bugün

smooth criminal coverıyla birden bire ünlü olan amerikan alternatif rock grubu. anthology adlı albümleriyle parlayıp sonra yokolmuşlardır. movies ve attitude isimli parçaları dinlemeye değerdir.
(bkz: smooth criminal)
1996 yilinda kurulan alternatif metal grubu. 2006'da Up In The Attic albumunu cikardilar.
güzel müzik yapmalarına rağmen artık gözükmeyen ve beni merak içinde bırakan amerikalı grup.
smooth criminal i muhteşem coverlayan ve canlı performansta sahneye çocukları çıkartıp michael jackson a şöyle bir dokunduran grup
smooth criminal ı gerçekten muhteşem coverlamışlardır. sonrada kaybolup gittiler zaten.
smooth criminal coverında dalga geçtikleri adamcağız kadar adam olamamış gruptur. ayran köpüğü gibi bir nefeste silinip gitmişlerdir.
o değil de ben bu ipneleri ilk kez 160 mil hızla giden bir arabada dinlemiştim. şimdi ne zaman bu şarkıyı duysam aklıma 2002 camaro ss ile benim ödümü patlatan psikopat dayım ve yediği hayvani trafik cezası gelir.
smooth criminal gibi bir eseri tüm insanlığa armağan etmiş grup.*
güncelliğini yitirmiş smooth criminal ile meşhur olmuş rock grubu.
mj'ın smooth criminal'ını hızlı söyleyince şöhrete ulaşacağını sanmış; daha da kötüsü ulaşmış insanlar.
(bkz: smooth criminal)
http://www.youtube.com/watch?v=CDl9ZMfj6aE