bugün

Eğer bu erkek 20 yaşını geçmişse en yakın uçurumdan atlasın bi zahmet. Sen 25-30 yaşına geldiğin halde ne bir şişe alkol ne bir dal sigara içmemişsen, yılların abazası olup kız eli bile tutmamışsan, bir iddia bile oynamamışsan sen kendine erkek deme. Evet.
hangi uçurumdan atlıyoruz?
Başka bir sorunu vardır. Uzak durulması gerekir.
Değişik erkektir. Pardon erkek dedim. Evet.
18-33 yaş arası -bakirlik ve kumar hariç- bunun tillahı bendim. lakin şimdi başlığa tam olarak uyum sağlıyorum işte, kader.
ilköğretim öğrencisidir.
sigarayı birkaç kez arkadaş ortamında içmişliğim oldu; ancak artık içmiyorum. alkol konusunda sosyal içicilik uyguluyorum. yasal kumar olarak da milli piyango'nun kazı kazan oyununu oynamışlığım oldu, iddaa'nın yasalıyla bile işim olmadı.
benim ağabeyimdir. Bakir olup olmadığından emin olmamakla beraber çok utangaç olduğunu bildiğim için. Yine de benim kız arkadaşlarımla gayet iyi geçinir. Bir sorunu yok.
Parasını yedirecek saçma bir bağımlılığı olmayan erkek.
Ne için yaşadığı merak edilen loser dır. Evet.
kumaş pantolon, kalp üstü yek cepli klasik gömlek, düz siyah kundura, çerçevesiz gözlüklü erkek sanılır genelde ama alakası yoktur erkeği. kendimden biliyorum.
alkol sigara kumar a başlamam evvel allah da, bekaret artık zorlamaya başladı açıkçası.
Ya vurduran ya da cemaatçi/tarikatçı olan erkektir.
Acınası bir eziktir. Loser dır.
Özenilecek biri değildir.
(bkz: tabula rasa)
içelim bakalım alkol sigara.
Oynayalım bakalım kumar.
Varsın yalnız kalalım sonsuza kadar.
üzülmemesi gereken erkektir.
rabbül alemin sabrını da verir.