba düşündünüz mü?
hayır, aksine peygamberlik gelmeden önce zengin bir kadınla evlenen peygamber din geldikten sonra ne kadar zor durumlarda yaşıyor okuyan araştıran bilir.

peki rütbe mi kazandırdı ona bu "yeni din" ? yine hayır saygın bir ailenin üyesiydi önceleri, din geldikten sonra deli lakapları takılan kafasından aşağı hayvan pisliği boşaltılan bir peygamberden bahsediyorum.

neden geldi peki din Hz. muhammed bunu neden yaptı ki neydi kazancı?
ben bunu bulamıyorum işte. bir kazanc bulamıyorum.

ha bu arada sürekli cok evliliğinden bahseden arkadaşlarım var. onlara bu konuda bir araştırma yapmalarını öneririm. gençlik döneminde 40 yaşında bir kadınla evlenen bir adam nasıl olur da şehvet düşkünü olabilir? Ve bilinmelidir ki Hz. Aişe ile öyle sağda solda dolanan şekilde küçük yaşta evlenmemiştir peygamber. Araplarda kızların yaşı iki türlü söylenir: ergenlik dönemine girmemiş kızlar kaç yaşındaysa o mesela 4 yaşında gibi. birde ergenlik sonrası dönemle ilgili bir durum var ki can alıcı nokta burası. ergenliğe girdikten sonraki yaşın söylenmesi mesela on yaşında ergenliğe girmiş bir kızın -ki o coğrafya da ergenlik erken yaşanıyor- 16 yaşındayken 6 yaşında olarak söylenmesi. şu çok evlilik naraları atan arkadaşları araştırmaya davet ediyorum. her evliliğin bir sebebi var, ama şehvet tutkunu yaftasını yapıştırma soysuzluğunun açıklaması yok.

dinler birbirini tamamlayacak şekilde gönderildi. bu Kutsal kitaplarımızda da yer alıyor hemde hepsinde ! değiştirilemeyen becerilemeyen kısımlarda bulabilirsiniz bu söylediğimi. ben incilde gecen bi kısımla bu söylediğimi kanıtlamak istiyorum ama araştırın derim yine de.

Yuhanna XVI 16 : Ben Pedere Dua Edeceğim Ve O Size Başka Bir Önder -imam - Gönderecek... < 1 > .. Yuhanna XVI 13 Ne var ki O, yani Gerçeğin Ruhu gelince, sizi tüm gerçeğe yöneltecek. Çünkü kendiliğinden konuşmayacak, yalnız duyduklarını söyleyecek ve gelecekte olacakları size bildirecek.
< 1 > Ayette " Önder " Olarak Yazdığım Parakletus Kelimesi incil' de Tesellici Olarak Geçer. Ancak Parakletus Kelimesi Aynı Zamanda Önder Anlamına Gelmektedir. Bu Kelimenin Aslında Önder Anlamında Olduğunu Bu Ayetten 3 Ayet Sonra " Önder " Kelimesinin Zikredilmesinden Anlayabiliriz ama farkında olmanızı istediğim birşey var bu ayet bozulmuş bir kitaptan alıntı. yani üzerinde oynanmış olması muhtemel yinede bence benim anlatmak istediğimi anlatacak kadar açık.

ben Kuran'ı türkçe olarak bitirmiş biriyim ve inanın bana bende ilk başlarda bir peygamberin dinden çok konuşulduğu fikrindeydim. hatta bu ayetleri kendi istekleri belki çıkarları için yazmıştır diye düşünüyordum fakat öyle değil. Kuran'da doğrudan O'nun adında bir sure bile var ama adı gerekenden fazla telaffuz edilmemiş, hiçbir yerde.

son olarak kimse inanmak zorunda değil. bu islamiyette böyle diğer dinlerde de öyle ama bunu sistemler farklı hale getirmiş. dünyada neden bu kadar hristiyan varken müslümanlar bu kadar az sorusu aklına gelen herkesin hristiyan nufusun sömürgelerden büyük pay sahibi olduğunu görmesini isterim.

bunu (d. 20 Ekim 1894 - ö. 22 Ağustos 1978), Kenya'nın kurucu devlet başkanı. Kenya'nın ilk başbakanı (1963–1964) ve Cumhurbaşkanı (1964–1978) olan Jomo Kenyattadan duyun istiyorum.

"Avrupalılar geldiklerinde onların elinde incil, bizim elimizde ise topraklarımız vardı. Bize gözlerimizi kapatıp dua etmeyi öğrettiler. Gözlerimizi açtığımızda baktık ki incil bizim elimizdeydi. Topraklarımız ise beyazların olmuştu."

onların sistemi böyle işlediği için kalabalıklar ancak kalitenin kalabalıkta değil doğrulukta olduğu da aşikar.

bunları yazarken inancınızı etkilemek istemem sadece düşündüklerimi söyledim bildiklerimin bir kısmını paylaştım. belki aklınızda bir yer edinmiştirim ki umarım öyledir.

sizden ricam araştırın. Allah neden görünmüyor sorusunu araştırın mesela: görünseydi iman etmemin ne önemi olurdu deyin kendi kendinize. o zaman sınavın ne anlamı olurdu deyip görünen bir şeyin varlığı zaten tereddüt kaldırmaz deyin. ne olursa olsun konu nasıl ve içeriği ne olursa olsun. ateist olmak agnostik olmak ya da deist olmak yanlış değil bence yeter ki bunu düşünerek devam ettirin. bilmediğiniz konuyu cevaplayamayınca ben ateist oldum demeyin diyorum çocuk oyuncağı değil bu sizin oyuncağınız da değil.
islami algilayamamak celiski oldugunu dusunmek genc beyinler icin olasi ama gozunu acip evrene baktiginda tasarimciyi gorememek inandirici degil.
-sen kimsin?
+ateizim.

(bkz: ateizm)
(bkz: ateist)
aslında hiç var olmamış bir şeyi öldüremezsin, sadece onun varlığını kabul ettiğini ve artık öldüğünü kabullenirsin.

Sonuç olarak bir vampiri öldüremezsin çünkü yoktur.

Allah yok bu yüzden ölemez.
çok salakça bir söylemdir. mal diyebileceğimiz kişi söylemidir.
De get az otede yasa dememe sebep olmus baslik.
efenim siktirerek gidiniz.
+ allah öldü yaşasın ateizm
- sahi mi çok üzüldük allah rahmet eylesin.
+ !?!?!
yine mi?
hayatta duyulabilecek en saçma söz.
hayatta duyulabilecek en mantıklı söz

not: ateyiz degilim