bugün

1 aydan fazla oldu halen para iadesi bekliyorum. güzel ama yavaş site.
Sipariş vereli 4 gün oldu, halen kargolanmadı. satıcıya mesaj atıyorum cevap vermiyor. iptal et diyorum, tekrar iptal et sayfasında yönlendiriyor.
Arkadaş ordan ufak bir pervane almış telefonunun şarz yerine takıyor ordan enerji alıp dönüyor sıcakta güzel oluyor beğendik sırayla dönüyoruz.
Takipli kargoyla almaya bakın.yoksa aldığınız malın takibini bile yapamazsınız.
Cepleri de olan köpek şeysi satan site. Telefonunu filan da koyar köpek, iyi olmuş.

Şaka bir yana, her şey dolar kuruna rağmen hala ucuz.
Çin'den ıvır zıvır mal getirip üstüne kâr koyup satan tüccarları batırmış olan internet sitesidir.
ucuz etin yahnisidir, bulaşılmaması gerekendir.
(bkz: gelmiyor)

tam bir ay oldu o uçak hala havada gözüküyor bir türlü inemedi aliminium.
(bkz: gelmiyor)

satıcı siparişimi çinden ayrıldıktan sonra takip edilemeyen bir kargo ile yollamış, 1 buçuk ay oldu.
Aceba gelmiş de bizim ptt getirmiyor olabilir mi aminium ?
diye merak ettirir.
Trendyol ile ortaklık yapacakmış. Stratejik partner olarak trendyol'u seçmiş ve finansal ortakların paylarını alacakmış. Amazon'dan sonra Türkiye'ye ilgi duyan ikinci dev ama hep cakmış cıkmışlar var ortada, ikisinde de somut bir gelişme göremedik henüz.
(bkz: kol saati mi tamam) Gelmez o.
Buradan 10 mah powerbank sipariş ettim. Yalnızca 7-8 lira bir şeydi.

4-5 ay kadar bir süre sonra geldi ama ne geldi.

Boş powerbank kasası göndermiş dalyraklar. içinde de pil yuvası var 4 kalem pille çalışan powerbank aq geldiği gibi attım çöpe.
sipariş ettiğim şeyleri siparişten sonra tamamen hafızamdan silip 2 ay sonra kargo geldiğinde kendime küçük sürprizler yaptığım site. keriz mutluluğu.
bir alışveriş sitesi.

ulan bir kaç ay önce dolar 4.45 civarındayken dolar düşünce alırım diye yer imi olarak kaydettiğim bir ürün vardı(azıcık pahalı bir ürün)... hala duruyor.
dolar oldu 5.19.
geç kalmışsınız ben epeydir alışveriş yapıyorum. geç gelmesi dışında bir sıkıntı yok.
malum kur yüzünden sık kullanılanlar * arasından çıkardığım site.
Geri bildirimleri silen site şeysi. O kadar aldığım ürünlerle ilgili fotoğraflar çektim sorunlarıyla ilgili hem Türkçe hem ingilizce yorumlar, geri bildirimler paylaştım silmiş bu site.
not:Neden sildiğini Anlayan biri yardımcı olursa sevinirim.
Yaklaşık bir aydır uğramaya cesaret edemediğim sitedir. Aramıza kurlar girdi, özledim seni.
eski davam. kurdan dolayı görüşemiyoruz.
en insani sürede gönderen kargo yöntemi (para bayılmadan) aliexpress standart(bu da tuhaf 3 gün sonra aldığım ürün -aynı satıcı- daha erken geldi). postnl de iyiydi ama artık görünmüyor.

ayrıca müşteri hizmetlerinde robot var amk. o yüzden ben pahalı bi şeye bulaşmak istemiyorum.
Talnız son dönemde fiyatlar pahalandı dedirtendir..

Artık almıyorum...
Alacak bir şey bulamayınca indirim kuponunu kullanabilmek için kalem ucu sipariş ettiğim site.
bağımlılık yaptı valla. bütün lazım olan elektroniği burdan almaya başladım. tabi öyle çok yüksek olanları değil.

en son bugün tek tek programlanabilir led şerit aldım. tv de kullanacağım raspberry pi ile.
orda 55 olan burda 155. o yüzden yine ucuz.
Çinlilerin bir milyoncusu.